Odbudowa zęba kompozytem Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą odbudowa zęba kompozytem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 11 innych klinik z okolicy Sosnowca. Odbudowa zęba kompozytem można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (45 km od Sosnowca) w cenie 400 zł lub w Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej w Gliwicach (31 km od Sosnowca) gdzie cena za odbudowa zęba kompozytem wynosi 500 zł. W wymienionej placówce odbudowa zęba kompozytem wykonuje chirurg stomatolog. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Odbudowa zęba kompozytem najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury odbudowa zęba kompozytem w 11 placówkach w Sosnowcu. Najniższa cena wynosi 250 zł w APO Zdrowie, najwyższa to 1500 zł, natomiast średni koszt to 533 zł.

Ile kosztuje odbudowa zęba kompozytem w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi odbudowa zęba kompozytem najbliżej Sosnowca:

Posiadamy również ofertę w 24 innych miastach. Sprawdź ceny odbudowa zęba kompozytem w innych miastach.

Więcej na temat odbudowa zęba kompozytem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…