Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 12 innych klinik z okolicy Sosnowca. Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w Klinika Magnuccy w Katowicach (6 km od Sosnowca) w cenie 300 zł lub w Derma point w Gliwicach (30 km od Sosnowca) gdzie cena za brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem wynosi 300 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w 12 placówkach w Sosnowcu. Najniższa cena wynosi 100 zł w Centrum Zdrowia Sanvita, najwyższa to 400 zł, natomiast średni koszt to 233 zł.

Ile kosztuje brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem najbliżej Sosnowca:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w innych miastach.

Więcej na temat brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…