Licówki zębowe Warszawa

Licówki gwiazd sprawiają, że coraz więcej osób również chciałoby uzyskać hollywoodzki uśmiech. Jeśli też o nim marzysz, koniecznie zapoznaj się z poniższą listą 9 warszawskich klinik stomatologicznych, które oferują swoim pacjentom licówki. Porównaj cenniki placówek, zobacz profile lekarzy i wygodnie umów się na konsultację ze specjalistą za pośrednictwem naszego portalu!

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący licówki w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa licówki zębowe w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Karolina Trusiewicz

stomatolog

w BestWayDent

10 / 10
lek. dent. Piotr Stępień

stomatolog

w Implant-Art

8,0 / 10

Licówki Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą licówki w Warszawie na podstawie cenników z 9 placówek. Najniższa cena to 310 zł za licówka kompozytowa natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 2700 zł (licówka ceramiczna).

Ile kosztuje licówki w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi licówki w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen licówki w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 42 innych miastach. Sprawdź ceny licówki w innych miastach.

Licówki w Warszawie - gdzie najlepiej?

Niewiele osób może pochwalić się idealnym uzębieniem. Praktycznie każdy z nas ma jakieś, mniejsze lub większe, niedoskonałości. Na szczęście, o ile nie są one skutkiem wymagającego złożonej terapii schorzenia, można im szybko i łatwo zaradzić dzięki licówkom - cieniutkim płytkom mocowanym na przedniej powierzchni zęba. Z ich pomocą można wyrównać zęby, pozbyć się przerw między nimi, skorygować kształt oraz barwę uzębienia. W nowoczesnej klinice jest to możliwe nawet podczas jednej wizyty.

Gabinet zabiegowy w Stomatologia Lis Gabinet zabiegowy w Stomatologia Lis

Gdzie po licówki w Warszawie?

Osoby, które chciałyby upiększyć swój uśmiech w stolicy, bez trudu znajdą placówki oferujące najlepszej jakości materiały. Jedną z nich jest położona w Śródmieściu klinika HighDentalCare, która oferuje pacjentom licówki kompozytowe Enamel HRi. Ich głównym atutem jest  bezpośrednia odbudowa w jamie ustnej oraz cena o połowę niższa od licówek porcelanowych. Przy licowaniu pojedynczego zęba zabieg ogranicza się do jednej, a przy kilku zębach - do dwóch wizyt. Takim zabiegiem zajmuje się lek. dent. Marzena Kupis, która stomatologią estetyczną interesuje się od początku swojej kariery zawodowej.

Licówki kompozytowe w stolicy

Kolejnym miejscem, które oferuje licówki kompozytowe w Warszawie, jest zlokalizowana na Żoliborzu Stomatologia Lis. Pacjenci mogą tu także wstawić licówki porcelanowe. Zadba o to lek. dent. Krzysztof Lis, członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS) oraz Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE). Licówki ceramiczne swoim pacjentom może zaproponować z kolei klinika Ferreus Stomatologia Rodzinna (dzielnica Praga Północ). Z pacjentami zainteresowanymi takim rozwiązaniem spotka się lek. dent. Paweł Łachoda.

Inne popularne kliniki stomatologiczne w Warszawie to:

  • Implant-Art (Służew)
  • BestWayDent (Żoliborz)
  • Elektoralna Dental Clinic (Wola)
  • Dentic Art Stomatologia (Ursynów)

Pozostałe warszawskie kliniki stomatologiczne

Gabinet zabiegowy w Implant-Art Gabinet zabiegowy w Implant-Art

Pacjentom Centrum Ortodontyczno-Stomatologicznego OrthoVision podczas zabiegów zakłada się licówki porcelanowe. Zajmuje się tym lek. dent. Magdalena Michałkowska, protetyk i implantoprotetyk, absolwentka szczecińskiej Akademii Medycznej. W centrum rekonstruuje prawidłową funkcję układu stomatognatycznego, przywracając pacjentom estetykę uśmiechu.

Klinika Best Dent (Mokotów) oferuje pacjentom licówki porcelanowe i kompozytowe. Ich zakładaniem zajmuje się lek. dent. Katarzyna Pieńkowska, absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Wyjątkowo lubią ją mali pacjenci ośrodka. Drugi właściciel kliniki, dr Maciej Pieńkowski, wykonuje zabiegi endodontyczne i periodontologiczne, przy czym szczególnym zainteresowaniem darzy stomatologię estetyczną.

Kolejna warszawska klinika, Dentis, zapewnia swoim pacjentom kompleksowe leczenie stomatologiczne – od stomatologii estetycznej po złożone zabiegi implantologiczne. Posiada 5 nowoczesnych, klimatyzowanych gabinetów, pracownię RTG i wyjątkowy gabinet dziecięcy. Obie właścicielki ośrodka, lek. dent. Jolanta Cudna i lek. dent. Agata Dąbrowska, dokładają starań, by pacjenci czuli się komfortowo podczas zakładania licówek kosmetycznych, oraz pozostałych zabiegów.

Warto poświęcić kilka słów jeszcze jednemu ośrodkowi. To Centrum Stomatologiczne Dentalife. Oprócz licówek zapewnia ono pacjentom pełną opiekę stomatologiczną i najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Klinika posiada urządzenie do zdejmowania koron Coronaflex, wykonuje wszystkie rodzaje uzupełnień protetycznych, w tym korony pełnoceramiczne i protezy zatrzaskowe. Przy leczeniu stosuje profesjonalne masy wyciskowe Pentamix i współpracuje z renomowanymi pracowniami protetycznymi.

 

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat licówki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…