Implanty zębowe Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą implanty zębowe, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 15 innych klinik z okolicy Sosnowca. Implanty zębowe można przeprowadzić m.in. w Eurodent Stomatologia w Rzeszowie (204 km od Sosnowca) w cenie 2900 zł lub w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (45 km od Sosnowca) gdzie cena za implanty zębowe wynosi 4000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Eurodent Stomatologia

Rzeszów, ul. Leska 4 (204 km od Sosnowca)
9,7 / 10  •  Znakomita  •  49 opinii
  • Wszczepienie implantu od 2900 zł
lek. dent. Tomasz Niżański

lek. dent. Tomasz Niżański

stomatolog, implantolog, protetyk stomatologiczny

Nie ulega wątpliwości, że implanty stomatologiczne stanowią obecnie najlepszą metodę uzupełniania ubytków w uzębieniu. A gdyby tak można byłoby wykonać ten zabieg, nie narażając pacjenta na ból i inne dolegliwości pozabiegowe? Wszystkie te problemy rozwiązuje nowatorski system MGuide, który pozwala na wszczepienie implantów bez konieczności nacinania i odwarstwiania dziąsła. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych szablonów chirurgicznych. Lek. dent. Tomasz Niżański opowie jak przebiega implantacja techniką MGuide i kiedy warto zdecydować się na tę metodę.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja implantologiczna od 150 zł

Implanty zębowe najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe najbliżej Sosnowca na podstawie cenników z 14 placówek. Najniższa cena to 2000 zł za implant standard natomiast najwyższa cena w Sosnowcu wynosi do 5000 zł (implanty zębowe Straumann).

Ile kosztuje implanty zębowe w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe najbliżej Sosnowca:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe najbliżej Sosnowca

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Więcej na temat implanty zębowe

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…