Licówki w Poznaniu

Licówki kompozytowe czy porcelanowe? W wyborze tych najbardziej odpowiednich dla danego pacjenta z pewnością pomoże dobry protetyk. Poniżej znajdziesz listę 3 klinik stomatologicznych w Poznaniu, w których można założyć licówki. Nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę u specjalisty za pośrednictwem naszego portalu!

Lekarze wykonujący licówki w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa licówki zębowe w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Agnieszka Majewska

stomatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Medi Art Clinic

ocena 4,8 / 5  (8 opinii)

Licówki Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą licówki w Poznaniu na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 380 zł za licówka kompozytowa natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 2630 zł (licówka porcelanowa).

Ile kosztuje licówki w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi licówki w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen licówki w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Licówka pełnoceramiczna
  Gniezno, Os. Władysława Łokietka 33

  1300 zł

 • Licówka kompozytowa
  Poznań, Idzikowskiego 4
  kompozyt- Amaris

  450 zł

  Gniezno, Os. Władysława Łokietka 33

  600 zł

  Poznań,
  kosmetyczne pokrycie niedorozwoju szkliwa/kosmetyczne pokrycie przebarwienia zębiny w zębach przednich

  380 zł

 • Licówka porcelanowa
  Poznań, Idzikowskiego 4

  od 1500 zł
  do 1500 zł

  Gniezno, Os. Władysława Łokietka 33

  1300 zł

  Poznań,
  Licówka porcelanowa - I Etap - 1100 zł, Licówka porcelanowa - II Etap - 1100 zł, Licówka porcelanowa boczna - I Etap - 1315 zł, Licówka porcelanowa boczna - II Etap - 1315 zł

  od 2200 zł
  do 2630 zł

 • Licówka ceramiczna
  Poznań, Idzikowskiego 4
  licówki PLATINUM

  od 2000 zł
  do 2000 zł

  Gniezno, Os. Władysława Łokietka 33

  1300 zł

 • Licówka porcelanowa ultracienka (bez szlifowania)
  Poznań, Idzikowskiego 4
  LICÓWKI Z CYRKONU BEZ SZLIFOWANIA

  od 1500 zł
  do 1500 zł

 • Licówka napalana na folii platynowej
  Poznań,

  1580 zł

Posiadamy również ofertę w 37 innych miastach. Sprawdź ceny licówki w innych miastach.

Licówki w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Licówki to jeden ze sposobów na poprawę kształtu i koloru zęba, przy jednoczesnym zachowaniu jego naturalnego wyglądu. Cienkie płytki z porcelany, ceramiki lub materiału kompozytowego stomatolog na stałe mocuje do zębów. Licówki najlepiej sprawdzają się w przypadku zębów małych, o stożkowatym kształcie, mocno przebarwionych oraz nierówno położonych w łuku. Stosuje się je także do zamykania diastem.

Kadra w Centrum Stomatologii Śmieleccy Kadra w Centrum Stomatologii Śmieleccy

Gdzie po licówki w Poznaniu?

Położony na Jeżycach Medi Art Institute specjalizuje się w stomatologii oraz medycynie estetycznej. Zespołem medycznym placówki kieruje lek. dent. Agnieszka Majewska, a jednym z zabiegów, które przeprowadza, jest zakładanie licówek. W ofercie ośrodka znajdują się tradycyjne licówki kompozytowe, ceramiczne i porcelanowe, jak również licówki porcelanowe ultracienkie, nie wymagające szlifowania. W Medi Art Institute można poprawić nie tylko wygląd zębów, ale również wielu części ciała. Na liście przeprowadzanych w placówce zabiegów znajdują się m.in. korekcja uszu przy użyciu nici APTOS, powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową i liposukcja brzucha.

Licówki kompozytowe w Poznaniu

Specjaliści z Exclusive Dental Studio (dzielnica Nowe Miasto) mogą zaproponować swoim pacjentom aż sześć rodzajów licówek, w tym licówki porcelanowe, kompozytowe, pełnoceramiczne i porcelanowe ultracienkie, nie wymagające szlifowania. Tradycyjne licówki kompozytowe i porcelanowe oferują natomiast położone na Starym Mieście Gabinety Stomatologiczne Medicadent. Zabiegi z zakresu protetyki przeprowadza tu lek. stom. Jacek Lorych, stomatolog, implantolog i protetyk stomatologiczny o wieloletnim doświadczeniu zawodowym.

Inne popularne poznańskie gabinety stomatologiczne to m.in.:

 • Eurodent (Nowe Miasto)
 • M2 Clinic (Stare Miasto)
 • Żyrafa Zębala Stomatologia Dziecięca (Stare Miasto)

Pozostałe poznańskie kliniki stomatologiczne

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Poprawić kształt i kolor zębów za pomocą licówek można w Centrum Implantologii Askodent. Specjaliści wykorzystują tutaj licówki Poland Smile w systemie Very Important Smile, które są wykonane z cyrkonu i porcelany. Z innych uzupełnień protetycznych oferowane są tutaj korony akrylowe i porcelanowe (także na złocie), korony pełnoceramiczne (Cerkon) oraz korony na strukturze frezowanej CAD-CAM. W ofercie znajduje się również wkład koronowy Inlay kompozytowy lub porcelanowy.

Założyć licówki porcelanowe można również w Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej City-Dental. Centrum proponuje licówki mikroinwazyjne (preparacja 0,2 – 0,3 mm) oraz licówki porcelanowe bez preparacji. Z innych rozwiązań protetycznych można wybrać tutaj również koronę ceramiczną, pełnoceramiczną lub porcelanową a także mosty (adhezyjne, akrylowe, porcelanowe na podbudowie metalowej oraz z tlenku cyrkonu czy pełnoceramiczne). Ponadto specjaliści oferują protezy szkieletowe i acetalowe oraz protezy akrylowe i porcelanowe.

 

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń oraz Swarzędz.

Więcej na temat licówki