Modelowanie twarzy własnym tłuszczem Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Sosnowca. Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach (5 km od Sosnowca) w cenie 6000 zł lub w SayWOW! Clinic Katowice w Katowicach (10 km od Sosnowca) gdzie cena za modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem wynosi 5000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w 3 placówkach w Sosnowcu. Najniższa cena wynosi 5000 zł w SayWOW! Clinic Katowice, najwyższa to 6000 zł, natomiast średni koszt to 5667 zł.

Ile kosztuje modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem najbliżej Sosnowca:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w innych miastach.

Więcej na temat modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…