Licówki w Krakowie

Zastanawiasz się, gdzie założyć licówki w Krakowie? Zapoznaj się z poniższą listą 7 klinik stomatologicznych w Małopolsce i wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Podjąć decyzję pomogą Ci cenniki oraz profile przyjmujących w placówkach lekarzy. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na konsultację stomatologiczną za pośrednictwem naszego portalu!

Lekarze wykonujący licówki w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa licówki zębowe w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Marek Woźniacki

stomatolog

w 3g Dentist

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. dent. Magdalena Rumińska

protetyk stomatologiczny

w BJB Stomatologia Estetyczna

lek. dent. Natalia Rajska-Karaś

stomatolog

w AlbusDent

dr n. med. Karolina Kownacka

stomatolog

w AlbusDent

lek. dent. Marcin Kotowski

stomatolog

w AlbusDent

Licówki Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą licówki w Krakowie na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 250 zł za licówka kompozytowa natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 2630 zł (licówka porcelanowa).

Ile kosztuje licówki w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi licówki w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen licówki w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Licówka kompozytowa
Kraków, Lubicz 24

od 700 zł do 1000 zł

Kraków, Balicka 73

od 480 zł do 480 zł

Kraków, Śliczna 34b

250 zł

Kraków, Kielecka 1
899 zł - licówka kompozytowa laboratoryjna

299 zł

Kraków,
kosmetyczne pokrycie niedorozwoju szkliwa/kosmetyczne pokrycie przebarwienia zębiny w zębach przednich

380 zł

Licówka porcelanowa
Kraków, Lubicz 24

1300 zł

Kraków, Balicka 73

od 1200 zł do 1200 zł

Kraków, Św. Gertrudy 4

1500 zł

Kraków,
Licówka porcelanowa - I Etap - 1100 zł, Licówka porcelanowa - II Etap - 1100 zł, Licówka porcelanowa boczna - I Etap - 1315 zł, Licówka porcelanowa boczna - II Etap - 1315 zł

od 2200 zł do 2630 zł

Licówka ceramiczna
Kraków, Kielecka 1

1499 zł

Kraków, Kamienna 21

od 1499 zł do 1499 zł

Licówka napalana na folii platynowej
Kraków,

1580 zł

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny licówki w innych miastach.

Licówki w Krakowie - gdzie najlepiej?

Licówki to uzupełnienia protetyczne zakładane z reguły na przednie zęby w celu poprawy ich wyglądu. Wykorzystuje się je m.in. w przypadku przebarwień korony zęba, korekcji jego kształtu, przy złamaniu brzegu siecznego zęba przedniego czy do zamknięcia przerw między zębami. Najpopularniejsze licówki to licówki kompozytowe, ceramiczne, pełnoceramiczne i porcelanowe. Czym się one od siebie różnią i na które warto się zdecydować?

Gabinet zabiegowy w 3g Dentist Gabinet zabiegowy w 3g Dentist

Gdzie po licówki w Krakowie?

Położona w dzielnicy Prądnik Biały Klinika Krakowska może zaproponować swoim pacjentom licówki porcelanowe. To właśnie ten rodzaj licówek posiada wiele znanych z telewizji gwiazd. Mocowane bezpośrednio do szkliwa zębów bez wcześniejszego szlifowania, pozwalają zachować naturalne zęby i nie powodują uczucia dyskomfortu. Efektem jest piękny, hollywoodzki uśmiech. Podobne efekty zapewniają licówki pełnoceramiczne, które w swojej ofercie posiada Instytut Stomatologii i Dermatologii „Ruczaj Clinic” położony w dzielnicy Dębniki.

Licówki kompozytowe w Krakowie

Licówki kompozytowe są nawet kilkakrotnie tańsze od tych ceramicznych i porcelanowych. Są jednak jednolite kolorystycznie, a to sprawia, że wyglądają nieco sztucznie. Ich minusem jest także skłonność do powstawania żółtych przebarwień. Kliniki stomatologiczne często mogą zaproponować swoim pacjentom różne rodzaje licówek, dostosowane do ich potrzeb oraz zasobności portfela. Jednym z takich miejsc jest 3g Dentist (dzielnica Grzegórzki), które w swojej ofercie posiada licówki kompozytowe oraz ceramiczne. Lek. dent. Marek Woźniacki, właściciel kliniki, specjalizuje się w nowoczesnej endodoncji, implantologii oraz protetyce.

Inne popularne kliniki stomatologiczne w Krakowie to:

  • DENTestetica (Krowodrza)
  • BJB Stomatologia Estetyczna (Grzegórzki)
  • Denta Med (Stare Miasto) 

Pozostałe krakowskie kliniki stomatologiczne

Kadra w DENTestetica Kadra w DENTestetica

Centrum Stomatologii i Implantologii Stomatologia Cichoń oferuje założenie licówek pełnoceramicznych, a także założenie korony metalowej licowanej porcelaną czy korony pełnoceramicznej Procera. Takimi i innymi zabiegami zajmuje się lek. dent. Bartosz Cichoń, specjalista protetyki i stomatologii estetycznej, który przynależy do polskich i zagranicznych stowarzyszeń implantologicznych, np. do International Congress of Oral Implantologists - ICOI.

Klinika Śliczna to gabinet stomatologiczny w Krakowie, gdzie można skorzystać z założenia licówek porcelanowych, wybielania zębów lampą Beyond oraz korektą kształtu i koloru zębów z zastosowaniem materiałów nanohybrydowych. Dodatkowo pacjent może założyć tutaj także most i koronę pełnoceramiczną lub metalowo-porcelanową, oraz protezę całkowitą akrylową. Pacjentów przyjmuje na leczenie lek. dent. Agata Szarżanowicz-Płyś, stomatolog, zajmująca się stomatologią zachowawczą, chirurgią i protetyką stomatologiczną.

W Specjalistycznym Centrum Stomatologii Rodzinnej, Implantologii i Ortodoncji Dentamax lekarze zajmują się m.in. protetyką, z zakresu której oferują swoim pacjentom licówki porcelanowe EMAX oraz licówki kompozytowe wzmacniane włóknem szklanym. Ponadto zakładają korony porcelanowe na złocie, korony pełnoceramiczne a także korony kompozytowe wzmacniane włóknem szklanym.

Licówki. Cena w Krakowie

Koszt, jaki trzeba ponieść w związku z licówkami, zależy m.in. od materiałów, z których są one wykonane. Najtańsze są licówki kompozytowe - ich ceny zaczynają się już od 250 zł. Znacznie droższe są licówki ceramiczne i porcelanowe. W tym przypadku za jedną licówkę trzeba zapłacić od 1100 do nawet 2000 zł.

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.