Operacja i leczenie przepukliny Toruń

Szukasz placówki w Toruniu, w której wykonywane są operacje przepukliny? Jesteś w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz listę 1 klinik, które posiadają ten zabieg w swoich ofertach. Dzięki nam porównasz również ceny zabiegów i przeczytasz opinie pacjentów, którzy z nich skorzystali. Nie zwlekaj i umów się na konsultację specjalistyczną jeszcze dziś!

Operacje i leczenie przepuklin Toruń - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie przepuklin w Toruniu na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 5500 zł za operacja przepukliny pępkowej klasycznie natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 5500 zł (operacja przepukliny pępkowej klasycznie).

Ile kosztuje operacje i leczenie przepuklin w Toruniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie przepuklin w toruńskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie przepuklin w Toruniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej
  Toruń, M. Skłodowskiej-Curie 73
  Laparoskopowa operacja przepukliny pachwinowej metodą TAPP - od 7000 zł

  od 5500 zł
  do 5500 zł

 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki
  Toruń, M. Skłodowskiej-Curie 73

  od 5500 zł
  do 5500 zł

 • Operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki
  Toruń, M. Skłodowskiej-Curie 73

  od 5500 zł
  do 5500 zł

 • Operacja przepukliny pępkowej klasycznie
  Toruń, M. Skłodowskiej-Curie 73

  od 5500 zł
  do 5500 zł

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie przepuklin w innych miastach.

Operacje i leczenie przepuklin w Toruniu - gdzie najlepiej?

Przepuklina najczęściej objawia się w pępku, pachwinie lub kresie białej w nadbrzuszu, jako guzek lub obrzmienie, które zazwyczaj znika po niewielkim nacisku. Poprzedzają ją czynności wysiłkowe w postaci kaszlu, kichnięcia czy parcia na mocz lub stolec. Wykluczając przepukliny wrodzone u wcześniaków, czynnikami sprzyjającymi ich powstawaniu jest otyłość, ciąża oraz zaparcia. Każdy przypadek pojawienia się przepukliny wymaga niezwłocznego kontaktu z lekarzem.

Gdzie na operację przepukliny w Toruniu?

Pacjenci z Torunia na operację przepukliny mogą wybrać się na przykład do Prywatnego Centrum Chirurgii. Placówka ta posiada niezwykle szeroką ofertę z zakresu leczenia przepuklin. Na liście wykonywanych tu zabiegów znajdują się m.in.: 

 • operacja przepukliny brzusznej z użyciem siatki
 • operacja przepukliny kresy białej klasycznie
 • operacja przepukliny mosznowej jednostronnej z użyciem siatki
 • operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej I, II i III stopnia

W oddalonej o niespełna 50 km od Torunia Bydgoszczy, pacjentów z przepukliną przyjmuje Centrum Medyczne Stadmedica. Tutejsi specjaliści wykonują zarówno operacje klasyczne, jak i zabiegi z wykorzystaniem laparoskopu.

Leczenie przepukliny w województwie kujawsko-pomorskim

Nowoczesne techniki chirurgii laparoskopowej w operacjach przepuklin pachwinowych stosowane są w Szpitalu Specjalistycznym Matopat NZOZ. Innymi sposobami ich leczenia są operacje beznapięciowe z użyciem siatek (lub bez) oraz plastyka przepuklin brzusznych

W trybie Chirurgii Jednego Dnia przeprowadzane są operacje przepuklin na Oddziale Konsultacyjno-Zabiegowym Lecznic Citomed. W zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, wykonują je m.in.: specjalista chirurgii ogólnej, dr Piotr Hubert oraz chirurg, dr Janusz Józefowicz. Do zabiegów kwalifikuje chirurg ogólny, dr n. med. Aleksander Łuszczycki. Usługi są świadczone prywatnie oraz w ramach umowy z NFZ. Lecznice, które oferują specjalistyczne leczenie oraz diagnostykę wraz z Jednodniowym Szpitalem, posiadają Certyfikat PN-EN ISO 9001:2009.

Ile kosztuje operacja przepukliny w Toruniu?

Koszt związany z operacją przepukliny zależy m.in. od jej wielkości oraz wybranej metody zabiegowej. W Toruniu wynosi on zwykle od 3500 do 5000 zł, przy czym za zabieg przeprowadzany laparoskopowo z użyciem siatki czasami trzeba zapłacić nawet 9000 zł.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie przepuklin w pobliżu Torunia, w miejscowościach: Inowrocław oraz Bydgoszcz.

Więcej na temat operacje i leczenie przepuklin

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…