Licówki zębowe Rzeszów

Lekarze wykonujący licówki w Rzeszowie

W Rzeszowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa licówki zębowe w Rzeszowie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

dr n. med. Mateusz Dymek

chirurg twarzowo-szczękowy

w Face Institute

9,0 / 10

Licówki Rzeszów - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą licówki w Rzeszowie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 800 zł za licówka kompozytowa natomiast najwyższa cena w Rzeszowie wynosi do 2200 zł (licówka ceramiczna).

Ile kosztuje licówki w Rzeszowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi licówki w Rzeszów placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen licówki w Rzeszowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny licówki w innych miastach.

Licówki w Rzeszowie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Eurodent Stomatologia Gabinet zabiegowy w Eurodent Stomatologia

Licówki to szybki sposób poprawy wyglądu uzębienia, który pozwala na szeroki zakres korekcji przy minimalnej ingerencji w tkanki zęba. Zwykle stosuje się około 8 licówek w przednim odcinku łuku zębowego. Cienkie płatki o grubości 0,5-0,75 mm nakleja się na przednie powierzchnie zębów po wcześniejszym doborze ich kształtu i koloru, a oprócz planowanej zmiany wyglądu uzębienia, wskazaniem jest często urazowe odłamania brzegów siecznych, szpary między zębami (diastema), korekta ustawień zębów czy niedorozwój szkliwa. Poza porcelanowymi, gabinety oferują także licówki ceramiczne i pełnoceramiczne oraz akrylowe i kompozytowe.

Licówki w ofercie gabinetów stomatologicznych w Rzeszowie

Licówki w swojej ofercie posiada lek. stom. Piotr Eichberger, specjalista protetyki stomatologicznej, stomatologii estetycznej i chirurgii stomatologicznej. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku posiada kwalifikacje w zakresie protetycznej odbudowy zębów oraz częściowych braków zębowych, a ponadto certyfikowany jest w zakresie estetycznej rekonstrukcji tkanek twardych zębów przednich i bocznych z zastosowaniem nowoczesnych materiałów do wypełnień. W swojej praktyce stosuje m.in. uzupełnienia estetyczne w postaci licówek porcelanowych.

Licówki kompozytowe w zakresie stomatologii zachowawczej oraz w ramach rozwiązań protetycznych – licówki porcelanowe oferuje Prywatny Gabinet Stomatologiczny Krawdent. W tym drugim przypadku, licówki są stałymi uzupełnieniami, które w Gabinecie wykonywane są ze wskazań estetycznych. Procedura wykorzystuje płatki porcelany o grubości 0,4-0,8 mm w indywidualnie dobranym kolorze i kształcie. Protetyczne rozwiązania obejmują ponadto korony/mosty porcelanowe, pełnoceramiczne oraz – najbardziej estetyczne – na tlenku cyrkonu, a wszystkie prace protetyczne wykonywane są we współpracy z Laboratorium Protetyki Stomatologicznej.

Przebarwienia na zębach z użyciem licówek korygują również specjaliści Gabinetu Stomatologicznego  Pro-Familia. Dzięki 0,3-0,5 mm grubości licówek, stosowanych w placówce, możliwe jest maksymalne ograniczenie ingerencji w zdrowe tkanki zęba, a do dyspozycji pacjentów, oprócz licówek porcelanowych, są również licówki kompozytowe. Oprócz estetycznej odbudowy, z użyciem płatków porcelany realizowana jest także korekta położenia zęba w łuku, co pozwala uniknąć leczenia ortodontycznego. Procedura zakładania licówek trwa tu około 3 tygodni i uwzględnia licówki tymczasowe.

 

Gabinet zabiegowy w Eurodent Stomatologia Gabinet zabiegowy w Eurodent Stomatologia

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.

Więcej na temat licówki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…