Licówki zębowe Łódź

Licówki gwiazd sprawiają, że wiele osób też chciałoby oczarowywać uśmiechem. Pomysł ten warto przedyskutować ze stomatologiem, który specjalizuje się w protetyce. Wykwalifikowanego specjalistę znajdziesz na poniższej liście 10 łódzkich klinik. Porównaj ceny licówek i wybierz placówkę, która najbardziej Ci odpowiada. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę!

Inne placówki w pobliżu Łodzi

Lekarze wykonujący licówki w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa licówki zębowe w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Ewa Szram

stomatolog

w EviDent

lek. dent. Sebastian Pietrzak

stomatolog

w SP Dent

lek. dent. Mariusz Pietrzak

stomatolog

w SP Dent

Licówki Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą licówki w Łodzi na podstawie cenników z 10 placówek. Najniższa cena to 300 zł za licówka kompozytowa natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 2803 zł (licówka porcelanowa).

Ile kosztuje licówki w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi licówki w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen licówki w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny licówki w innych miastach.

Licówki w Łodzi - gdzie najlepiej?

Licówki to bardzo cienkie płytki, które mocuje się na wargowej warstwie zębów za pomocą specjalnego kleju. Dzięki nim możemy znacznie poprawić wygląd zębów, korygując ich kształt, zmieniając kolor czy długość. W zależności od wybranych licówek, koniczne może okazać się oszlifowanie zębów. Założenie licówek to kwestia jednej wizyty u stomatologa, jednak podczas wcześniejszych konsultacji niezbędne jest ustalenie efektu, na którym zależy pacjentowi, oraz wykonanie wycisków zębów.

Gabinet zabiegowy w SP Dent Gabinet zabiegowy w SP Dent

Gdzie po licówki w Łodzi?

Trzy najpopularniejsze rodzaje licówek (kompozytowe, porcelanowe, pełnoceramiczne) w swojej ofercie posiada Klinika Stomatologiczna Marty i Mariusza Kochanowskich - Neo Dentica. Placówka zlokalizowana na Bałutach dołączyła do Kliniki.pl w drugiej połowie 2018 roku. Kadrę medyczną ośrodka tworzą znakomici fachowcy, wśród których warto wymienić m.in. dr n. med. Mariusza Kochanowskiego, stomatologa, dr n. med. Sławomira Ledziona, stomatologa i endodontę, dr n. med. Angelika Wójcicka-Rubin, stomatologa i periodontologa, oraz lek. dent. Piotra Szczepaniaka, chirurga stomatologa. W placówce można poddać się licznym zabiegom protetycznym, jak również z zakresu stomatologii zachowawczej.

Licówki kompozytowe w Łodzi

Gabinet zabiegowy w SP Dent Gabinet zabiegowy w SP Dent

Swoją popularność licówki kompozytowe zawdzięczają przede wszystkim niskiej cenie. Stworzone są z kilku materiałów o różnych właściwościach przyzwoicie spełniają swoją rolę, nie wyglądają jednak tak naturalnie jak licówki porcelanowe czy ceramiczne. Mają także tendencje do żółknięcia. Licówki kompozytowe założymy m.in. w położonej w Śródmieściu placówce Dr Haus Clinic.

Inne popularne łódzkie kliniki stomatologiczne, w których można założyć licówki, to m.in.:

  • Klinika Diament (Bałuty)
  • Arie Stomatologia (Polesie)
  • NovoDENT-MED (Polesie)

Pozostałe łódzkie gabinety stomatologiczne

Na zabieg dopasowania i nałożenia licówek można umówić się do gabinetu stomatologicznego Laserdental. W ofercie placówki znajdują się zarówno tradycyjne porcelanowe licówki, jak i licówki Lumineers, które powstały z myślą o pacjentach, którzy nie chcą, by ich zęby były szlifowane przed zabiegiem. Licówki Lumineers oferowane w gabinecie Laserdental to nieinwazyjne rozwiązanie dla osób zainteresowanych licówkami i jednocześnie alternatywa dla tradycyjnych metod wykonywania tego zabiegu.

W Łodzi licówki zakłada także lek. stom. Robert Kamiński. Wykonuje on również inne zabiegi z zakresu protetyki, m.in. zakłada korony pełnoceramiczne czy korony na bazie tlenku cyrkonu.

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat licówki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…