Implanty zębowe Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą implanty zębowe, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 13 innych klinik z okolicy Sosnowca. Implanty zębowe można przeprowadzić m.in. w DENTRUM Klinika Implantologii i stomatologii estetycznej w Katowicach (6 km od Sosnowca) w cenie 2690 zł lub w APO Zdrowie w Katowicach (13 km od Sosnowca) gdzie cena za implanty zębowe wynosi 5000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

DUO MEDICA

Katowice, ul. Grabowa 1D (5 km od Sosnowca)
9,6 / 10  •  Znakomita  •  578 opinii

Mój zabieg odbywał się w etapach. Najpierw usunięcie chorych zębów w szczęce, po około miesiącu podwyższenie zatok i założenie 4 implantów, po około dwóch miesiącach usunięcie chorych zębów w żuchwie, podwyższenie zatok i założenie 4 implantów. Od września zaczął się ostatni etap uzupełnienie na implantach i od początku grudnia mogę się cieszyć ładnym uśmiechem. Wszystkie zabiegi odbywały się bezboleśnie przy dużej empatii personelu i profesjonalizmie dr Ciapińskiego... ~ Krystyna B. (Implanty zębowe, dr n. med. Daniel Ciapiński)

  • Implanty zębowe Thommen Medical 3000 zł
  • Konsultacja implantologicznazadzwoń

Implanty zębowe najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe najbliżej Sosnowca na podstawie cenników z 13 placówek. Najniższa cena to 561 zł za wszczepienie implantu natomiast najwyższa cena w Sosnowcu wynosi do 5000 zł (implanty zębowe Straumann).

Ile kosztuje implanty zębowe w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe najbliżej Sosnowca:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe najbliżej Sosnowca

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Więcej na temat implanty zębowe

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…