Operacja wodniaka jądra Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą operacja wodniaka jądra, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Sosnowca. Operacja wodniaka jądra można przeprowadzić m.in. w AVIMED w Katowicach (8 km od Sosnowca) w cenie 2500 zł lub w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (45 km od Sosnowca) gdzie cena za operacja wodniaka jądra wynosi 1800 zł. W wymienionej placówce operacja wodniaka jądra wykonuje chirurg ogólny. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacja wodniaka jądra najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury operacja wodniaka jądra w 3 placówkach w Sosnowcu. Najniższa cena wynosi 1800 zł w Lift Med, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 2100 zł.

Ile kosztuje operacja wodniaka jądra w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja wodniaka jądra najbliżej Sosnowca:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny operacja wodniaka jądra w innych miastach.

Więcej na temat operacja wodniaka jądra

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…