INTER-MED

3,9 / 5  - 815 opinii
Recepcja, poczekalnia INTER-MED
Recepcja, poczekalnia INTER-MED
Gabinet zabiegowy INTER-MED
Gabinet zabiegowy INTER-MED
Gabinet konsultacyjny INTER-MED
Gabinet zabiegowy INTER-MED
Recepcja, poczekalnia INTER-MED
Gabinet konsultacyjny INTER-MED
Gabinet zabiegowy INTER-MED
Gabinet konsultacyjny INTER-MED
Szpital INTER-MED

Opis placówki

Centrum Medyczne INTER-MED to wielospecjalistyczny ośrodek działający na rynku medycznym od 20 lat. Nasi pacjenci mają gwarancję profesjonalnej obsługi i kompleksowego leczenia – współpracujemy ze specjalistami z dużym doświadczeniem zawodowym. Nierzadko są to lekarze posiadający II stopień specjalizacji, stopień doktora nauk medycznych bądź tytuł profesorski, jak również ordynatorowie oddziałów szpitalnych renomowanych placówek. W poradniach centrum przyjmuje prawie 100 wykwalifikowanych specjalistów różnych dziedzin medycyny, począwszy od alergologii, dermatologii, przez chirurgię (włącznie z dziecięcą, naczyniową i plastyczną), kardiologię (również dziecięcą), a skończywszy na onkologii, ortopedii, urologii czy proktologii.

Centrum zapewnia pacjentom dostęp do wszechstronnej diagnostyki w trybie ambulatoryjnym. Oferta obejmuje zarówno pełen zakres badań USG, jak i pełną ambulatoryjną diagnostykę kardiologiczną, włącznie z próbami wysiłkowymi, holterem (ciśnieniowym, rytmowym) czy badaniem echa serca.

Nasz ośrodek jako jedyny w Zagłębiu i jeden z nielicznych na Śląsku wykonuje biopsję mammotomiczną piersi, metodę usuwania guzków i pobierania wycinków piersi cechującą się najwyższym poziomem precyzji i nowoczesnością.

W pracowni endoskopii naszego centrum przeprowadzamy diagnostykę górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego (gastroskopię, rektoskopię i kolonoskopię). Istnieje możliwość wykonania badania w znieczuleniu krótkim dożylnym, jak również w ogólnym – przy udziale anestezjologa, z pozostaniem pacjenta na naszym szpitalnym oddziale.

INTER-MED to także wielospecjalistyczny szpital, który wykonuje rocznie ok. 3000 zabiegów z zakresu m.in. chirurgii ogólnej i dziecięcej, chirurgii plastycznej, ginekologii oraz laryngologii dziecięcej. Spełniamy najwyższe normy bezpieczeństwa. Dzięki nowoczesnej aparaturze medycznej oraz wysokim kwalifikacjom personelu medycznego i pielęgniarskiego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu skuteczną terapię i powrót do zdrowia w dogodnych warunkach. Dysponujemy blokiem operacyjnym wyposażonym według najnowszych standardów oraz 12-łóżkowym oddziałem, w pełni klimatyzowanym i komfortowym.

W ramach okulistyki oferujemy pacjentom nowość – Selektywną Laserową Trabekuloplastykę (SLT), laserowy zabieg przeciwjaskrowy o nieinwazyjnym charakterze. Terapia obniża ciśnienie w oku u ok. 80% chorych z jaskrą. Laserowo leczymy również zaćmę wtórną, przeprowadzając zabieg kapsulotomii laserem YAG.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje chirurgia naczyniowa, w ramach której leczymy żylaki kończyn dolnych przy zastosowaniu metod dobieranych indywidualnie do stopnia rozwoju choroby. Przeprowadzamy m.in. miniflebektomię, safenektomię oraz parwektomię, zaś w zaawansowanych stadiach wykonujemy operacje żylaków metodą klasyczną. W Centrum Laserowego Leczenia Żył oferujemy pomoc pacjentom borykającym się z niewydolnością żylną, stosując przy tym nowoczesne systemy laserowe.

W szpitalu funkcjonuje oddział laryngologii dziecięcej. Zapewniamy rodzicom możliwość towarzyszenia dziecku bezpośrednio przed i po zabiegu. Zakres świadczeń obejmuje zabiegi usunięcia migdałka gardłowego, wycięcia lub podcięcia migdałów podniebiennych oraz plastykę wędzidełka języka.

