INTER-MED

8,6 / 10   •   Bardzo dobra   •  1798 opinii
 • Recepcja, poczekalnia INTER-MED
 • Gabinet konsultacyjny INTER-MED
 • Gabinet konsultacyjny INTER-MED
 • Gabinet zabiegowy INTER-MED
 • Gabinet konsultacyjny INTER-MED
 • Zabieg, operacja INTER-MED
 • Zabieg, operacja INTER-MED
 • Zabieg, operacja INTER-MED
 • Wygląd zewnętrzny INTER-MED
Będzin, ul. Ignacego Krasickiego 14
 • Konsultacja angiologiczna • 300 zł
 • Konsultacja chirurgiczna • 250 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym • 330 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Centrum Medyczne INTER-MED to wielospecjalistyczny ośrodek działający na rynku medycznym od ponad 20 lat. Nasi pacjenci mają gwarancję profesjonalnej obsługi i kompleksowego leczenia – współpracujemy ze specjalistami z dużym doświadczeniem zawodowym. W poradniach centrum przyjmuje prawie 100 wykwalifikowanych specjalistów różnych dziedzin medycyny, począwszy od alergologii i dermatologii, przez chirurgię (włącznie z dziecięcą, naczyniową i plastyczną), kardiologię (również dziecięcą), a skończywszy na onkologii, ortopedii, urologii i proktologii.

Centrum zapewnia pacjentom dostęp do wszechstronnej diagnostyki w trybie ambulatoryjnym. Oferta obejmuje zarówno pełen zakres badań USG, jak i pełną ambulatoryjną diagnostykę kardiologiczną, włącznie z próbami wysiłkowymi, holterem (ciśnieniowym, rytmowym) i badaniem echa serca.

W naszej pracowni endoskopii przeprowadzamy diagnostykę górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego (gastroskopię, rektoskopię i kolonoskopię). Istnieje możliwość wykonania badania w znieczuleniu krótkim dożylnym, jak również w ogólnym, przy udziale anestezjologa, z pozostaniem pacjenta na naszym szpitalnym oddziale.

INTER-MED to także wielospecjalistyczny szpital, który wykonuje rocznie ok. 3000 zabiegów z zakresu m.in. chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej.

Spełniamy najwyższe normy bezpieczeństwa. Dzięki nowoczesnej aparaturze medycznej oraz wysokim kwalifikacjom personelu medycznego i pielęgniarskiego, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu skuteczną terapię i powrót do zdrowia w dogodnych warunkach. Dysponujemy blokiem operacyjnym wyposażonym według najnowszych standardów oraz 12-łóżkowym oddziałem, w pełni klimatyzowanym i komfortowym.

W ramach okulistyki oferujemy pacjentom nowość – Selektywną Laserową Trabekuloplastykę (SLT). To laserowy zabieg przeciwjaskrowy o nieinwazyjnym charakterze. Terapia obniża ciśnienie w oku u ok. 80% chorych z jaskrą. Laserowo leczymy również zaćmę wtórną, przeprowadzając zabieg kapsulotomii laserem YAG.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje chirurgia naczyniowa, w ramach której leczymy żylaki kończyn dolnych przy zastosowaniu metod dobieranych indywidualnie do stopnia rozwoju choroby. Przeprowadzamy m.in. miniflebektomię, safenektomię oraz parwektomię, zaś w zaawansowanych stadiach wykonujemy operacje żylaków metodą klasyczną. 

Szpitalu INTER-MED oferujemy pomoc pacjentom borykającym się z niewydolnością żylną, stosując przy tym nowoczesne systemy laserowe. Metoda EVLT leczenia żylaków kończyn dolnych jest bezpiecznym i skutecznym zabiegiem w walce z tym problemem zdrowotnym. Nie wymaga hospitalizacji oraz zapewnia szybki powrót do zdrowia.

Duży nacisk kładziemy też na diagnostykę narządu słuchu. Przeprowadzamy m.in. tympanometrię (u dorosłych i dzieci) oraz nowoczesne nieinwazyjne badanie słuchu.

W ramach działalności oddziału chirurgii ogólnej oferujemy diagnostykę i leczenie chorób dolnego i górnego odcinka pokarmowego oraz tarczycy. Stosujemy małoinwazyjne metody zabiegowe, w tym laparoskopię, która polega na wprowadzeniu przez niewielkie nacięcie w powłoce skórnej, mikronarzędzi elektrochirurgicznych. Umożliwia ona zminimalizowanie utraty krwi w trakcie wykonywania zabiegu, a pacjenci bardzo szybko wracają do zdrowia. Powikłania, jeśli już występują, są zdecydowanie mniejsze, niż to bywa w przypadku operowania metodą tradycyjną.

