INTER-MED

8,8 / 10   •   Bardzo dobra   •  545 opinii
 • Recepcja, poczekalnia INTER-MED
 • Gabinet konsultacyjny INTER-MED
 • Gabinet konsultacyjny INTER-MED
 • Gabinet zabiegowy INTER-MED
 • Gabinet konsultacyjny INTER-MED
 • Zabieg, operacja INTER-MED
 • Zabieg, operacja INTER-MED
 • Zabieg, operacja INTER-MED
 • Wygląd zewnętrzny INTER-MED
Będzin, ul. Ignacego Krasickiego 14
 • Konsultacja angiologiczna • 200 zł
 • Konsultacja chirurgiczna • 150 zł
 • Konsultacja chirurgiczna profesorska • 200 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Centrum Medyczne INTER-MED to wielospecjalistyczny ośrodek działający na rynku medycznym od ponad 20 lat. Nasi pacjenci mają gwarancję profesjonalnej obsługi i kompleksowego leczenia – współpracujemy ze specjalistami z dużym doświadczeniem zawodowym. W poradniach centrum przyjmuje prawie 100 wykwalifikowanych specjalistów różnych dziedzin medycyny, począwszy od alergologii i dermatologii, przez chirurgię (włącznie z dziecięcą, naczyniową i plastyczną), kardiologię (również dziecięcą), a skończywszy na onkologii, ortopedii, urologii i proktologii.

Centrum zapewnia pacjentom dostęp do wszechstronnej diagnostyki w trybie ambulatoryjnym. Oferta obejmuje zarówno pełen zakres badań USG, jak i pełną ambulatoryjną diagnostykę kardiologiczną, włącznie z próbami wysiłkowymi, holterem (ciśnieniowym, rytmowym) i badaniem echa serca.

W naszej pracowni endoskopii przeprowadzamy diagnostykę górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego (gastroskopię, rektoskopię i kolonoskopię). Istnieje możliwość wykonania badania w znieczuleniu krótkim dożylnym, jak również w ogólnym, przy udziale anestezjologa, z pozostaniem pacjenta na naszym szpitalnym oddziale.

INTER-MED to także wielospecjalistyczny szpital, który wykonuje rocznie ok. 3000 zabiegów z zakresu m.in. chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej.

Spełniamy najwyższe normy bezpieczeństwa. Dzięki nowoczesnej aparaturze medycznej oraz wysokim kwalifikacjom personelu medycznego i pielęgniarskiego, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu skuteczną terapię i powrót do zdrowia w dogodnych warunkach. Dysponujemy blokiem operacyjnym wyposażonym według najnowszych standardów oraz 12-łóżkowym oddziałem, w pełni klimatyzowanym i komfortowym.

W ramach okulistyki oferujemy pacjentom nowość – Selektywną Laserową Trabekuloplastykę (SLT). To laserowy zabieg przeciwjaskrowy o nieinwazyjnym charakterze. Terapia obniża ciśnienie w oku u ok. 80% chorych z jaskrą. Laserowo leczymy również zaćmę wtórną, przeprowadzając zabieg kapsulotomii laserem YAG.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje chirurgia naczyniowa, w ramach której leczymy żylaki kończyn dolnych przy zastosowaniu metod dobieranych indywidualnie do stopnia rozwoju choroby. Przeprowadzamy m.in. miniflebektomię, safenektomię oraz parwektomię, zaś w zaawansowanych stadiach wykonujemy operacje żylaków metodą klasyczną. 

Szpitalu INTER-MED oferujemy pomoc pacjentom borykającym się z niewydolnością żylną, stosując przy tym nowoczesne systemy laserowe. Metoda EVLT leczenia żylaków kończyn dolnych jest bezpiecznym i skutecznym zabiegiem w walce z tym problemem zdrowotnym. Nie wymaga hospitalizacji oraz zapewnia szybki powrót do zdrowia.

Duży nacisk kładziemy też na diagnostykę narządu słuchu. Przeprowadzamy m.in. tympanometrię (u dorosłych i dzieci) oraz nowoczesne nieinwazyjne badanie słuchu.

W ramach działalności oddziału chirurgii ogólnej oferujemy diagnostykę i leczenie chorób dolnego i górnego odcinka pokarmowego oraz tarczycy. Stosujemy małoinwazyjne metody zabiegowe, w tym laparoskopię, która polega na wprowadzeniu przez niewielkie nacięcie w powłoce skórnej, mikronarzędzi elektrochirurgicznych. Umożliwia ona zminimalizowanie utraty krwi w trakcie wykonywania zabiegu, a pacjenci bardzo szybko wracają do zdrowia. Powikłania, jeśli już występują, są zdecydowanie mniejsze, niż to bywa w przypadku operowania metodą tradycyjną.

