Operacja i leczenie migdałków Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą operacje i leczenie migdałków, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Sosnowca. Operacje i leczenie migdałków można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (45 km od Sosnowca) w cenie 6000 zł lub w LUX MED Tychy w Tychach (19 km od Sosnowca) gdzie cena za operacje i leczenie migdałków wynosi 400 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacje i leczenie migdałków najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie migdałków najbliżej Sosnowca na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 400 zł za płukanie krypt migdałkowych natomiast najwyższa cena w Sosnowcu wynosi do 6000 zł (usunięcie migdałków podniebiennych chirurgicznie).

Ile kosztuje operacje i leczenie migdałków w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie migdałków najbliżej Sosnowca:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie migdałków najbliżej Sosnowca

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 25 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie migdałków w innych miastach.

Więcej na temat operacje i leczenie migdałków

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…