Laparoskopię stosujemy w przypadku operacji przepuklin (stosujemy tu również metodę klasyczną oraz z użyciem siatki), wyrostka robaczkowego, choroby refluksowej, resekcji totalnej i jednego płata tarczycy, usunięcia pęcherzyka żółciowego i leczenia wypadania odbytnicy. 

Oferta szpitala obejmuje zabiegi proktologiczne. Operujemy żylaki odbytu techniką klasyczną oraz metodą Barrona (tzw. gumkowanie) i metodą HemoRF. Przeprowadzamy również operacje szczeliny odbytu. Z kolei w ramach zabiegów urologicznych operujemy stulejkę i wędzidełko.

Oferujemy również pomoc osobom otyłym, które mogą skorzystać z zabiegów bariatrycznych. W zależności od stanu zaawansowania choroby oraz ogólnego stanu zdrowia pacjenta, może on być zakwalifikowany do zabiegu rękawowej resekcji żołądka, regulowanej opaski żołądkowej, plikacji żołądka, mini gastric bypass lub umieszczenia balonu żołądkowego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w chirurgii plastycznej, może zaoferować naszym pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Tym samym efekty przeprowadzanych przez nas zabiegów, nie tylko spełniają ich oczekiwania, ale też wyglądają bardzo naturalnie. Niezależnie, czy jest to powiększenie, pomniejszenie lub podniesienie piersi, czy też zabiegi przeprowadzane w obrębie twarzy, a dokładnie lifting twarzy, plastyka powiek, korekta odstających uszu i operacja nosa. Przeprowadzamy też plastykę brzucha oraz usuwamy znamiona, zmiany skórne, blizny i tatuaże.

Na oddziale ortopedii i traumatologii prowadzimy operacyjne leczenie chorób, urazów i zwyrodnień ręki. Przyjmujemy osoby cierpiące m.in. z powodu kanału cieśni nadgarstka, przykurczu Dupuytrena oraz łokcia tenisisty, operujemy również chorych z dolegliwościami stawu kolanowego (rekonstrukcja więzadła krzyżowego), biodrowego i skokowego. Wykonujemy zabiegi artroskopowe. Wśród stosowanych przez nas metod można wymienić terapię z użyciem osocza bogatopłytkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dysponujemy bogatym wyposażeniem, umożliwiającym przeprowadzanie wszechstronnej diagnostyki w trybie ambulatoryjnym. W naszych poradniach pacjenci mają dostęp do zaawansowanej technologicznie aparatury, zapewniającej szybkie i precyzyjne wyniki badań, a co się z tym wiąże, pozwalającej na sprawne wdrożenie odpowiedniej metody leczenia.

Blok operacyjny szpitala został wyposażony w wysokiej klasy sprzęt medyczny. Dysponujemy m.in. nowoczesnym aparatem do znieczuleń, artroskopem, laparoskopem oraz histeroskopem.

W stałej ofercie INTER-MED-u są zabiegi laserowe. Laseroterapię stosujemy u osób cierpiących między innymi na trądzik różowaty, rumień, rozproszone zmiany naczyniowe i barwnikowe oraz posiadające blizny, pajączki i znamiona. W tym przypadku doskonale sprawdza się Laser Excel V™ firmy Cutera, który emituje wiązkę laserową o dwóch różnych długościach fali (532 i 1064 nm), dzięki czemu, możliwe jest wykonywanie z jego pomocą różnego rodzaju zabiegów.


Udogodnienia dla pacjentów

Szeroka oferta – zapewniamy pacjentom szeroki zakres specjalistycznych porad, badań i zabiegów. Oferta obejmuje badania laboratoryjne oraz badania przeprowadzane w naszych poradniach (m.in. tomografia oka, spirometria, kolonoskopia i gastroskopia, jak również badania alergologiczne). Przychodnie centrum zapraszają kobiety i mężczyzn w każdym wieku.

Blok operacyjny – nasz blok operacyjny składa się z sali operacyjnej, sali wybudzeń, pokoju przygotowawczego oraz dyżurki lekarskiej i pielęgniarskiej. 

Klimatyzowany oddział – do dyspozycji pacjentów oddaliśmy 5 pooperacyjnych pokoi, a w każdym z nich elektronicznie sterowane łóżka, panele nadłóżkowe z indywidualnymi punktami poboru tlenu i indywidualnym oświetleniem, telewizja oraz internet.

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych – cały budynek szpitala jest wolny od barier architektonicznych. Został przystosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Leczenie na raty – istnieje możliwość rozłożenia płatności za zabiegi na dogodne raty.

40 miejsc parkingowych – do dyspozycji pacjentów oraz ich najbliższych oddaliśmy parking.