Kładziemy duży nacisk na diagnostykę schorzeń narządu słuchu. Przeprowadzamy m.in. tympanometrię, nowoczesne nieinwazyjne badanie słuchu, dzięki któremu wykrywamy nieprawidłowości w uchu zewnętrznym i środkowym. Badanie umożliwia również analizę stanu ucha wewnętrznego, zdiagnozowanie niedrożności trąbki słuchowej czy zapalenia ucha środkowego, a także różnych rodzajów niedosłuchów. Tympanometrię przeprowadzamy zarówno u pacjentów dorosłych, jak i dzieci.

W ramach działalności oddziału chirurgii ogólnej oferujemy diagnostykę i leczenie chorób dolnego i górnego odcinka pokarmowego, piersi oraz tarczycy. W zakres usług wchodzi usuwanie guzów i guzków piersi, mastektomia prosta i radykalna oraz wycięcie kwadrantu sutka lub węzłów pachowych. Stosujemy małoinwazyjne metody zabiegowe, w tym laparoskopię. Laparoskopowo operujemy przepukliny, wyrostek robaczkowy i pęcherzyk żółciowy. U osób z przepukliną stosujemy również metodę klasyczną oraz z użyciem siatki.

Oferta szpitala obejmuje zabiegi proktologiczne. Operujemy żylaki odbytu techniką klasyczną oraz metodą Barrona (tzw. gumkowanie), ponadto przeprowadzamy operacje szczeliny odbytu. Wykonujemy również zabiegi urologiczne – operacje stulejki.

Zajmujemy się zabiegami z zakresu chirurgii dziecięcej. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w oddziale nie kojarzył się dziecku negatywnie, otaczając je troskliwą opieką. Operujemy przepuklinę pachwinową i brzuszną, usuwamy wyrośle kostne, przeprowadzamy operacje stulejki oraz wodniaka jądra. Leczymy chirurgicznie wnętrostwo.

Mamy duże doświadczenie w chirurgii plastycznej oraz rozbudowany zmysł estetyczny. Skupiamy się na zapewnieniu satysfakcjonujących pacjenta, ale naturalnie wyglądających efektów zabiegu. Wykonujemy operacje piersi: powiększenie, pomniejszenie i podniesienie. Zakres usług obejmuje zabiegi w obrębie twarzy – lifting twarzy, plastykę powiek, korektę odstających uszu oraz operacje nosa. Przeprowadzamy plastykę brzucha, a także usuwamy znamiona, zmiany skórne, blizny oraz tatuaże.

W ramach ginekologii operacyjnej oferujemy diagnostykę i leczenie chorób jajników, jajowodów oraz szyjki macicy. Pomagamy kobietom cierpiącym z powodu nietrzymania moczu. Przeprowadzamy histeroskopię diagnostyczną i zabiegową oraz laparoskopię diagnostyczną i operacyjną. Wykonujemy m.in. łyżeczkowanie jamy macicy oraz konizację szyjki macicy. Usuwamy torbiele jajników. Oferujemy zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej: rewitalizację oraz obkurczanie pochwy.

Na oddziale ortopedii i traumatologii prowadzimy operacyjne leczenie chorób, urazów i zwyrodnień ręki. Przyjmujemy osoby cierpiące m.in. z powodu kanału cieśni nadgarstka, przykurczu Dupuytrena oraz łokcia tenisisty, operujemy również chorych z dolegliwościami stawu kolanowego (rekonstrukcje wiązadła krzyżowego), biodrowego i skokowego. Wykonujemy zabiegi artroskopowe. Wśród stosowanych przez nas metod można wymienić terapię z użyciem osocza bogatopłytkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dysponujemy bogatym wyposażeniem, umożliwiającym przeprowadzanie wszechstronnej diagnostyki w trybie ambulatoryjnym. W naszych poradniach pacjenci mają dostęp do zaawansowanej technologicznie aparatury, zapewniającej szybkie i precyzyjne wyniki badań, a co się z tym wiąże, pozwalającej na sprawne wdrożenie odpowiedniej metody leczenia.

Blok operacyjny szpitala został wyposażony w wysokiej klasy sprzęt medyczny. Dysponujemy m.in. nowoczesnym aparatem do znieczuleń, artroskopem, laparoskopem oraz histeroskopem.

Nowością w ofercie INTER-MED są zabiegi laserowe. Posiadamy m.in. laser frakcyjny Ultrafrax Reborn, sprawdzający się podczas zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Służy do wykonywania rewitalizacji pochwy, obkurczania pochwy czy laserowego leczenia nietrzymania moczu.

