Licówki zębowe Szczecin

Zastanawiasz się, gdzie w Szczecinie założyć licówki? Odpowiedź znajdziesz na poniższej liście 4 klinik stomatologicznych. Dzięki niej porównasz ceny licówek w poszczególnych placówkach i zapoznasz się z profilami pracujących w nich lekarzy. Z nami wygodnie umówisz się na konsultację ze stomatologiem, jak również samo założenie licówek!

Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Choszczno (64 km od centrum Szczecina)
Choszczno, ul. Mur Południowy 3(64 km od Szczecina)

Biała Szuflada

4,6 / 5  (62 opinii)  rozwiń
  • Licówka kompozytowa 1000 zł
  • Licówka porcelanowa 2500 zł
  • Licówka ceramiczna 1800 zł
  • Konsultacja protetyczna (przedzabiegowa) zadzwoń

Lekarze wykonujący licówki w Szczecinie

W Szczecinie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa licówki zębowe w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

dr n. med. Małgorzata Stanosz-Ząbek

stomatolog

w Gabinet Stomatologiczny Dental

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)

Licówki Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą licówki w Szczecinie na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 200 zł za licówka kompozytowa natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 2500 zł (licówka porcelanowa).

Ile kosztuje licówki w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi licówki w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen licówki w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Licówka pełnoceramiczna
Szczecin, Wojska Polskiego 223a

1200 zł

Licówka kompozytowa
Szczecin, Sienna 4/1

od 200 zł do 200 zł

Szczecin, Wojska Polskiego 223a

200 zł

Choszczno, Mur Południowy 3

1000 zł

Szczecin, Wyszyńskiego 14

1000 zł

Licówka porcelanowa
Szczecin, Sienna 4/1

1300 zł

Szczecin, Wojska Polskiego 223a

1200 zł

Choszczno, Mur Południowy 3
premium

2500 zł

Szczecin, Wyszyńskiego 14
premium

2500 zł

Licówka ceramiczna
Choszczno, Mur Południowy 3

1800 zł

Szczecin, Wyszyńskiego 14

1800 zł

Posiadamy również ofertę w 38 innych miastach. Sprawdź ceny licówki w innych miastach.

Licówki w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Licówki są cienkimi nakładkami przyklejanymi na przedniej stronie zęba, które pozwalają m.in. na poprawę nieprawidłowego ustawienia zębów czy korekcję ich koloru. Najczęściej są wykonane z porcelany, ceramiki lub kompozytu. Należy pamiętać, że założenie licówek absolutnie nie zwalnia z utrzymywania higieny w jamie ustnej. Wręcz przeciwnie - należy zwracać na nią szczególną uwagę.

Gabinet zabiegowy w Biała Szuflada Gabinet zabiegowy w Biała Szuflada

Gdzie po licówki w Szczecinie?

Jednym z miejsc, które warto odwiedzić celem założenia licówek, jest położony w zachodniej części Szczecina Gabinet Stomatologiczny Dental. W placówce, która dołączyła do Kliniki.pl pod koniec 2018 roku dostępne są licówki kompozytowe, ceramiczne oraz porcelanowe. Zabiegi z zakresu protetyki przeprowadza tu dr n. med. Małgorzata Stanosz-Ząbek, która jest jednocześnie właścicielką gabinetu. Licówki kompozytowe i porcelanowe zakłada się pacjentom w Klinice Implantologii i Stomatologii Kor-Dent (Stare Miasto). Warto wiedzie, że głównym lekarzem w ośrodku jest Kacper Koryzna, certyfikowany implantolog, który jako jeden z nielicznych w Polsce posiada najwyższy na świecie tytuł w implantologii stomatologicznej – „Master of Science of Oral Implantology”.

Licówki kompozytowe w Szczecinie

Gabinet Zdrowego Uśmiechu "Biała Szuflada", który posiada siedziby w Szczecinie na Starym Mieście oraz w oddalonym o około 80 km Choszcznie, jest w stanie zaproponować swoim pacjentom licówki kompozytowe oraz licówki kompozytowe z mikrokrzemionkami, które znacznie poprawiają ich jakość.

Inne szczecińskie placówki, w których można założyć licówki, to:

  • Centrum Medyczne Dom Lekarski (Turzyn)
  • Nowy Impladent (Nowe Miasto)

Pozostałe kliniki stomatologiczne

Gabinet zabiegowy w Biała Szuflada Gabinet zabiegowy w Biała Szuflada

Założyć licówki w Szczecinie może dr n. med. Barbara Galińska, stomatolog. W swojej codziennej pracy stosuje ona licówki porcelanowe, wykorzystując je do zamykania diastemy oraz korekcji nieprawidłowości w ustawieniu zębów.

Na założenie licówek zapisać się można także do lek. stom. Sławomira Kluzka, specjalisty stomatologii ogólnej. Praktyki zawodowe odbył on w King's College Dental Department w Londynie oraz w prestiżowej klinice stomatologii estetycznej Smile Creation. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej. Licówki ceramiczne stosuje do zmniejszenia lub zlikwidowania przerw między zębami oraz poprawy ich kształtu i koloru. Zabieg przeprowadza w trakcie dwóch wizyt – na pierwszej zbiera cienką warstwę szkliwa, pobiera wyciski i zakłada licówki tymczasowe. Druga wizyta obejmuje cementowanie licówek do powierzchni oszlifowanych zębów za pomocą specjalnego materiału światłoutwardzalnego.

W Szczecinie licówki porcelanowe założyć może również lek. stom. Paweł Dobosz, specjalista implantologii. Procedurę przeprowadza bez szlifowania zębów, czyli najmniej inwazyjnym sposobem, który nie narusza tkanki zęba. Uzupełnienia protetyczne wykonuje dla niego czołowe polskie laboratorium Inter-dent.  Zabiegi z użyciem licówek wykonuje w przypadku niewielkich wad zgryzu, istnienia szczelin między zębami, trwałych przebarwień oraz erozji szkliwa.

Licówki. Cena w Szczecinie

Za najtańsze, kompozytowe licówki w Szczecinie zapłacimy już 200 zł. Wspomniane wyżej licówki kompozytowe z mikrokrzemionkami to już koszt w wysokości 1000 zł. Najdroższe są licówki ceramiczne i porcelanowe. W Szczecinie najczęściej wiążą się one z wydatkiem od 1200 do 1600 zł.

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.