Skleroterapia żylaków Gorzów Wlkp. i okolice

Bezpośrednio w Gorzowie Wlkp. nie dysponujemy placówką wykonującą skleroterapia żylaków, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 25 innych klinik z okolicy Gorzowa Wlkp.. Skleroterapia żylaków można przeprowadzić m.in. w VenoMedica Specjalistyczne Centrum Medyczne we Wrocławiu (216 km od Gorzowa Wlkp.) w cenie 500 zł lub w Wrocławskie Centrum Urody we Wrocławiu (215 km od Gorzowa Wlkp.) gdzie cena za skleroterapia żylaków wynosi 350 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie żylaków nóg

W świadomości pacjentów żylaki często funkcjonują jedynie jako defekt estetyczny. W rzeczywistości jest to znacznie poważniejszy problem. Nadmiernie poszerzone i zdeformowane żyły są objawem nieprawidłowego krążenia krwi, co powinno skłonić chorego do konsultacji z lekarzem.

Pro Medical Clinic Advanced

Legnica, ul. Fabryczna 22 (181 km od Gorzowa Wlkp.)
9,9 / 10  •  Znakomita  •  562 opinii
 • Skleroterapia żylaków 600 zł
lek. Stanisław Sinicki

lek. Stanisław Sinicki

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, flebolog

Skleroterapia to stosowana od kilkudziesięciu lat medyczna odpowiedź na chorobę układu żylnego kończyn dolnych, znaną jako żylaki. Sekret tej terapii tkwi w środku chemicznym podawanym przez lekarza w formie iniekcji. Za sprawą tej substancji dochodzi do stanu zapalnego. Jest on jednak w pełni kontrolowany i finalnie przyczynia się włóknienia niechcianych naczyń żylnych. Jednak – skleroterapia nierówna skleroterapii. Oznacza to, że wykonuje się ją na różne sposoby, czasem pod kontrolą aparatu USG, a niekiedy w oparciu o bardziej zaawansowane technologie.

zobacz film o zabiegu »
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 350 zł

Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska, Plac Armii Poznań 3 (149 km od Gorzowa Wlkp.)
8,5 / 10  •  Bardzo dobra  •  100 opinii

Zabieg przebiegł pomyślnie... Miła atmosfera przy zabiegu można się swobodnie odstresowac... Narazie jest dobrze a na pełen super efekt myślę że trzeba jeszcze trochę poczekać. ~ Gosia (Skleroterapia żylaków, dr n. med. Krzysztof Galbas)

 • Skleroterapia żylaków 2500 zł
 • Mikroskleroterapia pajączków 600 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 220 zł

Venavita

Poznań, ul. Kurpiowska 8 (118 km od Gorzowa Wlkp.)
9,2 / 10  •  Znakomita  •  462 opinii

Podobało nam się profesjonalne i fachowe doradztwo, miły Pan Doktor który odpowiadał na wszelkiego rodzaju pytania, bardzo konkretnie i na temat . ~ Krzysztof

 • Mikroskleroterapia pajączków od 300 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowymzadzwoń

Krefft Clinic

Wrocław, ul. Chałupnicza 65A (222 km od Gorzowa Wlkp.)
9,6 / 10  •  Znakomita  •  362 opinii
 • Skleroterapia żylaków od 700 zł
 • Skleroterapia piankowa od 700 zł
 • Skleroterapia pod kontrolą USG od 700 zł
 • Skleroterapia piankowa pod kontrolą USG od 700 zł
lek. Michał Krefft

lek. Michał Krefft

chirurg ogólny

Podczas drugiego webinaru poświęconego leczeniu żylaków, dr Krefft opowie o kompleksowym podejściu, które pozwala mu uzyskiwać jak najlepsze efekty terapeutyczne u pacjentów. Podstawową techniką dla doktora jest laserowa ablacja niewydolnych żył powierzchownych generujących żylaki. Kolejny krok to zamknięcie krętych poszerzonych żył przy pomocy skleroterapii.

zobacz film o zabiegu »
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 300 zł

Ars Estetica Wrocław

Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 56a/ lok. 2 (219 km od Gorzowa Wlkp.)
9,2 / 10  •  Znakomita  •  462 opinii

