Operacja plastyczna brzucha Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą plastyka brzucha, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Sosnowca. Plastyka brzucha można przeprowadzić m.in. w INTER-MED w Będzinie (3 km od Sosnowca) w cenie 10000 zł lub w Klinika Magnuccy w Katowicach (6 km od Sosnowca) gdzie cena za plastyka brzucha wynosi 14000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

AVIMED

Katowice, ul. Gliwicka 159(8 km od Sosnowca)
8,5 / 10  •  Bardzo dobra  •  347 opinii

Spełniło się moje marzenie. Jestem 2 tygodnie po zabiegu, wszystko pięknie się goi. Widoczny pierwszy efekt był praktycznie od razu. Z dnia na dzień widok coraz lepszy. Zero siniaków, obrzęków - tylko lekkie opuchnięcie. Trudny był pierwszy tydzień, ale wystarczyły tabletki przeciwbólowe. Brałam je przez pierwsze 4 dni. Potem każdego dnia coraz lepiej. Jestem mało odporna na ból, ale zniosłam to bez trudu. Gdybym miała cofnąć czas moja decyzja była by ta sama, a przede wszystkim ten sam lekarz. Efekt jest dużo lepszy niż się spodziewałam. Jestem szczęśliwą matką , żoną i kobietą. ~ Szczęśliwa Kobieta 😀 (Plastyka brzucha, lek. Zbigniew Łucki)

  • Plastyka brzucha od 6150 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 150 zł

Plastyka brzucha najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka brzucha w 6 placówkach w Sosnowcu. Najniższa cena wynosi 6150 zł w AVIMED, najwyższa to 18000 zł, natomiast średni koszt to 12525 zł.

Ile kosztuje plastyka brzucha w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka brzucha najbliżej Sosnowca:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka brzucha w innych miastach.

Więcej na temat plastyka brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…