Diagnostyka zmian skórnych Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą diagnostyka zmian skórnych, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 13 innych klinik z okolicy Sosnowca. Diagnostyka zmian skórnych można przeprowadzić m.in. w Klinika Magnuccy w Katowicach (6 km od Sosnowca) w cenie 200 zł lub w Centrum Medyczne Severux w Chorzowie (11 km od Sosnowca) gdzie cena za diagnostyka zmian skórnych wynosi 250 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Diagnostyka zmian skórnych najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą diagnostyka zmian skórnych najbliżej Sosnowca na podstawie cenników z 13 placówek. Najniższa cena to 100 zł za badanie dermatoskopowe skóry natomiast najwyższa cena w Sosnowcu wynosi do 500 zł (badanie dermatoskopowe skóry).

Ile kosztuje diagnostyka zmian skórnych w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi diagnostyka zmian skórnych najbliżej Sosnowca:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen diagnostyka zmian skórnych najbliżej Sosnowca

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny diagnostyka zmian skórnych w innych miastach.

Więcej na temat diagnostyka zmian skórnych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…