Licówki zębowe Gliwice

Inne placówki w pobliżu Gliwic

DENTRUM

Katowice, ul. Ściegiennego 49 lok. 1 (24 km od Gliwic)
9,5 / 10  •  Znakomita  •  85 opinii
 • Licówka porcelanowa od 2990 zł
 • Licówka porcelanowa ultracienka (bez szlifowania) 2990 zł
 • Licówka pełnoceramiczna od 2990 zł
 • Licówka napalana na folii platynowej od 1500 zł
 • Konsultacja stomatologiczna 200 zł
 • Konsultacja protetycznazadzwoń

Artyści Uśmiechu

Katowice, ul. Chorzowska 216 (22 km od Gliwic)
9,7 / 10  •  Znakomita  •  296 opinii

Profesjonalizm, miła atmosfera, dobra muzyka, ładny wystrój. ~ Wiesław

 • Licówki zębowe od 6000 zł
 • Licówka kompozytowa 3000 zł
 • Licówka porcelanowa 5000 zł
 • Licówka porcelanowa ultracienka (bez szlifowania) od 6000 zł
 • Konsultacja protetycznazadzwoń

Lekarze wykonujący licówki w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 12 różnych placówkach. Usługa licówki zębowe w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Piotr Puchała

stomatolog

w Artyści Uśmiechu

10 / 10
dr n. med. Joanna Wiśniewska

stomatolog, protetyk stomatologiczny

w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna

9,3 / 10
lek. dent. Marlena Biel

stomatolog

w Centrum Medyczne Severux

Licówki Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą licówki w Gliwicach na podstawie cenników z 12 placówek. Najniższa cena to 450 zł za licówka kompozytowa natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 10000 zł (licówka porcelanowa ultracienka (bez szlifowania)).

Ile kosztuje licówki w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi licówki w Gliwice placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen licówki w Gliwicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 42 innych miastach. Sprawdź ceny licówki w innych miastach.

Licówki w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna Gabinet zabiegowy w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna

Licówki, czyli uzupełnienia protetyczne, nadające estetykę przedniemu uzębieniu, są wykonane z cienkich płatków kompozytu lub porcelany. W zależności od stomatologa oraz rodzaju materiału, z jakiego ma być wykonana licówka, mogą być wykonane bezpośrednio przez dentystę w gabinecie stomatologicznym (licówki kompozytowe) lub przez technika. W tym drugim przypadku stomatolog oszlifowuje zęby, pobiera w gabinecie wycisk, a następnie zleca wykonanie licówki technikowi. Kolejnym etapem jest przyklejenie przez stomatologa licówki (licówki porcelanowe).

Licówki w ofercie gliwickich gabinetów dentystycznych

Gliwickim lekarzem, do którego można udać się na zabieg założenia licówek na zęby, jest lek. dent. Marta Łukaszuk, stomatolog, która z zakresu protetyki uczestniczyła w licznych kursach, podnosząc tym samym swoje umiejętności z tej dziedziny stomatologii. Posiada certyfikaty uczestnictwa w kursie "Estetyczna odbudowa bezpośrednia - teoria i praktyka" (Katowice, 2005 rok), szkolenie praktyczne z zakresu "Estetycznej odbudowy zębów przednich z zastosowaniem zasad anatomicznej techniki warstwowej wg dr. Lorenzo Vaniniego" oraz zaświadczenie z odbycia kursu medycznego "Materiały kompozytowe w estetycznej odbudowie zębów przednich i bocznych" (Warszawa, 2006 rok). Dr Łukaszuk zakłada licówki kompozytowe oraz inne uzupełnienia protetyczne z zakresu m.in. koron porcelanowych, koron metalowych czy protezy elastycznej i szkieletowej.

Licówki to propozycja medyczna mieszczącego się w Gliwicach Gabinetu Stomatologicznego przy ul. Łużyckiej. Z zakresu protetycznej odbudowy estetycznej zębów pacjent ma tutaj do wyboru zarówno licówki kompozytowe, jak i porcelanowe. Ponadto może poddać się zabiegowi założenia protez szkieletowych i akrylowych, wkładów i nakładów porcelanowych, mostów i koron metaloceramicznych i pełnoceramicznych a także wkładów lanych i z włókna szklanego.

Kolejnym lekarzem, zajmującym się w Gliwicach zakładaniem licówek, jest lek. dent. Krzysztof Zieliński, specjalista protetyki stomatologicznej od 2012 roku, który doświadczenie z zakresu protetyki zdobywał na stażu specjalizacyjnym w Poradni Protetyki i Dysfunkcji przy Katedrze Dysfunkcji i Ortodoncji w Zabrzu (lata 2008-2012). Do jego głównych jego zainteresowań zawodowych należy m.in. leczenie implantologiczno-protetyczne. Oprócz licówek kompozytowych i porcelanowych można do niego udać się także na zabieg założenia koron i mostów pełnoceramicznych i porcelanowych z Cerkonu.

 

Gabinet zabiegowy w Łukasiewicz Stomatologia Gabinet zabiegowy w Łukasiewicz Stomatologia

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Żory, Sosnowiec, Kędzierzyn-Koźle, Będzin, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat licówki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…