Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Sosnowca. Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach (5 km od Sosnowca) w cenie 21500 zł lub w INTER-MED w Będzinie (3 km od Sosnowca) gdzie cena za rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo wynosi 21500 zł. W wymienionej placówce rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo wykonuje chirurg plastyczny. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Klinika Chirurgii Mazan

Katowice, ul. Brzozowa 54 (5 km od Sosnowca)
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  418 opinii

Zabieg przeprowadzony bez komplikacji, minął dopiero miesiąc a ja schudłem już 16 kg. Zdecydowanie polecam ten zabieg wszystkim, którzy cierpią na nadwagę lub ewentualnie mają jakiekolwiek wątpliwości ~ Paweł W (Resekcja żołądka laparoskopowo, dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski)

  • Resekcja żołądka laparoskopowo 21500 zł
dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski

dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski

chirurg ogólny, bariatra

Dr n. med. Grzegorz Kowalski posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie chirurgii małoinwazyjnej i laparoskopowej. Specjalizuje się między innymi w operacjach bariatrycznych, takich jak rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja chirurgiczna 280 zł

Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w 2 placówkach w Sosnowcu. Najniższa cena wynosi 21500 zł w INTER-MED, najwyższa to 21500 zł, natomiast średni koszt to 21500 zł.

Ile kosztuje rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo najbliżej Sosnowca:

Posiadamy również ofertę w 11 innych miastach. Sprawdź ceny rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w innych miastach.

Więcej na temat rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…