Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą plastyka warg sromowych mniejszych / większych, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 7 innych klinik z okolicy Sosnowca. Plastyka warg sromowych mniejszych / większych można przeprowadzić m.in. w Klinika Magnuccy w Katowicach (6 km od Sosnowca) w cenie 3000 zł lub w SERAFIN Klinika dla Kobiet w Gliwicach (32 km od Sosnowca) gdzie cena za plastyka warg sromowych mniejszych / większych wynosi 7000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

SERAFIN Klinika dla Kobiet

Gliwice, Plac Piłsudskiego 9 (32 km od Sosnowca)
9,4 / 10  •  Znakomita  •  862 opinii
  • Plastyka warg sromowych od 7000 zł
dr n. med. Dawid Serafin

dr n. med. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

O tym, w jaki sposób powinna być wykonana labioplastyka i czy najważniejszym celem operacji jest redukcja przerosłej tkanki, dr Serafin opowie w trakcie trzeciego webinaru, odbywającego się w ramach Miesiąca z labioplastyką.

zobacz film o zabiegu »
dr n. med. Dawid Serafin

dr n. med. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

Czy w trakcie operacji można na pewno wszystko przewidzieć? Czy wybór techniki operacyjnej wpływa na końcowy efekt estetyczny i czy można wykonać ponowny zabieg operacyjny u pacjentki po nieudanej labioplastyce? Na te i inne pytania dr Serafin odpowie w trakcie ostatniego webinaru, odbywającego się w ramach Miesiąca z labioplastyką.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej 350 zł

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka warg sromowych mniejszych / większych w 7 placówkach w Sosnowcu. Najniższa cena wynosi 3000 zł w Centrum Lekarskie Alfa, najwyższa to 7000 zł, natomiast średni koszt to 3900 zł.

Ile kosztuje plastyka warg sromowych mniejszych / większych w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka warg sromowych mniejszych / większych najbliżej Sosnowca:

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka warg sromowych mniejszych / większych w innych miastach.

Więcej na temat plastyka warg sromowych mniejszych / większych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…