Licówki zębowe Warszawa

Licówki gwiazd sprawiają, że coraz więcej osób również chciałoby uzyskać hollywoodzki uśmiech. Jeśli też o nim marzysz, koniecznie zapoznaj się z poniższą listą 10 warszawskich klinik stomatologicznych, które oferują swoim pacjentom licówki. Porównaj cenniki placówek, zobacz profile lekarzy i wygodnie umów się na konsultację ze specjalistą za pośrednictwem naszego portalu!

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Lekarze wykonujący licówki w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa licówki zębowe w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Karolina Trusiewicz

stomatolog

w BestWayDent

ocena 5,0 / 5  (3 opinii)
lek. dent. Piotr Stępień

stomatolog

w Implant-Art

ocena 4,0 / 5  (2 opinii)
lek. dent. Paweł Łachoda

stomatolog

w Ferreus Stomatologia Rodzinna

lek. dent. Sebastian Orlikowski

stomatolog

w StomaCare

Licówki Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą licówki w Warszawie na podstawie cenników z 10 placówek. Najniższa cena to 270 zł za licówka kompozytowa natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 2630 zł (licówka porcelanowa).

Ile kosztuje licówki w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi licówki w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen licówki w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Licówka pełnoceramiczna
Warszawa,

1700 zł

Warszawa, Puławska 228

od 1200 zł do 1200 zł

Stara Iwiczna, Nowa 6

od 1500 zł do 1500 zł

Warszawa, Babice Nowe, Warszawska 197D

1700 zł

Licówka kompozytowa
Warszawa, Łucka 20

900 zł

Warszawa,
300 zł - licówka kompozytowa wykonana w gabinecie

od 300 zł do 800 zł

Warszawa, Puławska 228

500 zł

Warszawa, Krasińskiego 59

od 270 zł do 450 zł

Warszawa,
kosmetyczne pokrycie niedorozwoju szkliwa/kosmetyczne pokrycie przebarwienia zębiny w zębach przednich

380 zł

Warszawa, Sękocińska 16

700 zł

Warszawa, Babice Nowe, Warszawska 197D
300 zł - licówka kompozytowa wykonana w gabinecie

od 300 zł do 800 zł

Warszawa, Krasińskiego 58

1700 zł

Licówka porcelanowa
Warszawa, Puławska 228

2500 zł

Stara Iwiczna, Nowa 6

1300 zł

Warszawa,
Licówka porcelanowa - I Etap - 1100 zł, Licówka porcelanowa - II Etap - 1100 zł, Licówka porcelanowa boczna - I Etap - 1315 zł, Licówka porcelanowa boczna - II Etap - 1315 zł

od 2200 zł do 2630 zł

Warszawa, Sękocińska 16

1600 zł

Warszawa, Krasińskiego 58

1700 zł

Licówka ceramiczna
Warszawa, Okrzei 18

1600 zł

Licówka porcelanowa ultracienka (bez szlifowania)
Warszawa, Łucka 20

1700 zł

Warszawa, Puławska 228

2500 zł

Licówka napalana na folii platynowej
Warszawa,

1580 zł

Posiadamy również ofertę w 38 innych miastach. Sprawdź ceny licówki w innych miastach.

Licówki w Warszawie - gdzie najlepiej?

Niewiele osób może pochwalić się idealnym uzębieniem. Praktycznie każdy z nas ma jakieś, mniejsze lub większe, niedoskonałości. Na szczęście, o ile nie są one skutkiem wymagającego złożonej terapii schorzenia, można im szybko i łatwo zaradzić dzięki licówkom - cieniutkim płytkom mocowanym na przedniej powierzchni zęba. Z ich pomocą można wyrównać zęby, pozbyć się przerw między nimi, skorygować kształt oraz barwę uzębienia. W nowoczesnej klinice jest to możliwe nawet podczas jednej wizyty.

Gabinet zabiegowy w BestWayDent Gabinet zabiegowy w BestWayDent

Gdzie po licówki w Warszawie?

