Licówki w Krakowie

Zastanawiasz się, gdzie założyć licówki w Krakowie? Zapoznaj się z poniższą listą 9 klinik stomatologicznych w Małopolsce i wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Podjąć decyzję pomogą Ci cenniki oraz profile przyjmujących w placówkach lekarzy. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na konsultację stomatologiczną za pośrednictwem naszego portalu!

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Lekarze wykonujący licówki w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa licówki zębowe w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Marek Woźniacki

stomatolog

w 3g Dentist

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. dent. Magdalena Rumińska

protetyk stomatologiczny

w BJB Stomatologia Estetyczna

lek. dent. Natalia Rajska-Karaś

stomatolog

w AlbusDent

dr n. med. Karolina Kownacka

stomatolog

w AlbusDent

lek. dent. Marcin Kotowski

stomatolog

w AlbusDent

Licówki Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą licówki w Krakowie na podstawie cenników z 9 placówek. Najniższa cena to 240 zł za licówka kompozytowa natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 2630 zł (licówka porcelanowa).

Ile kosztuje licówki w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi licówki w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen licówki w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Licówka pełnoceramiczna
Trzebinia, Ochronkowa 29
Procera

1500 zł

Licówka kompozytowa
Kraków, Basztowa 23

240 zł

Kraków, Lubicz 24

od 700 zł do 1000 zł

Kraków, Balicka 73

od 480 zł do 480 zł

Kraków, Śliczna 34b

250 zł

Kraków, Kielecka 1
899 zł - licówka kompozytowa laboratoryjna

299 zł

Trzebinia, Ochronkowa 29

450 zł

Kraków,
kosmetyczne pokrycie niedorozwoju szkliwa/kosmetyczne pokrycie przebarwienia zębiny w zębach przednich

380 zł

Licówka porcelanowa
Kraków, Basztowa 23

1080 zł

Kraków, Lubicz 24

1300 zł

Kraków, Balicka 73

od 1200 zł do 1200 zł

Kraków, Św. Gertrudy 4

1500 zł

Kraków,
Licówka porcelanowa - I Etap - 1100 zł, Licówka porcelanowa - II Etap - 1100 zł, Licówka porcelanowa boczna - I Etap - 1315 zł, Licówka porcelanowa boczna - II Etap - 1315 zł

od 2200 zł do 2630 zł

Licówka ceramiczna
Kraków, Kielecka 1

1499 zł

Trzebinia, Ochronkowa 29

od 950 zł do 1500 zł

Kraków, Kamienna 21

od 1499 zł do 1499 zł

Licówka napalana na folii platynowej
Kraków,

1580 zł

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny licówki w innych miastach.

Licówki w Krakowie - gdzie najlepiej?

Licówki to uzupełnienia protetyczne zakładane z reguły na przednie zęby w celu poprawy ich wyglądu. Wykorzystuje się je m.in. w przypadku przebarwień korony zęba, korekcji jego kształtu, przy złamaniu brzegu siecznego zęba przedniego czy do zamknięcia przerw między zębami. Najpopularniejsze licówki to licówki kompozytowe, ceramiczne, pełnoceramiczne i porcelanowe. Czym się one od siebie różnią i na które warto się zdecydować?

Gabinet zabiegowy w Denta Med Gabinet zabiegowy w Denta Med

Gdzie po licówki w Krakowie?

Położona w dzielnicy Prądnik Biały Klinika Krakowska może zaproponować swoim pacjentom licówki porcelanowe. To właśnie ten rodzaj licówek posiada wiele znanych z telewizji gwiazd. Mocowane bezpośrednio do szkliwa zębów bez wcześniejszego szlifowania, pozwalają zachować naturalne zęby i nie powodują uczucia dyskomfortu. Efektem jest piękny, hollywoodzki uśmiech. Podobne efekty zapewniają licówki pełnoceramiczne, które w swojej ofercie posiada Instytut Stomatologii i Dermatologii „Ruczaj Clinic” położony w dzielnicy Dębniki.

Licówki kompozytowe w Krakowie

Licówki kompozytowe są nawet kilkakrotnie tańsze od tych ceramicznych i porcelanowych. Są jednak jednolite kolorystycznie, a to sprawia, że wyglądają nieco sztucznie. Ich minusem jest także skłonność do powstawania żółtych przebarwień. Kliniki stomatologiczne często mogą zaproponować swoim pacjentom różne rodzaje licówek, dostosowane do ich potrzeb oraz zasobności portfela. Jednym z takich miejsc jest 3g Dentist (dzielnica Grzegórzki), które w swojej ofercie posiada licówki kompozytowe oraz ceramiczne. Lek. dent. Marek Woźniacki, właściciel kliniki, specjalizuje się w nowoczesnej endodoncji, implantologii oraz protetyce.

Inne popularne kliniki stomatologiczne w Krakowie to:

  • DENTestetica (Krowodrza)
  • BJB Stomatologia Estetyczna (Grzegórzki)
  • Denta Med (Stare Miasto) 

Pozostałe krakowskie kliniki stomatologiczne

Gabinet zabiegowy w Denta Med Gabinet zabiegowy w Denta Med

Centrum Stomatologii i Implantologii Stomatologia Cichoń oferuje założenie licówek pełnoceramicznych, a także założenie korony metalowej licowanej porcelaną czy korony pełnoceramicznej Procera. Takimi i innymi zabiegami zajmuje się lek. dent. Bartosz Cichoń, specjalista protetyki i stomatologii estetycznej, który przynależy do polskich i zagranicznych stowarzyszeń implantologicznych, np. do International Congress of Oral Implantologists - ICOI.

Klinika Śliczna to gabinet stomatologiczny w Krakowie, gdzie można skorzystać z założenia licówek porcelanowych, wybielania zębów lampą Beyond oraz korektą kształtu i koloru zębów z zastosowaniem materiałów nanohybrydowych. Dodatkowo pacjent może założyć tutaj także most i koronę pełnoceramiczną lub metalowo-porcelanową, oraz protezę całkowitą akrylową. Pacjentów przyjmuje na leczenie lek. dent. Agata Szarżanowicz-Płyś, stomatolog, zajmująca się stomatologią zachowawczą, chirurgią i protetyką stomatologiczną.

W Specjalistycznym Centrum Stomatologii Rodzinnej, Implantologii i Ortodoncji Dentamax lekarze zajmują się m.in. protetyką, z zakresu której oferują swoim pacjentom licówki porcelanowe EMAX oraz licówki kompozytowe wzmacniane włóknem szklanym. Ponadto zakładają korony porcelanowe na złocie, korony pełnoceramiczne a także korony kompozytowe wzmacniane włóknem szklanym.

Licówki. Cena w Krakowie

Koszt, jaki trzeba ponieść w związku z licówkami, zależy m.in. od materiałów, z których są one wykonane. Najtańsze są licówki kompozytowe - ich ceny zaczynają się już od 250 zł. Znacznie droższe są licówki ceramiczne i porcelanowe. W tym przypadku za jedną licówkę trzeba zapłacić od 1100 do nawet 2000 zł.

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.