Lokalizacja – szpital znajduje się w dogodnej lokalizacji, między zjazdem z drogi szybkiego ruchu na Warszawę lub Kraków.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w INTER-MED w Będzinie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja angiologiczna
  profesorska
  300
  Konsultacja chirurgiczna
  250
  Konsultacja z chirurgiem naczyniowym
  330
  Konsultacja ortopedyczna
  200
  Konsultacja proktologiczna
  od 250 do 300 
 • Chirurgia ogólna

 • Ortopedia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Leczenie otyłości


Opinie z internetu

Placówka INTER-MED została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 8,6 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1798 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

8,6
/ 10
Bardzo dobra
1798 ocen z 3 źródeł
4,7 / 5
(35 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(26)
(26)
Bardzo dobra:
(8)
(8)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(1)
(1)
3,3 / 5
(214 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5
(1549 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

(35 opinie)

E
28 września 2021

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
INTER-MED, Będzin
Wspaniały szpital, miła atmosfera! Jestem wdzięczna doktorowi Dyaczyńskiemu, który jest bardzo doświadczonym lekarzem i jednym z najlepszych chirurgów jakich poznałam! Profesjonalne podejście do pacjenta - bardzo polecam ten szpital!
Ocena specjalisty:
dr n. med. Michał Dyaczyński, Chirurg ogólny
Profesjonalne podejście do pacjenta, zabieg przeprowadzony bardzo sprawnie.
Ocena leczenia:
Plikacja żołądka,
Jestem bardzo zadowolona. Schudłam 14Kg
Przydatna opinia?
(5)
(0)

L
1 marca 2024

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Polecam klinikę
INTER-MED, Będzin
Sposób załatwienia,miła i rzeczową obsługa
Ocena specjalisty:
lek. Krzysztof Lenkiewicz, Chirurg naczyniowy
Profesjonalne podejście do pacjęta
Ocena leczenia:
Laserowe leczenie żylaków nóg, luty 2024
Zabieg bezproblemowo
Przydatna opinia?
(0)
(0)

K
13 lutego 2024

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo słaba
Ocena wizyty:
INTER-MED, Będzin
Przyjechałem niedawno z Wielkiej Brytanii do Polski na umówioną wizytę w klinice z ortopedą, lecz po przybyciu do kliniki dowiedziałem się, że moje spotkanie zostało odwołane. Co gorsza, nie otrzymałem żadnej wcześniejszej informacji o odwołaniu - ani telefonu, ani e-maila. Brak komunikatu spowodował moje rozczarowanie i duże niedogodności, biorąc pod uwagę nakład czasu i wysiłku, jakie włożyłem w tę podróż. Nieskuteczna komunikacja kliniki rzutuje cień na ich profesjonalizm i troskę o pacjentów. Mam nadzieję, że moja opinia posłuży jako przypomnienie o konieczności poprawy procesów komunikacyjnych, aby uniknąć podobnych rozczarowań dla przyszłych pacjentów I recently traveled from the UK to Poland for an orthopaedic appointment at this clinic, only to discover upon arrival that my appointment had been canceled. To make matters worse, I received no prior communication regarding the cancellation, neither a call nor an email. The lack of notification left me frustrated and inconvenienced, considering the time and effort I invested in making this trip. The clinic's failure to communicate effectively reflects poorly on their professionalism and consideration for patients. I hope my feedback serves as a reminder to improve communication processes, ensuring that future patients are spared from similar disappointments.
Ocena specjalisty:
Niestety nie przyszedł Unfortunately didn’t come
Ocena leczenia:
Brak
Przydatna opinia?
(0)
(0)

E
16 listopada 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Dobry wybór
INTER-MED, Będzin
Krótki termin wizyty i zabiegu, miła obsługa w rejestracji
Ocena specjalisty:
lek. Krzysztof Lenkiewicz, Chirurg naczyniowy
Miły,rzeczowy i konkretny lekarz, cierpliwie udzielił wyczerpujących informacji
Ocena leczenia
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym, listopad 2023
Przydatna opinia?
(1)
(0)

A
28 sierpnia 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Ocena wizyty:
INTER-MED, Będzin
Obsługa i podejście do pacjenta
Ocena specjalisty:
lek. Krzysztof Buczkowski, Chirurg ogólny
Polecam, konkretny i rzeczowy.
Ocena leczenia:
Konsultacja chirurgiczna, sierpień 2023
Zabieg się nie odbył
Przydatna opinia?
(1)
(0)

A
25 sierpnia 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
INTER-MED, Będzin
Bardzo profesjonalna i miła obsługa medyczna na każdym poziomie. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu operacji,opieki przez cały pobyt. Polecam serdecznie tę placówkę.
Ocena specjalisty:
Szkoda,że obaj lekarze już nie pracują w tej placówce.
Ocena leczenia:
Przydatna opinia?
(0)
(0)