Laparoskopię stosujemy w przypadku operacji przepuklin (stosujemy tu również metodę klasyczną oraz z użyciem siatki), wyrostka robaczkowego, choroby refluksowej, resekcji totalnej i jednego płata tarczycy, usunięcia pęcherzyka żółciowego i leczenia wypadania odbytnicy. 

Oferta szpitala obejmuje zabiegi proktologiczne. Operujemy żylaki odbytu techniką klasyczną oraz metodą Barrona (tzw. gumkowanie) i metodą HemoRF. Przeprowadzamy również operacje szczeliny odbytu. Z kolei w ramach zabiegów urologicznych operujemy stulejkę i wędzidełko.

Oferujemy również pomoc osobom otyłym, które mogą skorzystać z zabiegów bariatrycznych. W zależności od stanu zaawansowania choroby oraz ogólnego stanu zdrowia pacjenta, może on być zakwalifikowany do zabiegu rękawowej resekcji żołądka, regulowanej opaski żołądkowej, plikacji żołądka, mini gastric bypass lub umieszczenia balonu żołądkowego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w chirurgii plastycznej, może zaoferować naszym pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Tym samym efekty przeprowadzanych przez nas zabiegów, nie tylko spełniają ich oczekiwania, ale też wyglądają bardzo naturalnie. Niezależnie, czy jest to powiększenie, pomniejszenie lub podniesienie piersi, czy też zabiegi przeprowadzane w obrębie twarzy, a dokładnie lifting twarzy, plastyka powiek, korekta odstających uszu i operacja nosa. Przeprowadzamy też plastykę brzucha oraz usuwamy znamiona, zmiany skórne, blizny i tatuaże.

Na oddziale ortopedii i traumatologii prowadzimy operacyjne leczenie chorób, urazów i zwyrodnień ręki. Przyjmujemy osoby cierpiące m.in. z powodu kanału cieśni nadgarstka, przykurczu Dupuytrena oraz łokcia tenisisty, operujemy również chorych z dolegliwościami stawu kolanowego (rekonstrukcja więzadła krzyżowego), biodrowego i skokowego. Wykonujemy zabiegi artroskopowe. Wśród stosowanych przez nas metod można wymienić terapię z użyciem osocza bogatopłytkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dysponujemy bogatym wyposażeniem, umożliwiającym przeprowadzanie wszechstronnej diagnostyki w trybie ambulatoryjnym. W naszych poradniach pacjenci mają dostęp do zaawansowanej technologicznie aparatury, zapewniającej szybkie i precyzyjne wyniki badań, a co się z tym wiąże, pozwalającej na sprawne wdrożenie odpowiedniej metody leczenia.

Blok operacyjny szpitala został wyposażony w wysokiej klasy sprzęt medyczny. Dysponujemy m.in. nowoczesnym aparatem do znieczuleń, artroskopem, laparoskopem oraz histeroskopem.

W stałej ofercie INTER-MED-u są zabiegi laserowe. Laseroterapię stosujemy u osób cierpiących między innymi na trądzik różowaty, rumień, rozproszone zmiany naczyniowe i barwnikowe oraz posiadające blizny, pajączki i znamiona. W tym przypadku doskonale sprawdza się Laser Excel V™ firmy Cutera, który emituje wiązkę laserową o dwóch różnych długościach fali (532 i 1064 nm), dzięki czemu, możliwe jest wykonywanie z jego pomocą różnego rodzaju zabiegów.


Udogodnienia dla pacjentów

Szeroka oferta – zapewniamy pacjentom szeroki zakres specjalistycznych porad, badań i zabiegów. Oferta obejmuje badania laboratoryjne oraz badania przeprowadzane w naszych poradniach (m.in. tomografia oka, spirometria, kolonoskopia i gastroskopia, jak również badania alergologiczne). Przychodnie centrum zapraszają kobiety i mężczyzn w każdym wieku.

Blok operacyjny – nasz blok operacyjny składa się z sali operacyjnej, sali wybudzeń, pokoju przygotowawczego oraz dyżurki lekarskiej i pielęgniarskiej. 

Klimatyzowany oddział – do dyspozycji pacjentów oddaliśmy 5 pooperacyjnych pokoi, a w każdym z nich elektronicznie sterowane łóżka, panele nadłóżkowe z indywidualnymi punktami poboru tlenu i indywidualnym oświetleniem, telewizja oraz internet.

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych – cały budynek szpitala jest wolny od barier architektonicznych. Został przystosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Leczenie na raty – istnieje możliwość rozłożenia płatności za zabiegi na dogodne raty.

