Licówki zębowe Gdynia

Inne placówki w pobliżu Gdyni

Lekarze wykonujący licówki w Gdyni

W Gdyni posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa licówki zębowe w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Marcin Mincer

implantolog

w Swedent

lek. dent. Alicja Paduszyńska

stomatolog

w Anna Dental Clinic

lek. dent. Anna Sarzyńska

protetyk stomatologiczny

w Anna Dental Clinic

Licówki Gdynia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą licówki w Gdyni na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 350 zł za licówka kompozytowa natomiast najwyższa cena w Gdyni wynosi do 2630 zł (licówka porcelanowa).

Ile kosztuje licówki w Gdyni?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi licówki w gdyńskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen licówki w Gdyni

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Licówka pełnoceramiczna
  Gdynia, Parkowa 6

  od 1800 zł
  do 2500 zł

  Sopot, Aleja Niepodległości 782 A
  Licówka pełnoceramiczna IPS e.max

  1500 zł

 • Licówka kompozytowa
  Gdańsk, Szeroka 119

  od 700 zł
  do 800 zł

  Sopot, Aleja Niepodległości 782 A

  od 350 zł
  do 400 zł

  Gdynia, Abrahama 28

  od 450 zł
  do 600 zł

  Gdańsk,
  kosmetyczne pokrycie niedorozwoju szkliwa/kosmetyczne pokrycie przebarwienia zębiny w zębach przednich

  380 zł

  Gdynia,
  kosmetyczne pokrycie niedorozwoju szkliwa/kosmetyczne pokrycie przebarwienia zębiny w zębach przednich

  380 zł

 • Licówka porcelanowa
  Gdańsk, Szeroka 119

  od 2000 zł
  do 2200 zł

  Gdynia, Abrahama 28

  1500 zł

  Gdańsk,
  Licówka porcelanowa - I Etap - 1100 zł, Licówka porcelanowa - II Etap - 1100 zł, Licówka porcelanowa boczna - I Etap - 1315 zł, Licówka porcelanowa boczna - II Etap - 1315 zł

  od 2200 zł
  do 2630 zł

  Gdynia,
  Licówka porcelanowa - I Etap - 1100 zł, Licówka porcelanowa - II Etap - 1100 zł, Licówka porcelanowa boczna - I Etap - 1315 zł, Licówka porcelanowa boczna - II Etap - 1315 zł

  od 2200 zł
  do 2630 zł

 • Licówka napalana na folii platynowej
  Gdańsk,

  1580 zł

  Gdynia,

  1580 zł

Posiadamy również ofertę w 37 innych miastach. Sprawdź ceny licówki w innych miastach.

Licówki w Gdyni - gdzie najlepiej?

Licówki należą do rozwiązań, jakie oferuje nowoczesna stomatologia estetyczna. Mają postać bardzo cienkich płatków porcelany, które mocowane są na licowej stronie zębów po ich wcześniejszej preparacji, a oszlifowaniu nie zostają poddane tylko zęby cofnięte. Każda kwalifikacja do założenia licówek wymaga oceny warunków zgryzowych, w celu wyeliminowania ewentualnych przeciwwskazań, do jakich zalicza się m.in. paradontozę, bruksizm i tendencja do zaciskania zębów. Właściwa ocena odpowiedniej płaszczyzny zgryzu jest warunkiem trwałości licówek, którą szacuje się na okres 5-15 lat.

Estetyczna odbudowa zębów w Gdyni – licówki

Duże nadżerki w szkliwie na powierzchniach wargowych, korekta kształtu i / lub długości zęba, leczenie diastemy czy uraz zęba to główne wskazania do wykonania licówek w Centrum Stomatologicznym Dental-Pro. Placówka stosuje minimalną technikę preparacji – 0,5-0,7mm, a oferta obejmuje licówki porcelanowe i kompozytowe wykonywane w zewnętrznej pracowni protetycznej. W ramach stomatologii estetycznej, zakres usług stanowi również wybielanie zębów przy użyciu lampy Beyond oraz korony i mosty porcelanowe. Centrum posiada swoje punkty na Redłowie i na Pogórzu.

Stomatologią estetyczną i chirurgią periodontologiczną zajmuje się lek. dent. Konrad Czubak, specjalista stomatologii ogólnej I stopnia oraz specjalista periodontologii II stopnia. Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalizuje się ponadto w implantologii oraz zaburzeniach czynnościowych narządu żucia. W swojej praktyce korzysta z licówek ceramicznych zarówno ze wskazań kosmetycznych, jak i czynnościowych w korekcie kształtu i ustawienia zębów. Stomatolog jest członkiem m.in. Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz Niemieckiego Towarzystwa Periodontologicznego (DGP).

Nowoczesny i szybki sposób na poprawę wyglądu uzębienia z zastosowaniem licówek na Redłowie oferuje Centrum Stomatologiczne BioDentica, a ich wykonanie realizuje dwoma metodami: indywidualną – technika nakładania warstw porcelany i wypalania licówek w specjalnym piecu, oraz w systemie CAD/CAM – wycinanie płatków porcelany przy użyciu sterowanego komputerowo lasera. Zakres świadczeń obejmuje licówki porcelanowe i kompozytowe, a w ramach estetycznej odbudowy utraconych tkanek, placówka oferuje również wybielanie przy użyciu akceleratora Beyond, piaskowanie zębów oraz ich odbudowę z zastosowaniem rozwiązań protetycznych, takich jak endokorony, korony oraz wkłady koronowo-korzeniowe.  

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Rumia oraz Wejherowo.

Więcej na temat licówki