Skleroterapia żylaków Gorzów Wlkp.

Skleroterapia żylaków Gorzów Wlkp. - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą skleroterapia żylaków w Gorzowie Wlkp. na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 900 zł za skleroterapia piankowa pod kontrolą USG natomiast najwyższa cena w Gorzowie Wlkp. wynosi do 1215 zł (skleroterapia piankowa).

Ile kosztuje skleroterapia żylaków w Gorzowie Wlkp.?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi skleroterapia żylaków w Gorzów Wlkp. placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen skleroterapia żylaków w Gorzowie Wlkp.

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Skleroterapia piankowa
  Gorzów Wlkp., Walczaka 41B
  Skleroterapia żylaków kk. dolnych piankowa - dwie sesje 1 215 zł Skleroterapia żylaków kk. dolnych piankowa - jedna sesja 1 120 zł

  od 1120 zł
  do 1215 zł

 • Skleroterapia piankowa pod kontrolą USG
  Gorzów Wlkp., Walczaka 41B
  Skleroterapia żylaków kk. dolnych piankowa pod kontrolą USG - 900 zł

  900 zł

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny skleroterapia żylaków w innych miastach.

Skleroterapia żylaków w Gorzowie Wlkp. - gdzie najlepiej?

Skleroterapia, nazywana także obliteracją bądź ostrzykiwaniem żylaków, jest to metoda, wykorzystywana podczas leczenia zmian naczyń żylnych na kończynach dolnych. Poprzez cienką igłę do wnętrza uszkodzonej żyły podawany jest lek, którego zadaniem jest zamknięcie chorego naczynia krwionośnego. Leczenie obliteracyjne zalecane jest zwłaszcza w przypadku nieskomplikowanych żylaków oraz tzw. pajączków. Ważnym jego elementem jest kompresjoterapia, która jest ściśle związana ze skleroterapią. Noszenie pończoch uciskowych lub specjalistycznych bandaży pozwala osiągnąć lepsze efekty po ostrzykiwaniu żylaków. Zabieg skleroterapii przeprowadza chirurg naczyniowy. Po jego zakończeniu pacjent może od razu wrócić do codziennej aktywności.

Skleroterapia naczyń żylnych kończyn dolnych w Gorzowie Wielkopolskim

Lek. med. Szymon Zachara, specjalista I i II stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej, w codziennej pracy z pacjentami oferuje zabiegi skleroterapii naczyń żylnych kończyn dolnych. Uczestniczył w kursie skleroterapii, organizowanym podczas XI Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Postępy w chirurgii naczyń. Leczenie obliteracyjne przeprowadza pod kontrolą USG Doppler w przypadku pajączków oraz mniej zaawansowanej choroby naczyń krwionośnych. Zajmuje się również usuwaniem żylaków z wykorzystaniem techniki operacyjnej, m.in. metodą klasyczną oraz laserowo.

Skleroterapia naczyń żylnych kończyn dolnych wykonywana jest także w Centrum Chirurgii i Stomatologii „Jaworuccy”. Zabieg ten przeprowadzany jest w placówce pod kontrolą USG. Po leczeniu obliteracyjnym wykorzystywane są tu pończochy o zmiennym ucisku firmy Sigvaris. Oprócz skleroterapii w ofercie SN ZOZ Jaworuccy znajdują się inne metody leczenia żylaków kończyn dolnych, m.in. miniflebektomia, stripping czy ambulatoryjne ich usuwanie z mapowaniem USG kolor - Duplex.

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej Grzegorz Wilczyński i Natalia Wojtkowska-Wilczyńska to placówka, która również świadczy usługi z zakresu skleroterapii żylaków kończyn dolnych. Wykorzystywana jest tu metoda piankowa pod kontrolą USG. Ponadto w ofercie placówki znajduje się laserowe usuwanie żylaków, mikroobliteracja czy miniflebektomia. W przychodni oferowane są pacjentom także pończochy przeciwżylakowe firmy Sigvaris Ganzoni® oraz pończochy pooperacyjne firmy Medi®.

Więcej na temat skleroterapia żylaków

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…