40 miejsc parkingowych – do dyspozycji pacjentów oraz ich najbliższych oddaliśmy parking.

Lokalizacja – szpital znajduje się w dogodnej lokalizacji, między zjazdem z drogi szybkiego ruchu na Warszawę lub Kraków.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w INTER-MED w Będzinie.

 • Konsultacje

  Konsultacja angiologiczna
  profesorska
  200
  Konsultacja chirurgiczna
  150
  Konsultacja chirurgiczna profesorska
  200
  Konsultacja chirurga dziecięcego
  150
  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
  180
  Konsultacja z chirurgiem naczyniowym
  150
  Konsultacja dermatologiczna
  150
  Konsultacja dermatologiczna dziecięca
  150
  Konsultacja diabetologiczna
  od 120 do 150 
  Konsultacja dietetyczna
  140
  Konsultacja endokrynologiczna
  150 zł - konsultacja ginekologiczno-endokrynologiczna
  od 150 do 200 
  Konsultacja fizjoterapeutyczna
  100
  Konsultacja gastroenterologiczna
  150
  Konsultacja ginekologiczna
  od 130 do 150 
  Konsultacja ginekologiczna dziecięca
  200
  Konsultacja hepatologiczna
  150
  Konsultacja internistyczna
  100
  Konsultacja kardiologiczna
  150
  Konsultacja kardiologiczna dziecięca
  150
  Konsultacja kardiologiczna profesorska
  200
  Konsultacja laryngologiczna
  od 130 do 160 
  Konsultacja laryngologiczna dziecięca
  od 150 do 160 
  Konsultacja neurologiczna
  150
  Konsultacja neurochirurgiczna
  200
  Konsultacja okulistyczna
  150
  Konsultacja okulistyczna dziecięca
  od 160 do 200 
  Konsultacja ortopedyczna
  od 150 do 200 
  Konsultacja pediatryczna
  100
  Konsultacja proktologiczna
  od 150 do 200 
  Konsultacja proktologiczna profesorska
  200
  Konsultacja psychiatryczna
  od 170 do 200 
  Konsultacja psychologiczna
  120
  Konsultacja pulmonologiczna profesorska
  200
  Konsultacja radiologiczna
  100
  Konsultacja urologiczna
  150
  Konsultacja alergologiczna
  profesorska
  200
 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Urologia

 • Medycyna dziecięca

 • Dermatologia

 • Ortopedia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Onkologia

 • Leczenie otyłości

 • Okulistyka

 • Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

 • Fizykoterapia

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka INTER-MED została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 8,8 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 545 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

8,8
/ 10
Bardzo dobra
545 ocen z 3 źródeł
4,8 / 5  (6 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(5)
(5)
Bardzo dobra:
(1)
(1)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
3,4 / 5  (157 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (382 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

(6 opinie)

E
28 września 2021

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
INTER-MED, Będzin
Wspaniały szpital, miła atmosfera! jestem wdzięczna doktorowi dyaczyńskiemu, który jest bardzo doświadczonym lekarzem i jednym z najlepszych chirurgów jakich poznałam! profesjonalne podejście do pacjenta - bardzo polecam ten szpital!
Ocena specjalisty:
dr n. med. Michał Dyaczyński, Chirurg ogólny
Profesjonalne podejście do pacjenta, zabieg przeprowadzony bardzo sprawnie.
Ocena leczenia:
Plikacja żołądka,
Jestem bardzo zadowolona. schudłam 14kg
Przydatna opinia?
(1)
(0)

J
7 października 2021

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Jestem zadowolona z konsultacji
INTER-MED, Będzin
Nowoczesna placówka, profesjonalny i uprzejmy personel.
Ocena specjalisty:
lek. Zbigniew Łucki, Chirurg plastyczny
Lekarz cierpliwie i dokładnie wyjaśnił wszystkie zawiłości medyczne.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

U
21 czerwca 2021

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Wszystkie szpitale powinny mieć taki standard
INTER-MED, Będzin
- dobrze zorganizowana placówka. - personel medyczny miły i profesjonalny. - wszędzie czysto i schludnie. - nie sądziłem, że w tym kraju można znaleźć opiekę medyczną na tym poziomie. naprawdę pozytywne zaskoczenie.
Jedyny minus to podłoga w szpitalnej łazience. gdy jest mokra to jest naprawdę śliska (ale za to wzór kafelków jest bardzo ładny - coś za coś).
Ocena specjalisty:
dr hab. n. med. Marek Glinka, Chirurg ogólny
Wszyscy lekarze, z którymi się tam spotkałem to profesjonaliści. w dodatku są bardzo uprzejmi i mają w mojej opinii świetny kontakt z pacjentem.
Ocena leczenia:
Wycięcie pęcherzyka żółciowego laparoskopowo, czerwiec 2021
Szybko i profesjonalnie. obsługa przed i po zabiegu na bardzo wysokim poziomie. trudno mi się wypowiedzieć jak było w trakcie zabiegu bo spałem :)
Przydatna opinia?
(1)
(0)

