Licówki w Poznaniu

Licówki kompozytowe czy porcelanowe? W wyborze tych najbardziej odpowiednich dla danego pacjenta z pewnością pomoże dobry protetyk. Poniżej znajdziesz listę 7 klinik stomatologicznych w Poznaniu, w których można założyć licówki. Nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę u specjalisty za pośrednictwem naszego portalu!

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Lekarze wykonujący licówki w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa licówki zębowe w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Agnieszka Majewska

stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

w Medi Art Clinic

ocena 5,0 / 5  (5 opinii)
lek. dent. Olga Kędziora-Gic

stomatolog

w M2 Clinic

lek. dent. Magdalena Czarnek-Małaczyńska
lek. dent. Anna Zalewska

stomatolog

w M2 Clinic

lek. dent. Małgorzata Zajdler

stomatolog

w NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna

Licówki Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą licówki w Poznaniu na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 200 zł za licówka kompozytowa natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 2630 zł (licówka porcelanowa).

Ile kosztuje licówki w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi licówki w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen licówki w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Licówka pełnoceramiczna
Poznań, Katowicka 81e

od 2000 zł do 2500 zł

Gniezno, Os. Władysława Łokietka 33

1200 zł

Licówka kompozytowa
Poznań, Idzikowskiego 4
kompozyt- Amaris

450 zł

Poznań, Katowicka 81e

od 500 zł do 500 zł

Gniezno, Os. Władysława Łokietka 33

600 zł

Pniewy, Wolności 30
zęby stałe (dzieci) i dorośli

od 200 zł do 250 zł

Poznań,
kosmetyczne pokrycie niedorozwoju szkliwa/kosmetyczne pokrycie przebarwienia zębiny w zębach przednich

380 zł

Licówka porcelanowa
Poznań, Idzikowskiego 4

od 1200 zł do 1200 zł

Poznań, Katowicka 81e

od 2000 zł do 2000 zł

Poznań, Kutrzeby 16

900 zł

Poznań, Katowicka 77D

od 1600 zł do 1800 zł

Gniezno, Os. Władysława Łokietka 33

1200 zł

Pniewy, Wolności 30

1500 zł

Poznań,
Licówka porcelanowa - I Etap - 1100 zł, Licówka porcelanowa - II Etap - 1100 zł, Licówka porcelanowa boczna - I Etap - 1315 zł, Licówka porcelanowa boczna - II Etap - 1315 zł

od 2200 zł do 2630 zł

Licówka ceramiczna
Poznań, Idzikowskiego 4
licówki PLATINUM

od 2000 zł do 2000 zł

Poznań, Katowicka 81e

od 2000 zł do 2500 zł

Gniezno, Os. Władysława Łokietka 33

1200 zł

Licówka porcelanowa ultracienka (bez szlifowania)
Poznań, Idzikowskiego 4
LICÓWKI Z CYRKONU BEZ SZLIFOWANIA

od 1500 zł do 1500 zł

Poznań, Katowicka 81e

od 2000 zł do 2000 zł

Licówka napalana na folii platynowej
Poznań,

1580 zł

Posiadamy również ofertę w 38 innych miastach. Sprawdź ceny licówki w innych miastach.

Licówki w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Licówki to jeden ze sposobów na poprawę kształtu i koloru zęba, przy jednoczesnym zachowaniu jego naturalnego wyglądu. Cienkie płytki z porcelany, ceramiki lub materiału kompozytowego stomatolog na stałe mocuje do zębów. Licówki najlepiej sprawdzają się w przypadku zębów małych, o stożkowatym kształcie, mocno przebarwionych oraz nierówno położonych w łuku. Stosuje się je także do zamykania diastem.

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Gdzie po licówki w Poznaniu?

Położony na Jeżycach Medi Art Institute specjalizuje się w stomatologii oraz medycynie estetycznej. Zespołem medycznym placówki kieruje lek. dent. Agnieszka Majewska, a jednym z zabiegów, które przeprowadza, jest zakładanie licówek. W ofercie ośrodka znajdują się tradycyjne licówki kompozytowe, ceramiczne i porcelanowe, jak również licówki porcelanowe ultracienkie, nie wymagające szlifowania. W Medi Art Institute można poprawić nie tylko wygląd zębów, ale również wielu części ciała. Na liście przeprowadzanych w placówce zabiegów znajdują się m.in. korekcja uszu przy użyciu nici APTOS, powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową i liposukcja brzucha.

Licówki kompozytowe w Poznaniu

Specjaliści z Exclusive Dental Studio (dzielnica Nowe Miasto) mogą zaproponować swoim pacjentom aż sześć rodzajów licówek, w tym licówki porcelanowe, kompozytowe, pełnoceramiczne i porcelanowe ultracienkie, nie wymagające szlifowania. Tradycyjne licówki kompozytowe i porcelanowe oferują natomiast położone na Starym Mieście Gabinety Stomatologiczne Medicadent. Zabiegi z zakresu protetyki przeprowadza tu lek. stom. Jacek Lorych, stomatolog, implantolog i protetyk stomatologiczny o wieloletnim doświadczeniu zawodowym.

Inne popularne poznańskie gabinety stomatologiczne to m.in.:

  • Eurodent (Nowe Miasto)
  • M2 Clinic (Stare Miasto)
  • Żyrafa Zębala Stomatologia Dziecięca (Stare Miasto)

Pozostałe poznańskie kliniki stomatologiczne

Gabinet zabiegowy w Exclusive Dental Studio Gabinet zabiegowy w Exclusive Dental Studio

Poprawić kształt i kolor zębów za pomocą licówek można w Centrum Implantologii Askodent. Specjaliści wykorzystują tutaj licówki Poland Smile w systemie Very Important Smile, które są wykonane z cyrkonu i porcelany. Z innych uzupełnień protetycznych oferowane są tutaj korony akrylowe i porcelanowe (także na złocie), korony pełnoceramiczne (Cerkon) oraz korony na strukturze frezowanej CAD-CAM. W ofercie znajduje się również wkład koronowy Inlay kompozytowy lub porcelanowy.

Założyć licówki porcelanowe można również w Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej City-Dental. Centrum proponuje licówki mikroinwazyjne (preparacja 0,2 – 0,3 mm) oraz licówki porcelanowe bez preparacji. Z innych rozwiązań protetycznych można wybrać tutaj również koronę ceramiczną, pełnoceramiczną lub porcelanową a także mosty (adhezyjne, akrylowe, porcelanowe na podbudowie metalowej oraz z tlenku cyrkonu czy pełnoceramiczne). Ponadto specjaliści oferują protezy szkieletowe i acetalowe oraz protezy akrylowe i porcelanowe.

Licówki. Cena w Poznaniu

Najtańsze licówki są wykonane z kompozytu. Za jedną z nich w Poznaniu zapłacimy minimum 200 zł. Licówka porcelanowa ultracienka (bez szlifowania) może z kolei kosztować nawet 2000 zł.

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.