To nie był laserowy zabieg, żyły wyraźnie zmalały. Końcowy efekt będzie widoczny po kilku miesiącach. Wtedy okaże się czy trzeba zabieg powtorzyć. ~ Anonymous (Skleroterapia żylaków, lek. Maciej Antkiewicz)

 • Skleroterapia żylaków od 300 zł
 • Skleroterapia pod kontrolą USG od 1500 zł
 • Konsultacja flebologiczna od 300 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym od 200 zł

Skleroterapia żylaków najbliżej Gorzowa Wlkp. - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą skleroterapia żylaków najbliżej Gorzowa Wlkp. na podstawie cenników z 25 placówek. Najniższa cena to 300 zł za mikroskleroterapia pajączków nóg natomiast najwyższa cena w Gorzowie Wlkp. wynosi do 3200 zł (skleroterapia pod kontrolą USG).

Ile kosztuje skleroterapia żylaków w najbliższej odległości od Gorzowa Wlkp.?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi skleroterapia żylaków najbliżej Gorzowa Wlkp.:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen skleroterapia żylaków najbliżej Gorzowa Wlkp.

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 48 innych miastach. Sprawdź ceny skleroterapia żylaków w innych miastach.

Skleroterapia żylaków w Gorzowie Wlkp. - gdzie najlepiej?

Skleroterapia, nazywana także obliteracją bądź ostrzykiwaniem żylaków, jest to metoda, wykorzystywana podczas leczenia zmian naczyń żylnych na kończynach dolnych. Poprzez cienką igłę do wnętrza uszkodzonej żyły podawany jest lek, którego zadaniem jest zamknięcie chorego naczynia krwionośnego. Leczenie obliteracyjne zalecane jest zwłaszcza w przypadku nieskomplikowanych żylaków oraz tzw. pajączków. Ważnym jego elementem jest kompresjoterapia, która jest ściśle związana ze skleroterapią. Noszenie pończoch uciskowych lub specjalistycznych bandaży pozwala osiągnąć lepsze efekty po ostrzykiwaniu żylaków. Zabieg skleroterapii przeprowadza chirurg naczyniowy. Po jego zakończeniu pacjent może od razu wrócić do codziennej aktywności.

Skleroterapia naczyń żylnych kończyn dolnych w Gorzowie Wielkopolskim

Lek. med. Szymon Zachara, specjalista I i II stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej, w codziennej pracy z pacjentami oferuje zabiegi skleroterapii naczyń żylnych kończyn dolnych. Uczestniczył w kursie skleroterapii, organizowanym podczas XI Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Postępy w chirurgii naczyń. Leczenie obliteracyjne przeprowadza pod kontrolą USG Doppler w przypadku pajączków oraz mniej zaawansowanej choroby naczyń krwionośnych. Zajmuje się również usuwaniem żylaków z wykorzystaniem techniki operacyjnej, m.in. metodą klasyczną oraz laserowo.

Skleroterapia naczyń żylnych kończyn dolnych wykonywana jest także w Centrum Chirurgii i Stomatologii „Jaworuccy”. Zabieg ten przeprowadzany jest w placówce pod kontrolą USG. Po leczeniu obliteracyjnym wykorzystywane są tu pończochy o zmiennym ucisku firmy Sigvaris. Oprócz skleroterapii w ofercie SN ZOZ Jaworuccy znajdują się inne metody leczenia żylaków kończyn dolnych, m.in. miniflebektomia, stripping czy ambulatoryjne ich usuwanie z mapowaniem USG kolor - Duplex.

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej Grzegorz Wilczyński i Natalia Wojtkowska-Wilczyńska to placówka, która również świadczy usługi z zakresu skleroterapii żylaków kończyn dolnych. Wykorzystywana jest tu metoda piankowa pod kontrolą USG. Ponadto w ofercie placówki znajduje się laserowe usuwanie żylaków, mikroobliteracja czy miniflebektomia. W przychodni oferowane są pacjentom także pończochy przeciwżylakowe firmy Sigvaris Ganzoni® oraz pończochy pooperacyjne firmy Medi®.

Więcej na temat skleroterapia żylaków

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…