Inne placówki w pobliżu Bydgoszczy

Lekarze wykonujący leczenie stulejki chirurgiczne w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa leczenie stulejki w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez urologa.

dr n. med. Magdalena Mikulska-Jovanović

chirurg ogólny, urolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

10 / 10
lek. Masaoud Sousak

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak

10 / 10
lek. Maciej Tworkiewicz

urolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

9,0 / 10
dr n. med. Aleksander Łapuć

urolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

lek. Andrzej Petrus

chirurg ogólny, urolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

dr n. med. Piotr Świniarski

urolog, androlog

w Gabinet Lekarski Piotr Świniarski

Leczenie stulejki chirurgiczne Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie stulejki chirurgiczne w 5 placówkach w Bydgoszczy. Najniższa cena wynosi 500 zł w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 1687 zł.

Ile kosztuje leczenie stulejki chirurgiczne w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie stulejki chirurgiczne w Bydgoszcz placówkach:

Posiadamy również ofertę w 50 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie stulejki chirurgiczne w innych miastach.

Leczenie stulejki chirurgiczne w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Kadra w Stadmedica Centrum Medyczne Kadra w Stadmedica Centrum Medyczne

Stulejka to wrodzone lub nabyte zwężenie ujścia napletka, które uniemożliwia lub utrudnia ściągnięcie napletka z żołędzi. Może to powodować problemy w oddawaniu moczu, a także mieć negatywny wpływ na życie seksualne: uniemożliwiać orgazm lub powodować przedwczesny wytrysk. Jeżeli leczenie farmakologiczne jest niemożliwe, pacjent zazwyczaj ma do wyboru dwie metody operacyjne: obrzezanie lub plastykę napletka. Obrzezanie może być całkowite lub częściowe i polega na usunięciu całego napletka lub jego fragmentu. Ten zabieg daje pełną gwarancję powodzenia. Niekiedy wybiera się jednak plastykę napletka, która polega na chirurgicznym powiększeniu zwężenia napletka. Wadą tej metody jest możliwość powstania blizn i nawrotu stulejki. Po zabiegu na penis zakładany jest opatrunek umożliwiający oddawanie moczu. Przez okres rekonwalescencji przez 2 – 4 tygodnie należy powstrzymać się przed aktywnością seksualną. W okresie rehabilitacji należy zastosować się do zaleceń lekarza. Przez pierwsze kilka lub kilkanaście dni duża aktywność ruchowa nie jest wskazana.  

Operacja stulejki w Bydgoszczy

W Bydgoszczy zabieg plastyki napletka jest przeprowadzany między innymi w Gabinecie Urologicznym Jaskulski Medicall. Operacje przeprowadza tutaj lek. Wiesław Jaskulski, specjalista urologii oraz chirurgii; absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z roku 1981. Doktor od początków swojej kariery był związany ze Szpitalem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Kliniką Urologii Bydgoskiej Akademii Medycznej oraz z X Wojskowym Szpitalem Klinicznym w Bydgoszczy. Poza leczeniem stulejki, dr Jaskulski zajmuje się przeprowadzaniem małoinwazyjnych zabiegów endoskopowych dolnych dróg moczowych oraz korektami wad narządów płciowych, takich jak wodniak jądra i krótkie wędzidełko penisa. Jest także specjalistą w leczeniu przedwczesnego wytrysku. W gabinecie zlokalizowanym przy ul. Kujawskiej w Bydgoszczy operacjom, zabiegom oraz badaniom profilaktycznym mogą poddać się mężczyźni i kobiety. Obszerny wywiad z dr Jaskulskim na temat zachowawczego oraz operacyjnego leczenia stulejki ukazał się na łamach „Ekspresu Bydgoskiego” w drugiej połowie 2013r.

Leczeniu stulejki można poddać się również w Centrum Medycznym Gizińscy. Plastyką napletka, a także leczeniem nietrzymania moczu, zapalenia prostaty i innymi schorzeniami zajmuje się lekarz Daniel Lewczak, specjalista w dziedzinie urologii. Dr Lewczak ma także tytuł specjalisty Urologa FEBU – Fellow of the European Board of Urology. Swoją karierę zawodową związał z Bydgoszczą: poza Centrum Medycznym Giziński jest Koordynatorem Oddziału Urologii Szpitala MSWiA oraz współpracuje z Oddziałem Urologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 2. Operacje napletka są przeprowadzane także w Centrum Medycznym StadMedica, a zabiegi tutaj przeprowadza dr n. med. Magdalena Mikulska-Jovanovic, specjalistka urologii, która współpracuje ponadto z kliniką Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Dziecięcej przy Szpitalu Uniwersyteckim w Toruniu. Pracuje tutaj także lek. med. Maciej Tworkiewicz, absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz dr n. med. Paweł Bartoszewski, który również ukończył toruńską uczelnię medyczną.

Bydgoskie placówki medyczne zajmujące się leczeniem stulejki

W Bydgoszczy problemu stulejki można pozbyć się także w Centrum Medycznym Bieńkowski. Klinika w 2009r. zdobyła tytuł Laureata konkursu Forum Jakości Quality International 2009. Jeszcze do niedawna klinika specjalizowała się głównie w przeprowadzaniu operacji plastycznych, dziś mieści się tutaj również oddział chirurgii ogólnej, ginekologiczny, ortopedyczny i okulistyczny. Znajdująca się w Centrum Medycznym zaciszna sala dla pacjentów zamiejscowych i zagranicznych sprawia, że klinika staje się destynacją turystów medycznych. Klinika jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Niepublicznych. Zabiegi z dziedziny chirurgii ogólnej przeprowadza tutaj między innymi dr n. med. Marek Gryz. 

 

Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne

Pacjenci szukali zabiegu leczenie stulejki chirurgiczne w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat leczenie stulejki chirurgiczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…