Licówki zębowe Olsztyn

Lekarze wykonujący licówki w Olsztynie

W Olsztynie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa licówki zębowe w Olsztynie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Krzysztof Szarniak

stomatolog

w Kraina Zdrowego Uśmiechu

Licówki Olsztyn - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą licówki w Olsztynie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 700 zł za licówka kompozytowa natomiast najwyższa cena w Olsztynie wynosi do 1400 zł (licówka porcelanowa).

Ile kosztuje licówki w Olsztynie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi licówki w Olsztyn placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen licówki w Olsztynie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 30 innych miastach. Sprawdź ceny licówki w innych miastach.

Licówki w Olsztynie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Kraina Zdrowego Uśmiechu Gabinet zabiegowy w Kraina Zdrowego Uśmiechu

Licówki porcelanowe wykorzystywane są do uzupełnień estetycznych. Stosuje się je w celu zmiany kształtu, wielkości lub koloru zęba. Za ich pomocą zlikwidować można także niewielkie przerwy między zębami. Istnieje kilka rodzajów licówek, jednak najczęściej w ofercie gabinetów stomatologicznych znaleźć można licówki porcelanowe.

Nałożenie licówek w Olsztynie – gdzie można udać się na zabieg

W Olsztynie zabieg nałożenia licówki wykonać może lek. stom. Elżbieta Sujka, specjalistka stomatolog ogólny, która prywatną praktykę stomatologiczną prowadzi od 1991 roku. Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, a specjalizuje się w m.in. w stomatologii estetycznej. Do zmiany kształtu zęba wykorzystuje licówki porcelanowe oraz kompozytowe, w swojej pracy stosuje również korony oraz mosty. Udać się do niej można także na wybielanie, lakierowanie oraz lakowanie zębów.

Licówki wykorzystuje się także w gabinecie B.R. Pacześniak Stomatologia, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu stomatologii estetycznej. W placówce na rozwiązanie problemu nieestetycznego uśmiechu stosuje się zarówno licówki porcelanowe, jak i kompozytowe. Do ośrodka udać się można również na estetyczną korektę zgryzu przy pomocy koron lub mostów, wybielanie zębów (wybielanie zębów martwych, wybielanie jednowizytowe, wybielanie nakładkowe) oraz piaskowanie. Oferta gabinetu obejmuje ponadto cały szereg procedur z obszaru endodoncji (np. ekstyrpacja miazgi w znieczuleniu wraz z opatrunkiem do kanału), chirurgii stomatologicznej (np. ekstrakcja zęba stałego, dłutowanie zęba zatrzymanego) oraz protetyki (np. założenie korony, podścielenie protezy miękkie lub twarde).

Na założenie licówek w Olsztynie udać się można również do Gabinetu Dentystycznego ABdent, w którym przeprowadzany jest cały szereg procedur z obszaru stomatologii estetycznej. W placówce do zmiany kształtu oraz pokrycia przebarwień zęba wykorzystuje się zarówno licówki porcelanowe (IPS e.max), jak i licówki kompozytowe (Premise Indirect). W ośrodku pacjenci poddać się mogą wybielaniu zębów za pomocą lamy Beyond, kosmetycznej odbudowie zęba przedniego, rozległej odbudowie zęba kompozytem, odbudowie zęba na wkładzie z włókna oraz lakierowaniu lub lakowaniu zębów.

 

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Olsztyna, w miejscowościach: Ostróda.

Więcej na temat licówki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…