Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Sosnowca. Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego można przeprowadzić m.in. w Scanmed Sport w Żorach (40 km od Sosnowca) w cenie 23300 zł lub w AVIMED w Katowicach (8 km od Sosnowca) gdzie cena za endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego wynosi 16500 zł. W wymienionej placówce endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego wykonuje ortopeda. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w 2 placówkach w Sosnowcu. Najniższa cena wynosi 16500 zł w AVIMED, najwyższa to 23300 zł, natomiast średni koszt to 19900 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego najbliżej Sosnowca:

Posiadamy również ofertę w 13 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w innych miastach.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…