Barteczko Fizjoterapia

10 / 10   •   Rewelacyjna   •  353 opinii
  • Gabinet Barteczko Fizjoterapia
  • Gabinet Barteczko Fizjoterapia
  • Gabinet Barteczko Fizjoterapia
  • Gabinet Barteczko Fizjoterapia
  • Gabinet Barteczko Fizjoterapia
  • Gabinet Barteczko Fizjoterapia
  • Gabinet Barteczko Fizjoterapia
  • Gabinet Barteczko Fizjoterapia
  • Gabinet Barteczko Fizjoterapia
  • Gabinet Barteczko Fizjoterapia
Mysłowice, ul. Generała Jerzego Ziętka 20B
  • Konsultacja fizjoterapeutyczna • od 200 zł
Pełny cennik usług »
Anuluj lub przełóż wizytę

Opis placówki

Barteczko Fizjoterapia to placówka fizjoterapeutyczna w Mysłowicach, zajmująca się fizjoterapią, rehabilitacją, osteopatią, terapią manualną oraz treningiem medycznym. Centrum prowadzi diagnostykę funkcjonalną i indywidualnie dobraną terapię dla pacjentów z dolegliwościami bólowymi, ograniczeniem ruchomości, przeciążeniami, urazami oraz problemami po zabiegach operacyjnych.

Praca z pacjentem obejmuje wywiad, badanie, ocenę ruchu oraz dobór terapii do aktualnego stanu zdrowia i możliwości funkcjonalnych. Placówka koncentruje się na pracy z dorosłymi pacjentami, u których dolegliwości dotyczą m.in. kręgosłupa, stawów obwodowych, tkanek miękkich, blizn, układu mięśniowo-powięziowego oraz stawów skroniowo-żuchwowych.

W ofercie Barteczko Fizjoterapia znajdują się m.in.:

  • fizjoterapia ortopedyczna i pourazowa,

  • rehabilitacja pooperacyjna,

  • terapia bólu kręgosłupa,

  • terapia manualna,

  • osteopatia,

  • fizjoterapia stomatologiczna,

  • terapia stawów skroniowo-żuchwowych,

  • terapia blizn pooperacyjnych,

  • suche igłowanie,

  • masaż tkanek głębokich,

  • manualny drenaż limfatyczny,

  • trening medyczny,

  • terapia wisceralna,

  • terapia czaszkowo-krzyżowa,

  • badanie stóp i dobór indywidualnych wkładek ortopedycznych,

  • wizyty domowe.

Placówka pracuje z pacjentami zgłaszającymi m.in. bóle kręgosłupa, szyi, karku, barku, biodra, kolana, łokcia i stopy, rwę kulszową, dyskopatię, przeciążenia mięśniowo-stawowe, drętwienie i mrowienie kończyn, bóle głowy, bruksizm, napięcie szczęki, obrzęki oraz dolegliwości związane z bliznami pooperacyjnymi. W zakresie terapii wisceralnej prowadzone są również działania wspierające pacjentów z wybranymi dolegliwościami w obrębie jamy brzusznej, takimi jak refluks, zgaga, wzdęcia, zaparcia, bóle brzucha czy uczucie napięcia.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Barteczko Fizjoterapia dysponuje gabinetami do terapii indywidualnej oraz salą do ćwiczeń i treningu medycznego. Placówka korzysta ze sprzętu wspierającego diagnostykę funkcjonalną, terapię manualną, rehabilitację ortopedyczną, pracę z tkankami miękkimi oraz trening ruchowy.

Na wyposażeniu placówki znajdują się m.in.:

  • aparat USG SonoScape E2, wykorzystywany do oceny narządu ruchu, tkanek miękkich oraz wspomagania kwalifikacji do wybranych procedur fizjoterapeutycznych,

  • aparat do elektrolizy przezskórnej EPTE®, stosowany w terapii wybranych przewlekłych problemów ścięgien i tkanek miękkich,

  • BTL-6000 FSWT Focus, czyli skupiona fala uderzeniowa wykorzystywana w terapii wybranych przeciążeń, tendinopatii oraz przewlekłych dolegliwości tkanek miękkich,

  • NormaTec 3.0, system kompresji pneumatycznej stosowany jako wsparcie drenażu limfatycznego kończyn dolnych,

  • Vertetrac, sprzęt wykorzystywany w terapii trakcyjnej kręgosłupa,

  • SpiroTiger, urządzenie do treningu mięśni oddechowych,

  • elektrostymulator nerwu błędnego, wykorzystywany jako element pracy z autonomicznym układem nerwowym u wybranych pacjentów,

  • system do badania HRV, służący do oceny zmienności rytmu serca i funkcjonowania autonomicznego układu nerwowego,

  • wyposażenie do badania stóp i doboru indywidualnych wkładek ortopedycznych,

  • sprzęt do ćwiczeń indywidualnych, treningu medycznego i rehabilitacji ortopedycznej.


