Licówki zębowe Wrocław

Marzysz o uśmiechu rodem z Hollywood? Zdecyduj się na założenie licówek! We Wrocławiu zrobisz to w 9 klinikach stomatologicznych, których listę prezentujemy poniżej. Zapoznaj się z profilami lekarzy oraz cennikami, by wybrać placówkę, która będzie najbardziej Ci odpowiadać. Z nami wygodnie zapiszesz się na konsultację u protetyka, jak również samo zakładanie licówek.

Wrocław, ul. Łaciarska 5 lok. 1F

DENS 1

4,9 / 5  (100 opinii)  rozwiń

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Ciepło i niemalże rodzinnie. Polecam! ~ Halina N.

  • Licówki zębowe od 1800 zł
  • Licówka kompozytowa 250 zł
  • Licówka porcelanowa 1200 zł
  • Licówka pełnoceramiczna od 1800 zł
  • Konsultacja protetyczna (przedzabiegowa)  100 zł

Lekarze wykonujący licówki we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa licówki zębowe we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Lidia Kudzbalska

protetyk stomatologiczny

w DENS 1

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. dent. Iwona Gnach-Olejniczak

stomatolog, ortodonta, implantolog

w Unident Union Dental Spa

lek. dent. Damian Nasulicz

implantolog, protetyk stomatologiczny

w Prestige Dent

lek. dent. Aleksandra Kuziel

stomatolog

w SkyMed

Licówki Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą licówki we Wrocławiu na podstawie cenników z 9 placówek. Najniższa cena to 250 zł za licówka kompozytowa natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 3300 zł (licówka porcelanowa ultracienka (bez szlifowania)).

Ile kosztuje licówki we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi licówki w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen licówki we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Licówka pełnoceramiczna
Wrocław, Łaciarska 5

od 1800 zł do 2000 zł

Licówka kompozytowa
Wrocław, Kochanowskiego 20

650 zł

Wrocław, Łaciarska 5

250 zł

Wrocław, Skarbowców 122b

500 zł

Wrocław, Horbaczewskiego 21

600 zł

Wrocław, Kasztanowa 4a
wykonana w gabinecie

500 zł

Wrocław,
kosmetyczne pokrycie niedorozwoju szkliwa/kosmetyczne pokrycie przebarwienia zębiny w zębach przednich

380 zł

Licówka porcelanowa
Wrocław, Oławska 9

od 2000 zł do 2000 zł

Wrocław, Łaciarska 5

1200 zł

Wrocław, Szybowcowa 31

1300 zł

Wrocław, Skarbowców 122b

1600 zł

Wrocław, Horbaczewskiego 21

1200 zł

Wrocław, Kasztanowa 4a

1600 zł

Wrocław,
Licówka porcelanowa - I Etap - 1100 zł, Licówka porcelanowa - II Etap - 1100 zł, Licówka porcelanowa boczna - I Etap - 1315 zł, Licówka porcelanowa boczna - II Etap - 1315 zł

od 2200 zł do 2630 zł

Licówka porcelanowa ultracienka (bez szlifowania)
Wrocław, Oławska 9
Lumineers

od 3300 zł do 3300 zł

Licówka napalana na folii platynowej
Wrocław,

1580 zł

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny licówki w innych miastach.

Licówki we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Cienkie płatki porcelanowe, ceramiczne lub kompozytowe, mocowane na wargowej stronie zębów, to tak zwane licówki. Dzięki nim można rozjaśnić zęby, nadać im właściwy kształt, wydłużyć je czy zlikwidować diastemę. Licówki stanowią również dobre rozwiązanie w przypadku niewielkiej korekty ustawienia zębów, np. ich stłoczenia, warto jednak pamiętać, że nie zastąpi to leczenia ortodontycznego.

Gabinet zabiegowy w DENTAL cover Gabinet zabiegowy w DENTAL cover

Gdzie po licówki we Wrocławiu?

Licówki porcelanowe ma w swojej ofercie zlokalizowane na Starym Mieście Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent. Wielu pacjentów z pewnością zainteresuje fakt, iż placówka może zaproponować im także ciekawą alternatywę dla tego rozwiązania. Jest nią licówka porcelanowa ultracienka Lumineers, która nie wymaga szlifowania zęba przed założeniem. W Prestige Dent licówki zakłada lek. dent. Damian Nasulicz, specjalista w dziedzinie implantologii i implantoprotetyki stomatologicznej. Lekarz ten został trzykrotnie uhonorowany statuetką Kryształowego Tytana, przyznawaną najlepszym fachowcom w dziedzinie implantologii stomatologicznej oraz "Medalem Europejskim" za wykorzystanie w implantologii stomatologicznej zaawansowanej techniki wirtualnego planowania 3D.

Licówki kompozytowe we Wrocławiu

Decydując się na licówki kompozytowe, warto udać się do Specjalistycznego Centrum Stomatologicznego DENS 1, położonego na Starym Mieście. Tutejsi specjaliści mogą zaproponować swoim pacjentom także licówki porcelanowe oraz pełnoceramiczne, które wyróżniają się bardziej naturalnym wyglądem i lepszą jakością. Licówki porcelanowe założymy także w klinice DENTAL cover, która znajduje się w dzielnicy Fabryczna.

Inne popularne wrocławskie gabinety stomatologiczne to m.in.:

  • Miserante Dental (Stare Miasto)
  • Unident Union Dental Spa (Śródmieście)
  • OrtoDent (Krzyki)
  • Dental Corner (Psie Pole)

Pozostałe dolnośląskie kliniki stomatologiczne

Sprzęt medyczny w DENS 1 Sprzęt medyczny w DENS 1

Kolor i kształt zębów dzięki licówkom porcelanowym i kompozytowym poprawimy w specjalistycznych gabinetach stomatologicznych Denta, gdzie ponadto skorygujemy umiarkowane wady ich położenia. Warunkiem zastosowania metody jest brak próchnicy i żywy, nie przeleczony kanałowo ząb. Oferta obejmuje ponadto licówki addycyjne, służące do korekty przerw międzyzębowych (diastemy i tremy), całkowicie bez konieczności szlifowania zębów. Ponieważ jest to metoda nieodwracalna, specjaliści nie ukrywają, że raz oszlifowany pod licówkę ząb już zawsze będzie musiał być nią zaopatrzony.

Licówki porcelanowe to również propozycja Studia Stomatologii, gdzie wskazaniem do ich wykonania są nie tylko przebarwienia i nieestetyczny kształt zębów, ale także złamania brzegu siecznego czy utrata części korony zęba. Licówki są wówczas alternatywą dla odbudowy kompozytowej i najbardziej estetycznym uzupełnieniem brakującego fragmentu. Preparacja zęba odbywa się w obszarze nieunerwionego szkliwa oraz w obszarach przydziąsłowych, stąd konieczność podania znieczulenia. Cała procedura wymaga dwóch wizyt, a przeprowadza ją dr n. med. Tomasz Marchut.

Licówki. Cena we Wrocławiu

Za najtańszą licówkę kompozytową we Wrocławiu zapłacimy już 299 zł. Znacznie droższe są licówki porcelanowe i ceramiczne. W stolicy Dolnego Śląska jest to koszt sięgający nawet 2000 zł.

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława oraz Brzeg.