P
29 maja 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Ocena wizyty:
INTER-MED, Będzin
Szybki termin konsultacji
Konsultacja z lekarzem
Ocena specjalisty:
lek. Przemysław Waluch, Ortopeda
Podczas umawiania wizyty pytalem o artroskopie kolana i rekonstrukcje ACL , na stronie internetowej rowniez widnieje informacja ze placowka wykonuje takie zabiegi. Niestety lekarz podczas wizyty stwierdzil ze nie wykonuja takich zabiegow [ACL] i zalecil mi szpital publiczny w Dabrowie Gorniczej gdzie na termin zabiegu czeka sie kilka lat
Ocena leczenia:
Konsultacja ortopedyczna, maj 2023
Niestety nie jestem zadowolony
Przydatna opinia?
(0)
(0)

B
21 maja 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
INTER-MED, Będzin
Profesjonalizm na każdym odcinku pobytu, dziękuję oby tak dalej .
Ocena specjalisty:
Lekarz konkretny rzeczowy
Ocena leczenia:
Przydatna opinia?
(0)
(0)

K
10 maja 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
INTER-MED, Będzin
Termin ,lekarz i cały personel bardzo miły i cierpliwie odpowiadają na wszystkie pytania. Bardzo pomocni.
Ocena specjalisty:
Podejście do pacjenta jak najbardziej profesjonalne. Sympatyczny i konkretny lekarza
Ocena leczenia:
Jestem w trakcie
Przydatna opinia?
(0)
(0)

I
10 maja 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
INTER-MED, Będzin
Bardzo sympatyczny personel medyczny
Ocena specjalisty
Ocena leczenia
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

INTER-MED współpracuje z doświadczonymi specjalistami, na co dzień związanymi z renomowanymi śląskimi ośrodkami medycznymi. Do kadry należą specjaliści chirurgii, ginekologii, laryngologii, ortopedii, jak również anestezjolodzy. Nad bezpieczeństwem pacjentów czuwa wykwalifikowany zespół pielęgniarski.

Personel INTER-MED-u zarówno ten pracujący w szpitalu, jak i w poradniach naszego Centrum Medycznego, nie ustaje w poszerzaniu wiedzy i doskonaleniu umiejętności. Sukcesywnie bierze udział w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

mgr Marlena Ślósarczyk

dietetyk kliniczny

Leczone choroby: - Choroby dietozależne - Cukrzyca - Nadciśnienie tętnicze - Insulinooporność - Niepłodność - Żywienie kobiet w ciąży i karmiących piersią - Zapalenie żołądka, refluks - Choroby tarczycy - Nadwaga - Otyłość - Dna moczanowa - Anemia - Hipercholesterolemia - Przygotowanie do operacji bariatrycznej, rozszerzanie diety po zabiegu więcej »

Zadzwoń: 32 433 pokaż numer

dr hab. n. med. Marek Glinka

chirurg ogólny, angiolog

10 / 10

Dr hab. n. med. Marek Glinka posiada doświadczenie w leczeniu przewlekłej niewydolności kończyn żylnych. Przeprowadził ponad 2000 zabiegów usunięcia żylaków metodą klasyczną lub małoinwazyjnymi technikami. Zabiegi wykonuje w taki sposób, aby po leczen... więcej »

Zadzwoń: 32 433 pokaż numer


Filmy

Operacyjne metody leczenia otyłości
Chirurgiczne leczenie otyłości. Wizyty kontrolne
Rękawowa resekcja żołądka (Sleeve)
Mini Gastric Bypass
Pokaż więcej filmów

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
INTER-MED
ul. Ignacego Krasickiego 14
42-500 Będzin

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-19:00
wtorek
8:00-19:00
środa
8:00-19:00
czwartek
8:00-19:00
piątek
8:00-19:00
sobota
9:00-13:00
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

INTER-MED znajduje się w Będzinie, w obrębie centrum miasta. Od Dworca PKP dzieli nas dystans ok. 1 km, od lotniska Katowice-Pyrzowice 22 km. Pacjenci mogą do nas łatwo dojechać z dowolnego punktu. W bliskim sąsiedztwie leżą bowiem drogi wylotowe na Warszawę i Kraków.


Najczęstsze pytania o placówkę INTER-MED

 • Jak oceniana jest placówka INTER-MED?

  Placówka INTER-MED została oceniona przez pacjentów jako Bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 8,6 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1798 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje INTER-MED w Będzinie?

  Placówka INTER-MED z Będzina posiada w cenniku usług 57 pozycji, m.in z zakresu: ortopedia , chirurgia ogólna , chirurgia naczyniowa i flebologia , leczenie otyłości oraz konsultacje - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z INTER-MED?

  INTER-MED znajduje się w Będzinie - ul. Ignacego Krasickiego 14. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 32 433 37 06

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka INTER-MED?

  Placówka INTER-MED z Będzina otwarta jest średnio 10 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-19:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 09:00 do 13:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…