Leczenie nadżerek szyjki macicy Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie nadżerek szyjki macicy, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Sosnowca. Leczenie nadżerek szyjki macicy można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (45 km od Sosnowca) w cenie 500 zł lub w Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm w Tychach (22 km od Sosnowca) gdzie cena za leczenie nadżerek szyjki macicy wynosi 200 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Sosnowca na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 200 zł za leczenie nadżerki szyjki macicy metodą krioterapii natomiast najwyższa cena w Sosnowcu wynosi do 800 zł (leczenie nadżerki szyjki macicy laserem).

Ile kosztuje leczenie nadżerek szyjki macicy w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Sosnowca:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Sosnowca

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 25 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nadżerek szyjki macicy w innych miastach.

Więcej na temat leczenie nadżerek szyjki macicy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…