Licówki zębowe Katowice

Kompozytowe, porcelanowe, ceramiczne. Chcesz założyć licówki w Katowicach, ale nie wiesz, na które się zdecydować? W wyborze pomoże Ci poniższa lista 14 klinik stomatologicznych na Śląsku. Zapoznaj się z ich ofertami, aby wybrać tą, która będzie odpowiadać Ci najbardziej. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę konsultacyjną, jak również samo założenie licówek!

DENTRUM

Katowice, ul. Ściegiennego 49 lok. 1
9,5 / 10  •  Znakomita  •  66 opinii
  • Licówka porcelanowa od 2990 zł
  • Licówka porcelanowa ultracienka (bez szlifowania) 2990 zł
  • Licówka pełnoceramiczna od 2990 zł
  • Licówka napalana na folii platynowej od 1500 zł
  • Konsultacja stomatologiczna 200 zł
  • Konsultacja protetycznazadzwoń

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący licówki w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 11 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 14 różnych placówkach. Usługa licówki zębowe w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Piotr Puchała

stomatolog

w Artyści Uśmiechu

10 / 10
dr n. med. Joanna Wiśniewska

stomatolog, protetyk stomatologiczny

w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna

9,3 / 10
dr n. med. Aleksandra Hercka-Mulas

chirurg stomatolog

w Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej

8,0 / 10
lek. stom. Renata Przytuła-Wypych
lek. dent. Anna Gola

stomatolog

w Rewadent

lek. stom. Ewelina Majewska

stomatolog

w Rewadent

lek. stom. Magdalena Rachwalska

stomatolog

w Rewadent

lek. dent. Dawid Pawlak

stomatolog

w Rewadent

dr n. med. Bartłomiej Pawlus

stomatolog

w Rewadent

lek. dent. Mateusz Grądkowski

stomatolog

w Rewadent

lek. dent. Marlena Biel

stomatolog

w Centrum Medyczne Severux

Licówki Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą licówki w Katowicach na podstawie cenników z 14 placówek. Najniższa cena to 450 zł za licówka kompozytowa natomiast najwyższa cena w Katowicach wynosi do 10000 zł (licówka porcelanowa ultracienka (bez szlifowania)).

Ile kosztuje licówki w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi licówki w katowickich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen licówki w Katowicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny licówki w innych miastach.

Licówki w Katowicach - gdzie najlepiej?

Aby ukryć niedoskonałości uzębienia, takie jak przebarwienia szkliwa czy problem z diastemą, można zdecydować się na założenie licówek. To delikatne, bardzo cieniutkie płytki, wykonane z porcelany, kompozytu lub tworzywa ceramicznego. Przed ich założeniem stomatolog przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, by móc zakwalifikować go do zabiegu. Zęby pod licówki muszą być bowiem zdrowe, oczyszczone z kamienia, a czasem też wybielone.

Gabinet zabiegowy w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna Gabinet zabiegowy w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna

Gdzie po licówki w Katowicach?

Położona na katowickim Osiedlu Tysiąclecia klinika Artyści Uśmiechu jest w stanie zaproponować swoim pacjentom aż sześć rodzajów licówek. Oprócz tych tradycyjnych, wykonanych z kompozytu i porcelany, w ofercie kliniki znajdują się również licówki ceramiczne i pełnoceramiczne, a także licówki porcelanowe ultracienkie "Style Italiano", które nie wymagają uprzedniego szlifowania zębów. Zostały one wykonane we Włoszech i zapewniają efekt o najwyższej estetyce, który można określić jako hollywood smile, czyli hollywoodzki uśmiech. W placówce licówki zakłada lek. dent. Piotr Puchała, członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, który kieruje także gabinetem.

Licówki kompozytowe na Śląsku

Gabinet zabiegowy w NOWADENT Gabinet zabiegowy w NOWADENT

Choć licówki kompozytowe nie należą do tych najtrwalszych, przemawia za nimi stosunkowo niska cena. Założyć je można m.in. w Dentim Clinic (dzielnica Dąb). W ofercie placówki znajdują się także licówki pełnoceramiczne, porcelanowe oraz porcelanowe ultracienkie, które nie wymagają szlifowania zębów. Licówki kompozytowe są zakładane także w Centrum Stomatologii Estetycznej Rewadent (dzielnica Wełnowiec), które dołączyło do Kliniki.pl w drugiej połowie 2018 roku.

Inne popularne kliniki stomatologiczne na Śląsku to m.in.:

  • DENTRUM (Katowice Wełnowiec-Józefowiec)
  • PRIMOMEDICUS (Katowice Śródmieście)
  • Stomatologia Stencel (Chorzów)
  • HD-Dental (Gliwice)

Pozostałe katowickie gabinety stomatologiczne

Licówki zakłada w swoim gabinecie lek. dent. Dariusz Machniak. Wykonuje on wiele zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, w tym odbudowę oraz korektę kształtu zęba. Pacjentom oferuje zakładanie klasycznych licówek porcelanowych, jak również licówek z indywidualną charakterystyką. W przypadku utracenia cząstki zęba lekarz ten może natomiast zaproponować kompozytowy wkład Inlay lub Onlay.

Osoby chcące poprawić wygląd swoich zębów, mogą się udać również do Rodzinnego Centrum Stomatologii Citistom. W ramach stomatologii estetycznej, specjaliści wykonują tam zabiegi zakładania licówek, piaskowania abrazyjnego zębów czy zdejmowania kamienia nazębnego. Ośrodek proponuje zwykłe licówki porcelanowe lub antyalergiczne licówki z linii Procera, wykonane z biokompatybilnej masy porcelanowej, charakteryzującej się dużą przepuszczalnością świetlną i barwą mocno zbliżoną do kolorytu zębów.

Zabieg zakładania licówek może przeprowadzić w swoim gabinecie technik stomatolog lek. dent. Maciej Pachoński. Swoim pacjentom oferuje licówki ceramiczne, zakłada także porcelanowe i kompozytowe wkłady Inlay oraz Onlay.

 

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Żory, Zawiercie, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój oraz Bielsko-Biała.

Więcej na temat licówki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…