Osoby, które chciałyby upiększyć swój uśmiech w stolicy, bez trudu znajdą placówki oferujące najlepszej jakości materiały. Jedną z nich jest położona w Śródmieściu klinika HighDentalCare, która oferuje pacjentom licówki kompozytowe Enamel HRi. Ich głównym atutem jest  bezpośrednia odbudowa w jamie ustnej oraz cena o połowę niższa od licówek porcelanowych. Przy licowaniu pojedynczego zęba zabieg ogranicza się do jednej, a przy kilku zębach - do dwóch wizyt. Takim zabiegiem zajmuje się lek. dent. Marzena Kupis, która stomatologią estetyczną interesuje się od początku swojej kariery zawodowej.

Licówki kompozytowe w stolicy

Kolejnym miejscem, które oferuje licówki kompozytowe w Warszawie, jest zlokalizowana na Żoliborzu Stomatologia Lis. Pacjenci mogą tu także wstawić licówki porcelanowe. Zadba o to lek. dent. Krzysztof Lis, członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS) oraz Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE). Licówki ceramiczne swoim pacjentom może zaproponować z kolei klinika Ferreus Stomatologia Rodzinna (dzielnica Praga Północ). Z pacjentami zainteresowanymi takim rozwiązaniem spotka się lek. dent. Paweł Łachoda.

Inne popularne kliniki stomatologiczne w Warszawie to:

  • Implant-Art (Służew)
  • BestWayDent (Żoliborz)
  • Elektoralna Dental Clinic (Wola)
  • Dentic Art Stomatologia (Ursynów)

Pozostałe warszawskie kliniki stomatologiczne

Sprzęt medyczny w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Sprzęt medyczny w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

Pacjentom Centrum Ortodontyczno-Stomatologicznego OrthoVision podczas zabiegów zakłada się licówki porcelanowe. Zajmuje się tym lek. dent. Magdalena Michałkowska, protetyk i implantoprotetyk, absolwentka szczecińskiej Akademii Medycznej. W centrum rekonstruuje prawidłową funkcję układu stomatognatycznego, przywracając pacjentom estetykę uśmiechu.

Klinika Best Dent (Mokotów) oferuje pacjentom licówki porcelanowe i kompozytowe. Ich zakładaniem zajmuje się lek. dent. Katarzyna Pieńkowska, absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Wyjątkowo lubią ją mali pacjenci ośrodka. Drugi właściciel kliniki, dr Maciej Pieńkowski, wykonuje zabiegi endodontyczne i periodontologiczne, przy czym szczególnym zainteresowaniem darzy stomatologię estetyczną.

Kolejna warszawska klinika, Dentis, zapewnia swoim pacjentom kompleksowe leczenie stomatologiczne – od stomatologii estetycznej po złożone zabiegi implantologiczne. Posiada 5 nowoczesnych, klimatyzowanych gabinetów, pracownię RTG i wyjątkowy gabinet dziecięcy. Obie właścicielki ośrodka, lek. dent. Jolanta Cudna i lek. dent. Agata Dąbrowska, dokładają starań, by pacjenci czuli się komfortowo podczas zakładania licówek kosmetycznych, oraz pozostałych zabiegów.

Warto poświęcić kilka słów jeszcze jednemu ośrodkowi. To Centrum Stomatologiczne Dentalife. Oprócz licówek zapewnia ono pacjentom pełną opiekę stomatologiczną i najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Klinika posiada urządzenie do zdejmowania koron Coronaflex, wykonuje wszystkie rodzaje uzupełnień protetycznych, w tym korony pełnoceramiczne i protezy zatrzaskowe. Przy leczeniu stosuje profesjonalne masy wyciskowe Pentamix i współpracuje z renomowanymi pracowniami protetycznymi.

Licówki. Cena w Warszawie

Koszt, jaki trzeba ponieść w związku z licówkami, zależy nie tylko od ich liczby, ale też materiału, z którego są wykonane. Za pojedynczą licówkę kompozytową zapłacimy od 350 zł wzwyż. Licówka porcelanowa może kosztować nawet 2500 zł.

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.