Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 7 innych klinik z okolicy Sosnowca. Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym można przeprowadzić m.in. w Klinika Magnuccy w Katowicach (6 km od Sosnowca) w cenie 600 zł lub w TOP CLINIC DER-MED w Katowicach (5 km od Sosnowca) gdzie cena za leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym wynosi 610 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w 7 placówkach w Sosnowcu. Najniższa cena wynosi 600 zł w Klinika Magnuccy, najwyższa to 900 zł, natomiast średni koszt to 712 zł.

Ile kosztuje leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym najbliżej Sosnowca:

Posiadamy również ofertę w 25 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w innych miastach.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…