Udogodnienia dla pacjentów

  • klimatyzowane wnętrza,

  • wygodna poczekalnia,

  • nowocześnie wyposażony gabinet/sala,

  • wizyty domowe,

  • wejście do placówki przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami,

  • pełnowymiarowe WC przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami,

  • bezpłatny parking dla pacjentów,

  • kącik dla dzieci,

  • obsługa pacjentów zagranicznych,

  • ubezpieczenia zdrowotne,

  • pakiety zabiegowe,

  • akceptacja kart płatniczych,

  • akceptacja płatności BLIK-iem.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Barteczko Fizjoterapia Mysłowice.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
  • Konsultacje

    Konsultacja fizjoterapeutyczna
    Pakiet 5 wizyt - 180-200 zł za wizytę
    od 200 do 280 
  • Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

  • Fizykoterapia

  • Wizyty domowe


Opinie z internetu

Placówka Barteczko Fizjoterapia została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 353 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

10
/ 10
Rewelacyjna
353 ocen z 3 źródeł
5,0 / 5
(174 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5
(39 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5
(140 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Zespół Barteczko Fizjoterapia tworzy kilkuosobowa kadra fizjoterapeutów specjalizujących się w fizjoterapii ortopedycznej, terapii manualnej, osteopatii, rehabilitacji pooperacyjnej, treningu medycznym, fizjoterapii stomatologicznej, terapii blizn, manualnym drenażu limfatycznym oraz pracy z pacjentami bólowymi.

W placówce pracuje m.in. fizjoterapeuta i dyplomowany osteopata D.O., a także terapeuci zajmujący się pacjentami po urazach, po operacjach ortopedycznych, z bólami kręgosłupa, przeciążeniami sportowymi, bólami głowy, bruksizmem, dolegliwościami stawów obwodowych, obrzękami oraz ograniczeniem ruchomości.

Specjaliści prowadzą terapię indywidualną, opartą na badaniu funkcjonalnym, analizie ruchu, ocenie napięcia tkanek oraz planie postępowania dopasowanym do potrzeb pacjenta. W pracy wykorzystują metody manualne, ćwiczenia, edukację ruchową oraz wybrane technologie wspierające proces fizjoterapii.

mgr
Norbert Barteczko

fizjoterapeuta, osteopata

Fizjoterapeuta i osteopata zajmujący się diagnostyką funkcjonalną narządu ruchu, terapią manualną oraz terapią osteopatyczną. W pracy z pacjentami wykorzystuje m.in. techniki manualne, suche igłowanie, terapię wisceralną, terapię czaszkowo-krzyżową, terapi... więcej »


mgr
Wojciech Machnik

fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta zajmujący się rehabilitacją ortopedyczną i sportową, terapią manualną, treningiem medycznym oraz kinezyterapią. W pracy z pacjentami wykorzystuje m.in. ćwiczenia lecznicze, suche igłowanie, przezskórną elektrolizę EPTE® oraz ocenę USG narząd... więcej »


mgr
Patrycja Sowińska

fizjoterapeuta

Fizjoterapeutka zajmująca się diagnostyką funkcjonalną narządu ruchu, terapią manualną, terapią czaszkowo-krzyżową, terapią wisceralną oraz pracą z tkankami miękkimi. W pracy z pacjentami wykorzystuje m.in. techniki osteopatyczne, neuromobilizacje, terapię... więcej »


mgr
Justyna Żurek

fizjoterapeuta

Fizjoterapeutka zajmująca się rehabilitacją ortopedyczną, pooperacyjną i pourazową. Prowadzi diagnostykę funkcjonalną narządu ruchu, terapię manualną, terapię tkanek miękkich, terapię powięziową, terapię blizn oraz kinezyterapię. W pracy z pacjentami wykor... więcej »


mgr
Bartosz Boniszewski

fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta zajmujący się diagnostyką funkcjonalną narządu ruchu, terapią manualną, terapią powięziową oraz fizjoterapią stomatologiczną. W pracy z pacjentami wykorzystuje m.in. techniki manualne, terapię blizn, terapię wisceralną oraz ocenę funkcjonaln... więcej »


mgr
Wiktoria Kozak

fizjoterapeuta

Fizjoterapeutka zajmująca się diagnostyką funkcjonalną narządu ruchu, terapią manualną, kinezyterapią oraz treningiem medycznym. W pracy z pacjentami wykorzystuje m.in. ćwiczenia lecznicze, masaż tkanek głębokich, suche igłowanie, terapię mięśniowo-powięzi... więcej »


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 21:00)

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
Barteczko Fizjoterapia
ul. Generała Jerzego Ziętka 20B
41-400 Mysłowice

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-21:00
wtorek
8:00-21:00
środa
8:00-21:00
czwartek
8:00-21:00
piątek
8:00-21:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Barteczko Fizjoterapia znajduje się w Mysłowicach przy ul. Gen. Jerzego Ziętka 20B. Placówka działa w dobrze dostępnej części miasta, co ułatwia dojazd pacjentom z Mysłowic oraz okolicznych miejscowości aglomeracji śląskiej.

Najczęstsze pytania o placówkę Barteczko Fizjoterapia

  • Jak oceniana jest placówka Barteczko Fizjoterapia?

    Placówka Barteczko Fizjoterapia została oceniona przez pacjentów jako Rewelacyjna. Średnia ocena wynosi 10,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 353 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

  • Jakie usługi oferuje Barteczko Fizjoterapia Mysłowice?

    Placówka Barteczko Fizjoterapia Mysłowice posiada w cenniku usług 180 pozycji, m.in z zakresu: rehabilitacja medyczna, fizjoterapia , wizyty domowe , konsultacje oraz fizykoterapia - sprawdź wszystkie usługi »

  • Jak skontaktować się z Barteczko Fizjoterapia?

    Barteczko Fizjoterapia znajduje się Mysłowice - ul. Generała Jerzego Ziętka 20B. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 32 433 36 84

  • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Barteczko Fizjoterapia?

    Placówka Barteczko Fizjoterapia Mysłowice otwarta jest średnio 13 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-21:00. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…