Stomatologia dziecięca Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 16 innych klinik z okolicy Sosnowca. Stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych można przeprowadzić m.in. w Klinika Magnuccy w Katowicach (6 km od Sosnowca) lub w DENTRUM Klinika Implantologii i stomatologii estetycznej w Katowicach (6 km od Sosnowca) gdzie cena za stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych wynosi 50 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych najbliżej Sosnowca na podstawie cenników z 16 placówek. Najniższa cena to 70 zł za opatrunek w zębie mlecznym natomiast najwyższa cena w Sosnowcu wynosi do 500 zł (leczenie kanałowe zęba mlecznego).

Ile kosztuje stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych najbliżej Sosnowca:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych najbliżej Sosnowca

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w innych miastach.

Więcej na temat stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…