Usunięcie zęba ósmego Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą usunięcie zęba ósmego, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 11 innych klinik z okolicy Sosnowca. Usunięcie zęba ósmego można przeprowadzić m.in. w DENTRUM Klinika Implantologii i stomatologii estetycznej w Katowicach (6 km od Sosnowca) w cenie 590 zł lub w Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej w Gliwicach (31 km od Sosnowca) gdzie cena za usunięcie zęba ósmego wynosi 500 zł. W wymienionej placówce usunięcie zęba ósmego wykonuje chirurg stomatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Usunięcie zęba ósmego najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie zęba ósmego w 11 placówkach w Sosnowcu. Najniższa cena wynosi 400 zł w Medicare Gliwice, najwyższa to 1500 zł, natomiast średni koszt to 671 zł.

Ile kosztuje usunięcie zęba ósmego w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie zęba ósmego najbliżej Sosnowca:

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie zęba ósmego w innych miastach.

Więcej na temat usunięcie zęba ósmego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…