Licówki zębowe Gdańsk

Chcesz założyć licówki w Gdańsku? Koniecznie zapoznaj się z poniższą listą 6 klinik stomatologicznych w Trójmieście, które posiadają w swojej ofercie różnego rodzaju licówki: kompozytowe, porcelanowe czy ceramiczne. Porównaj cenniki, zobacz profile lekarzy i wybierz placówkę, która najbardziej Ci odpowiada. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę!

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Lekarze wykonujący licówki w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa licówki zębowe w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Adrian Przewoski

stomatolog

w Anna Dental Clinic

10 / 10
lek. dent. Alicja Paduszyńska

stomatolog

w Anna Dental Clinic

lek. dent. Anna Sarzyńska

protetyk stomatologiczny

w Anna Dental Clinic

Licówki Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą licówki w Gdańsku na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 550 zł za licówka kompozytowa natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 2600 zł (licówka porcelanowa ultracienka (bez szlifowania)).

Ile kosztuje licówki w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi licówki w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen licówki w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 42 innych miastach. Sprawdź ceny licówki w innych miastach.

Licówki w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Licówki wydają się kruche, ale cechuje je duża wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Dotyczy to zwłaszcza licówek porcelanowych. Mocuje się je w znieczuleniu miejscowym, najczęściej na przedniej powierzchni zębów (stąd nazwa), by poprawić ich wygląd: zakryć nierówności, pęknięcia czy niepodatne na wybielanie zęby.

Gabinet zabiegowy w Gabinety Stomatologiczne Gabinet zabiegowy w Gabinety Stomatologiczne "DENTUS"

Gdzie po licówki w Gdańsku?

W położonym w dzielnicy Wrzeszcz Centrum Dentystycznym "Projekt Uśmiech", pacjenci mogą wybierać spośród licówek kompozytowych i porcelanowych. Na konsultację, jak i późniejszy zabieg zapraszają tu: dr n. med. Paulina Bautembach-Koberda, protetyk stomatologiczny, lek. dent. Monika Teślak, stomatolog, oraz lek. dent. Tomasz Minor, stomatolog. Oprócz zakładania licówek, w placówce przeprowadza się szczegółową diagnostykę chorób zębów oraz przyzębia, kompleksowe leczenie zarówno zachowawcze, chirurgiczne oraz implantologiczne.

Licówki porcelanowe w Trójmieście

Przyjmująca w klinice DentiCo (dzielnica Przymorze) lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska, przy wszelkiego rodzaju zmianach kształtów i kolorów zębów wykorzystuje licówki porcelanowe. Przy ich pomocy odtwarza złamane zęby i tuszuje niedoskonałości, natomiast przy większych ubytkach poleca pacjentom korony pełnoceramiczne lub cyrkonowe. Licówki porcelanowe można założyć także w La Este u lek. dent. Marleny Konderak, stomatologa, lekarza medycyny estetycznej i linergistki.

Inne popularne gdańskie placówki, które posiadają w swoich ofertach licówki, to:

  • Anna Dental Clinic (Gdańsk Śródmieście)
  • MEDISS Dental Clinic (Wrzeszcz, Piecki-Migowo)
  • Centrum Stomatologii Estetycznej A. Zabielska (Wrzeszcz)

Pozostałe gdańskie kliniki stomatologiczne

Gabinet zabiegowy w Gabinety Stomatologiczne Gabinet zabiegowy w Gabinety Stomatologiczne "DENTUS"

Polecanym gdańskim dentystą jest dr Adam Wolniewicz (Dental Aesthetics), członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE. Specjalista ten współpracuje z renomowanymi laboratoriami dentystycznymi, dzięki czemu stosowane przez niego licówki ceramiczne i korony pełnoceramiczne są najlepszej jakości. W klinice pracują z nim dr Ilona Wolniewicz oraz dr Żanetta Młyńska.

Lek. stom. Magdalena Szyndler-Targońska (Stomatolog Przymorze) często stosuje licówki porcelanowe. Ów zabieg jest bardzo popularny, ponieważ cechuje go minimalna ingerencja w tkanki twarde – brak bólu, mniejsza potrzeba szlifowania zęba niż przy koronach, a przy tym krótszy czas zabiegu. W gabinecie taką terapią zajmuje się również lek. stom. Ewa Piotrzkowska.

Klinika Stomatologiczna Dental Art Clinic (Wrzeszcz) w ofercie posiada różne rodzaje licówek. Podczas zabiegów specjaliści ośrodka stosują licówki porcelanowe, a także cieńsze od nich licówki typu „no prep", czyli takie, które nie wymagają szlifowania zębów.

 

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat licówki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…