Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 10 innych klinik z okolicy Sosnowca. Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w Derma point w Gliwicach (30 km od Sosnowca) w cenie 350 zł lub w Arena Medical w Gliwicach (29 km od Sosnowca) gdzie cena za znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem wynosi 1600 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w 10 placówkach w Sosnowcu. Najniższa cena wynosi 100 zł w Centrum Zdrowia Sanvita, najwyższa to 1600 zł, natomiast średni koszt to 445 zł.

Ile kosztuje znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem najbliżej Sosnowca:

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w innych miastach.

Więcej na temat znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…