Licówki w Poznaniu i okolice

Licówki kompozytowe czy porcelanowe? W wyborze tych najbardziej odpowiednich dla danego pacjenta z pewnością pomoże dobry protetyk. Poniżej znajdziesz listę 1 klinik stomatologicznych w Poznaniu, w których można założyć licówki. Nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę u specjalisty za pośrednictwem naszego portalu!

Bezpośrednio w Poznaniu nie dysponujemy placówką wykonującą licówki, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Poznania. Licówki można przeprowadzić m.in. w Centrum Stomatologii Śmieleccy w Gnieźnie (48 km od Poznania) w cenie 600 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Licówki najbliżej Poznania - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą licówki najbliżej Poznania na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 600 zł za licówka kompozytowa natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 1300 zł (licówka ceramiczna).

Ile kosztuje licówki w najbliższej odległości od Poznania?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi licówki najbliżej Poznania:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen licówki najbliżej Poznania

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny licówki w innych miastach.

Licówki w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Licówki to jeden ze sposobów na poprawę kształtu i koloru zęba, przy jednoczesnym zachowaniu jego naturalnego wyglądu. Cienkie płytki z porcelany, ceramiki lub materiału kompozytowego stomatolog na stałe mocuje do zębów. Licówki najlepiej sprawdzają się w przypadku zębów małych, o stożkowatym kształcie, mocno przebarwionych oraz nierówno położonych w łuku. Stosuje się je także do zamykania diastem.

Kadra w Centrum Stomatologii Śmieleccy Kadra w Centrum Stomatologii Śmieleccy

Gdzie po licówki w Poznaniu?

Położony na Jeżycach Medi Art Institute specjalizuje się w stomatologii oraz medycynie estetycznej. Zespołem medycznym placówki kieruje lek. dent. Agnieszka Majewska, a jednym z zabiegów, które przeprowadza, jest zakładanie licówek. W ofercie ośrodka znajdują się tradycyjne licówki kompozytowe, ceramiczne i porcelanowe, jak również licówki porcelanowe ultracienkie, nie wymagające szlifowania. W Medi Art Institute można poprawić nie tylko wygląd zębów, ale również wielu części ciała. Na liście przeprowadzanych w placówce zabiegów znajdują się m.in. korekcja uszu przy użyciu nici APTOS, powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową i liposukcja brzucha.

Licówki kompozytowe w Poznaniu

Specjaliści z Exclusive Dental Studio (dzielnica Nowe Miasto) mogą zaproponować swoim pacjentom aż sześć rodzajów licówek, w tym licówki porcelanowe, kompozytowe, pełnoceramiczne i porcelanowe ultracienkie, nie wymagające szlifowania. Tradycyjne licówki kompozytowe i porcelanowe oferują natomiast położone na Starym Mieście Gabinety Stomatologiczne Medicadent. Zabiegi z zakresu protetyki przeprowadza tu lek. stom. Jacek Lorych, stomatolog, implantolog i protetyk stomatologiczny o wieloletnim doświadczeniu zawodowym.

Inne popularne poznańskie gabinety stomatologiczne to m.in.:

  • Eurodent (Nowe Miasto)
  • M2 Clinic (Stare Miasto)
  • Żyrafa Zębala Stomatologia Dziecięca (Stare Miasto)

Pozostałe poznańskie kliniki stomatologiczne

Kadra w Centrum Stomatologii Śmieleccy Kadra w Centrum Stomatologii Śmieleccy

Poprawić kształt i kolor zębów za pomocą licówek można w Centrum Implantologii Askodent. Specjaliści wykorzystują tutaj licówki Poland Smile w systemie Very Important Smile, które są wykonane z cyrkonu i porcelany. Z innych uzupełnień protetycznych oferowane są tutaj korony akrylowe i porcelanowe (także na złocie), korony pełnoceramiczne (Cerkon) oraz korony na strukturze frezowanej CAD-CAM. W ofercie znajduje się również wkład koronowy Inlay kompozytowy lub porcelanowy.

Założyć licówki porcelanowe można również w Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej City-Dental. Centrum proponuje licówki mikroinwazyjne (preparacja 0,2 – 0,3 mm) oraz licówki porcelanowe bez preparacji. Z innych rozwiązań protetycznych można wybrać tutaj również koronę ceramiczną, pełnoceramiczną lub porcelanową a także mosty (adhezyjne, akrylowe, porcelanowe na podbudowie metalowej oraz z tlenku cyrkonu czy pełnoceramiczne). Ponadto specjaliści oferują protezy szkieletowe i acetalowe oraz protezy akrylowe i porcelanowe.

 

Więcej na temat licówki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…