K
8 maja 2021

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Serdecznie polecam klinkę w bedzinie
INTER-MED, Będzin
Opieka pielęgniarska, profesjonalizm lekarzy, czysty i dobrze wyposażony pokoj
Ocena leczenia:
Wycięcie pęcherzyka żółciowego laparoskopowo, kwiecień 2021
Zabiegł przebiegł prawidłowo, atmosfera panująca w szpitalu sprawiła, że czułam się dobrze zaopiekowania przed, w trakcie i po zabiegu
Przydatna opinia?
(1)
(0)

P
7 grudnia 2020

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Super poziom
INTER-MED, Będzin
Bardzo profesjonalne podejście, szpital pod względem komfortu na najwyższym poziomie.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

P
8 października 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
"tak powinien wyglądać szpital"
INTER-MED, Będzin
Niewielka i przytulna placówka, personel poświęcający czas i uwagę pacjentowi, przyjemne wnętrza.
Przydałyby się jakieś stelaże przy łóżkach, tak aby osoba po operacji mogła sobie pomóc wstać.
Ocena specjalisty:
Rzeczowy i konkretny człowiek, po operacji udzielił wyczerpujących informacji.
Ocena leczenia:
Operacje i leczenie przepuklin, wrzesień 2018
Przed zabiegiem czytałem historie ludzi, którzy wracali do pracy w kolejnym tygodniu. w moim przypadku nie było tak łatwo, przez pierwsze 2-3 miałem ogromny problem nawet by wstać z łóżka lub się ubrać z powodu bólu. dopiero po trzech tygodniach mogę się swobodnie poruszać. rana po zewnętrznych szwach goi się bardzo dobrze.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

INTER-MED współpracuje z doświadczonymi specjalistami, na co dzień związanymi z renomowanymi śląskimi ośrodkami medycznymi. Do kadry należą specjaliści chirurgii, ginekologii, laryngologii, ortopedii, jak również anestezjolodzy. Nad bezpieczeństwem pacjentów czuwa wykwalifikowany zespół pielęgniarski.

Personel INTER-MED-u zarówno ten pracujący w szpitalu, jak i w poradniach naszego Centrum Medycznego, nie ustaje w poszerzaniu wiedzy i doskonaleniu umiejętności. Sukcesywnie bierze udział w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

dr hab. n. med. Marek Glinka

chirurg ogólny, angiolog

10 / 10

Dr hab. n. med. Marek Glinka posiada doświadczenie w leczeniu przewlekłej niewydolności kończyn żylnych. Przeprowadził ponad 2000 zabiegów usunięcia żylaków metodą klasyczną lub małoinwazyjnymi technikami. Zabiegi wykonuje w taki sposób, aby po leczen... więcej »

Zadzwoń: 32 433 pokaż numer
Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

INTER-MED
ul. Ignacego Krasickiego 14
42-500 Będzin

Godziny otwarcia

 • poniedziałek8:00-19:00
 • wtorek8:00-19:00
 • środa8:00-19:00
 • czwartek8:00-19:00
 • piątek8:00-19:00
 • sobota9:00-13:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

INTER-MED znajduje się w Będzinie, w obrębie centrum miasta. Od Dworca PKP dzieli nas dystans ok. 1 km, od lotniska Katowice-Pyrzowice 22 km. Pacjenci mogą do nas łatwo dojechać z dowolnego punktu. W bliskim sąsiedztwie leżą bowiem drogi wylotowe na Warszawę i Kraków.


Najczęstsze pytania o placówkę INTER-MED

 • Jak oceniana jest placówka INTER-MED?

  Placówka INTER-MED została oceniona przez pacjentów jako Bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 8,8 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 545 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje INTER-MED w Będzinie?

  Placówka INTER-MED z Będzina posiada w cenniku usług 404 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , chirurgia ogólna , urologia , dermatologia oraz ortopedia - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z INTER-MED?

  INTER-MED znajduje się w Będzinie, Będzin, ul. Ignacego Krasickiego 14. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 32 433 37 06

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka INTER-MED?

  Placówka INTER-MED z Będzina otwarta jest średnio 10 godzin dziennie, w poniedziałki od 08:00 do 19:00, we wtorki od 08:00 do 19:00, w środy od 08:00 do 19:00, w czwartki od 08:00 do 19:00, a w piątki od 08:00 do 19:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 09:00 do 13:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.