Udogodnienia dla pacjentów

 • Szeroka oferta – zapewniamy pacjentom szeroki zakres specjalistycznych porad, badań i zabiegów. Oferta obejmuje badania laboratoryjne oraz badania przeprowadzane w naszych poradniach (m.in. tomografia oka, spirometria, kolonoskopia i gastroskopia, jak również badania alergologiczne). Przychodnie centrum zapraszają kobiety i mężczyzn w każdym wieku.

 • Blok operacyjny – nasz blok operacyjny składa się z sali operacyjnej, sali wybudzeń, pokoju przygotowawczego oraz dyżurki lekarskiej i pielęgniarskiej.

 • Klimatyzowany oddział – do dyspozycji pacjentów oddaliśmy 5 pooperacyjnych pokojów, a w każdym z nich elektroniczne sterowane łóżka, panele nadłóżkowe z indywidualnymi punktami poboru tlenu i indywidualnym oświetleniem, telewizja oraz internet.

 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych – cały budynek szpitala jest wolny od barier architektonicznych. Został przystosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

 • Leczenie na raty – istnieje możliwość rozłożenia płatności za zabiegi na dogodne raty.

 • 40 miejsc parkingowych – do dyspozycji pacjentów oraz ich najbliższych oddaliśmy parking.

 • Lokalizacja – szpital znajduje się w dogodnej lokalizacji, między zjazdem z drogi szybkiego ruchu na Warszawę lub Kraków.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w INTER-MED Będzin.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Ważna informacja

Prezentowany cennik INTER-MED jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w INTER-MED

Centrum Medyczne INTER-MED zapewnia pacjentom kompleksowe usługi diagnostyczne i lecznicze. W naszych poradniach pacjentów przyjmują doświadczeni lekarze specjaliści kilkunastu dziedzin medycyny.

Oferta szpitala obejmuje operacyjne leczenie schorzeń i urazów. W placówce funkcjonują oddziały chirurgii ogólnej, naczyniowej oraz dziecięcej. Świadczymy usługi w zakresie chirurgii plastycznej, ginekologii (w tym ginekologii estetycznej) oraz ortopedii. Prowadzimy operacyjne leczenie schorzeń laryngologicznych u dzieci.

Z pełną ofertą INTER-MED zapoznają się Państwo dzięki poniższemu cennikowi:

Opinie z internetu

Placówka INTER-MED została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 3.9 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 815 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

3,9

815 ocen
(z 3 źródeł)
5,0 / 5  (1 ocen placówki na Kliniki.pl)
3,3 / 5  (106 ocen placówki na Google.pl)
3,5 / 5  (8 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (701 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

Pe pe
8 października 2018
5,0

"Tak powinien wyglądać szpital"

5,0 - Pe pe
Przydałyby się jakieś stelaże przy łóżkach, tak aby osoba po operacji mogła sobie pomóc wstać.
Niewielka i przytulna placówka, personel poświęcający czas i uwagę pacjentowi, przyjemne wnętrza.
Zabieg:  
Operacje i leczenie przepuklin (wrzesień 2018)
 
Szczegóły

Zespół

INTER-MED współpracuje z doświadczonymi specjalistami, na co dzień związanymi z renomowanymi śląskimi ośrodkami medycznymi. Do kadry należą specjaliści chirurgii, ginekologii, laryngologii, ortopedii, jak również anestezjolodzy. Nad bezpieczeństwem pacjentów czuwa wykwalifikowany zespół pielęgniarski.

Personel INTER-MED-u nie ustaje w poszerzaniu wiedzy i doskonaleniu umiejętności. Sukcesywnie bierze udział w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

32 433pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 19:00)

Adres placówki

INTER-MED
ul. Ignacego Krasickiego 14
42-500 Będzin

Godziny otwarcia

 • poniedziałek19:00-8:00
 • wtorek19:00-8:00
 • środa19:00-8:00
 • czwartek19:00-8:00
 • piątek19:00-8:00
 • sobota13:00-9:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd

INTER-MED znajduje się w Będzinie, w obrębie centrum miasta. Od Dworca PKP dzieli nas dystans ok. 1 km, od lotniska Katowice – Pyrzowice 22km. Pacjenci mogą do nas łatwo dojechać z dowolnego punktu – w bliskim sąsiedztwie leżą drogi wylotowe na Warszawę i Kraków.