Licówki zębowe Tychy

Inne placówki w pobliżu Tychów

DENTRUM

Katowice, ul. Ściegiennego 49 lok. 1 (17 km od Tychów)
9,4 / 10  •  Znakomita  •  96 opinii
 • Licówka porcelanowa od 2990 zł
 • Licówka porcelanowa ultracienka (bez szlifowania) 2990 zł
 • Licówka pełnoceramiczna od 2990 zł
 • Licówka napalana na folii platynowej od 1500 zł
 • Konsultacja stomatologiczna 200 zł
 • Konsultacja protetycznazadzwoń

Artyści Uśmiechu

Katowice, ul. Chorzowska 216 (17 km od Tychów)
9,7 / 10  •  Znakomita  •  298 opinii

Profesjonalizm, miła atmosfera, dobra muzyka, ładny wystrój. ~ Wiesław

 • Licówki zębowe od 6000 zł
 • Licówka kompozytowa 3000 zł
 • Licówka porcelanowa 5000 zł
 • Licówka porcelanowa ultracienka (bez szlifowania) od 6000 zł
 • Konsultacja protetycznazadzwoń

Lekarze wykonujący licówki w Tychach

W Tychach posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 13 różnych placówkach. Usługa licówki zębowe w Tychach jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Piotr Puchała

stomatolog

w Artyści Uśmiechu

10 / 10
dr n. med. Joanna Wiśniewska

stomatolog, protetyk stomatologiczny

w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna

9,3 / 10
lek. dent. Marlena Biel

stomatolog

w Centrum Medyczne Severux

Licówki Tychy - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą licówki w Tychach na podstawie cenników z 13 placówek. Najniższa cena to 450 zł za licówka kompozytowa natomiast najwyższa cena w Tychach wynosi do 10000 zł (licówka porcelanowa ultracienka (bez szlifowania)).

Ile kosztuje licówki w Tychach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi licówki w Tychy placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen licówki w Tychach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny licówki w innych miastach.

Licówki w Tychach - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna Gabinet zabiegowy w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna

Licówki, które są cienkimi nakładkami, przyklejanymi na przedniej stronie zęba, wykorzystuje się w celu uzyskania estetycznego uśmiechu poprzez zmianę kształtu lub koloru zębów. Stosuje się je nie tylko w przypadku mocno zniszczonych lub przebarwionych zębów, ale również niewielkich wad zgryzu. Istnieje kilka rodzajów licówek, takich jak porcelanowe (najpopularniejsze), kompozytowe, ceramiczne oraz akrylowe.

Nałożenie licówek w Tychach – gdzie można udać się na zabieg

W Tychach zabieg nałożenia licówki wykonać może lek. stom. Janusz Słomka, specjalista stomatolog ogólny, który specjalizuje się w kosmetycznych rozwiązaniach protetycznych, opartych na estetyce porcelanowej. Do poprawy estetyki uśmiechu wykorzystuje licówki porcelanowe, stosuje także korony i mosty porcelanowe, pełnoceramiczne oraz protezy bezklamrowe i teleskopowe. Udać się do niego można także na ultradźwiękowe usuwanie kamienia, jednodniowe wybielanie zębów oraz zabiegi poprawiające kosmetykę przedniego odcinka łuków zębowych. Jego oferta obejmuje ponadto  profilaktykę przeciwpróchniczą, praktykę na implantach systemu Tio Logic oraz leczenie kanałowe w systemie endometrii.

Na rozwiązanie problemu nieestetycznego uśmiechu za pomocą licówek w Tychach udać się także można do Kliniki Pięknego Uśmiechu Dental Care, w której świadczona jest cała gama usług z zakresu protetyki i stomatologii estetycznej. W placówce stosuje się klasyczne licówki pełnoceramiczne oraz specjalne licówki ceramiczno-cyrkonowe, których zastosowanie nie wymaga szlifowania zębów. W gabinecie do poprawy kształtu i koloru zębów wykorzystuje się również korony. Oferta Kliniki obejmuje estetyczną odbudowę zęba za pomocą materiału nanohybrydowego, wybielanie zębów martwych, wybielanie nakładowe oraz wybielanie metodą Beyond (efekt po pierwszej wizycie).

Do korekty kształtu zęba licówki wykorzystuje się również w Centrum Stomatologii Studio Uśmiechu. W ośrodku stosuje się licówki porcelanowe oraz ceramiczne. W celu poprawy estetyki uśmiechu w placówce używa się także wysoko estetycznych wypełnień kompozytowych, koron protetycznych, mostów protetycznych oraz implantów. Do gabinetu udać się również można na wybielanie zębów za pomocą lamy Beyond lub nakładek, piaskowanie, fluoryzację kontaktową oraz usuwanie kamienia.

 

Gabinet zabiegowy w Łukasiewicz Stomatologia Gabinet zabiegowy w Łukasiewicz Stomatologia

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Mysłowice, Oświęcim, Ruda Śląska, Sosnowiec, Jaworzno, Siemianowice Śląskie, Będzin, Żory, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Zabrze, Piekary Śląskie, Bielsko-Biała, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Tarnowskie Góry, Żywiec, Zawiercie oraz Cieszyn.

Więcej na temat licówki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…