Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą powiększenie punktu G kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Sosnowca. Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (45 km od Sosnowca) w cenie 2000 zł lub w Centrum Diagnostyki i Terapii ARTESMED w Katowicach (11 km od Sosnowca) gdzie cena za powiększenie punktu G kwasem hialuronowym wynosi 1600 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w 4 placówkach w Sosnowcu. Najniższa cena wynosi 1600 zł w ARTESMED, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 1925 zł.

Ile kosztuje powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększenie punktu G kwasem hialuronowym najbliżej Sosnowca:

Posiadamy również ofertę w 24 innych miastach. Sprawdź ceny powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w innych miastach.

Więcej na temat powiększenie punktu G kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…