Zmniejszenie piersi Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą zmniejszenie piersi, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Sosnowca. Zmniejszenie piersi można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach (5 km od Sosnowca) w cenie 22000 zł lub w SERAFIN Klinika dla Kobiet w Gliwicach (32 km od Sosnowca) gdzie cena za zmniejszenie piersi wynosi 20000 zł. W wymienionej placówce zmniejszenie piersi wykonuje chirurg plastyczny. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Zmniejszenie piersi najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zmniejszenie piersi w 3 placówkach w Sosnowcu. Najniższa cena wynosi 20000 zł w SERAFIN Klinika dla Kobiet, najwyższa to 22000 zł, natomiast średni koszt to 21000 zł.

Ile kosztuje zmniejszenie piersi w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zmniejszenie piersi najbliżej Sosnowca:

Posiadamy również ofertę w 17 innych miastach. Sprawdź ceny zmniejszenie piersi w innych miastach.

Więcej na temat zmniejszenie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…