Licówki zębowe Lublin

Lekarze wykonujący licówki w Lublinie

W Lublinie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa licówki zębowe w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Urszula Zaremba

stomatolog

w New Look Clinic

lek. dent. Elżbieta Bandurak

stomatolog

w New Look Clinic

Licówki Lublin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą licówki w Lublinie na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 500 zł za licówka kompozytowa natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 2200 zł (licówka porcelanowa).

Ile kosztuje licówki w Lublinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi licówki w Lublin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen licówki w Lublinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny licówki w innych miastach.

Licówki w Lublinie - gdzie najlepiej?

Kadra w New Look Clinic Kadra w New Look Clinic

Licówki to bardzo cienkie płatki, które mocuje się na zębach od zewnętrznej strony. Zabiegi z ich wykorzystaniem można zaliczyć do stomatologii estetycznej, bowiem wykonuje się je w przypadku planowanej zmiany kształtu zębów, ukrycia nieestetycznych ich wypełnień czy przebarwień. Założenie licówek zalecane jest w przypadku ubytków przyszyjkowych, odłamania brzegów zęba oraz w niedorozwoju szkliwa. Znalazły ponadto zastosowanie przy korekcji ustawień uzębienia i diastemy. Wyróżnia się licówki kompozytowe, porcelanowe, a także ceramiczne i pełnoceramiczne. Na rynku występują również licówki akrylowe, które zakładane są jedynie tymczasowo.

Licówki w Lublinie - gdzie można je wykonać?

Wstawianiem licówek w Lublinie zajmuje się dr n. med. Iwona Kuroń-Opalińska, specjalista z zakresu protetyki stomatologicznej. Podczas zabiegów wykorzystuje m.in. mieszalnik do mas wyciskowych Pentamix 3 oraz system diagnostyczny Microlux. Pracuje także z urządzeniem do wykonywania znieczuleń SleeperOne 3 Evolution. Ukończyła szkolenie Sztuka maskowania niedoskonałości - kompromis procedur zachowawczych i protetycznych w stomatologii estetycznej oraz kurs Kosmetyczna odbudowa uszkodzonego zęba pod kątem biologicznym i estetycznym. Wprowadzenie.

Na zabieg wstawiania licówek można udać się także do lek. stom. Marka Kiełtyki. Do jego zainteresowań zawodowych należą przede wszystkim protetyka, implantologia oraz chirurgia stomatologiczna. Uczestniczył w wykładzie Licówki od A do Z oraz w sympozjum naukowym Współczesna stomatologia odtwórczą drogą do estetyki i sukcesu. Oprócz licówek wykonuje także takie uzupełnienia stałe jak mosty, koronki (z podbudową metalową lub ceramiczną) czy wkłady i nakłady koronowe (inlay i onlay).

Klinika Denta Spa w swojej ofercie również posiada zakładanie licówek. Metoda ta stosowana jest tu m.in. do korygowania nierówności w uzębieniu czy przebarwień zębów. Na wyposażeniu placówki znajduje się aparatura do wykonywania zdjęć rentgenowskich Planmeca Intra oraz Planmeca ProMax, które wykorzystują mniejszą dawkę promieniowania rentgenowskiego. W ofercie Denta Spa znaleźć można także usługi z zakresu wstawiania mostów cementowych czy koron protetycznych.

 

Kadra w New Look Clinic Kadra w New Look Clinic

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

Więcej na temat licówki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…