USG ginekologiczne i położnicze Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą uSG ginekologiczne i położnicze, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 16 innych klinik z okolicy Sosnowca. USG ginekologiczne i położnicze można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Severux w Chorzowie (11 km od Sosnowca) w cenie 200 zł lub w VITALEA CLINIC w Katowicach (6 km od Sosnowca) gdzie cena za uSG ginekologiczne i położnicze wynosi 50 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

USG ginekologiczne i położnicze najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą USG ginekologiczne i położnicze najbliżej Sosnowca na podstawie cenników z 16 placówek. Najniższa cena to 50 zł za USG 3D / 4D położnicze natomiast najwyższa cena w Sosnowcu wynosi do 450 zł (USG prenatalne).

Ile kosztuje USG ginekologiczne i położnicze w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG ginekologiczne i położnicze najbliżej Sosnowca:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen USG ginekologiczne i położnicze najbliżej Sosnowca

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 50 innych miastach. Sprawdź ceny USG ginekologiczne i położnicze w innych miastach.

Więcej na temat USG ginekologiczne i położnicze

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…