Skleroterapia żylaków Łódź

Na Twoich nogach pojawiły się żylaki? Czym prędzej wybierz się do lekarza, który podpowie Ci jak je usunąć. Jedną z najbardziej popularnych małoinwazyjnych metod leczenia żylaków jest skleroterapia. Oto lista 7 w Łodzi, w których można poddać się temu zabiegowi. Zapoznaj się z ich ofertą i wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Certus NZOZ

Łódź, ul. Kopernika 67 lok. 69
9,0 / 10  •  Bardzo dobra  •  44 opinii

Sam zabieg przeprowadzony sprawnie. Ból po zabiegu jest znikomy i zanika po 3 tygodniach całkowicie. ~ Lukasz (Laserowe leczenie żylaków, dr n. med. Piotr Blimel)

 • Skleroterapia żylaków od 300 zł
 • Skleroterapia pod kontrolą USG od 500 zł
 • Skleroterapia cewnikowa od 1500 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 180 zł

Lekarze wykonujący skleroterapia żylaków w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa skleroterapia żylaków w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego, flebologa i angiologa.

dr n. med. Dariusz Pakuła

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w Certus NZOZ

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Piotr Blimel

chirurg ogólny, angiolog

w Certus NZOZ

ocena 4,4 / 5  (14 opinii)
lek. Marzenna Majcherczyk-Skulimowska

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Dream-Med

lek. Bartosz Pawlikowski

dermatolog, wenerolog

w Klinika Pawlikowski

dr n. med. Karol Sieniawski

chirurg ogólny

w Beauty Centrum Estetyki

Skleroterapia żylaków Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą skleroterapia żylaków w Łodzi na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 150 zł za mikroskleroterapia pajączków nóg natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 2000 zł (skleroterapia cewnikowa).

Ile kosztuje skleroterapia żylaków w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi skleroterapia żylaków w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen skleroterapia żylaków w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Mikroskleroterapia pajączków nóg
  Łódź, Polskiej Organizacji Wojskowej 26

  400 zł

  Łódź, Rydzowa 22
  Aehtoxyscerol

  od 150 zł
  do 350 zł

 • Skleroterapia pod kontrolą USG
  Łódź, Kopernika 67
  abieg kompresyjnej skleroterapii żylaków pod kontrolą USG-D (do ceny należy doliczyć koszt wyrobu uciskowego)

  od 500 zł
  do 1200 zł

 • Skleroterapia piankowa pod kontrolą USG
  Łódź,

  1040 zł

 • Skleroterapia cewnikowa
  Łódź, Kopernika 67
  Leczenie niewydolności żyły odpiszczelowej/odstrzałkowej metodą echoskleroterapii na cewniku

  od 1500 zł
  do 2000 zł

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny skleroterapia żylaków w innych miastach.

Skleroterapia żylaków w Łodzi - gdzie najlepiej?

Skleroterapia polega na wpuszczeniu do zmienionego chorobowo naczynia specjalnego roztworu, który powoduje zamknięcie żylaka poprzez wytworzenie w nim stanu zapalnego. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym lub zewnątrzoponowym i zazwyczaj trwa on nie dłużej niż 30 minut. Gdzie w Łodzi można poddać się skleroterapii?

Kadra w Medical Margaret Spa Kadra w Medical Margaret Spa

Czym zajmuje się chirurg naczyniowy?

Chirurgia naczyniowa to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu krwionośnego i limfatycznego. Objawy takie jak teleangiektazje (pękające naczynka), obrzęki oraz ból nóg powinny zatem skłonić nas do wizyty w poradni chirurgii naczyniowej. Dobrym pomysłem będzie także konsultacja z tak zwanym lekarzem od żylaków, czyli flebologiem. Z reguły to właśnie chirurdzy naczyniowi zajmują się flebologią, diagnozując i lecząc choroby żył, takie jak żylaki.

Leczenie żylaków w Łodzi

Skleroterapię, w zależności od rodzaju wykorzystanego roztworu oraz charakteru zabiegu, dzielimy na: tradycyjną (płynową), przeprowadzaną pod kontrolą USG oraz skleroterapię piankową. Gdy pacjent chce usunąć nie żylaki, a drobne zmiany (zwane pajączkami), wówczas lekarz przeprowadza u niego mikroskleroterapię. W trakcie kwalifikacji do skleroterapii lekarz wykonuje badanie USG Dopplera. Może zlecić także badania dodatkowe, np. koagulogram. Gdzie w Łodzi możliwe jest poddanie się zarówno badaniom diagnostycznym, jak i samemu zabiegowi?

Chirurdzy naczyniowi w Łodzi

Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa

Skleroterapia to zabieg przeprowadzany w wielu placówkach w Łodzi. Należą do nich:

 • CODE Centrum Medyczne (Łódź Śródmieście), gdzie żylaki usuwa dr n. med. Katarzyna Paduszyńska.
 • Multi Clinic Centrum Medyczne (Łódź Górna), które swoim pacjentom dodatkowo oferuje mikroskleroterapię.
 • Certus NZOZ (Łódź Polesie), gdzie lekarze przeprowadzają także miniflebektomię oraz klasyczne operacje.
 • Klinika Pawlikowski (Łódź Polesie), gdzie oprócz żylaków można usunąć także pajączki. Placówka ta rozpoczęła z nami współpracę w 2019 roku.
 • Gabinet Lekarski Inmed (Łódź Śródmieście), w którym wszelkie zabiegi przeprowadza dr n. med. Krzysztof Kaczka.
 • Beauty Centrum Estetyki (Łódź Polesie), gdzie lekarze leczą także przewlekłą niewydolność żylną i limfatyczną.

CODE Centrum Medyczne z zakresu chirurgii naczyniowej oferuje swoim pacjentom zabiegi skleroterapii przy usuwaniu zmian w żyłach nóg tj. pajączków, małych żylaków, dużych żylaków poza układem żyły odpiszczelowej a także żylaków żyły odpiszczelowej (w niektórych przypadkach), żylaków żyły odstrzałkowej oraz żylaków u osób w podeszłym wieku. Zabiegami takimi zajmuje się tutaj dr n. med. Katarzyna Paduszyńska, specjalistka chirurgii ogólnej i angiologii, która w swojej praktyce zawodowej specjalizuje się w leczeniu chorób naczyń żylnych kończyn dolnych różnymi sposobami. W Multi Clinic Centrum Medyczne leczone są m.in. choroby żył.

W walce z pajączkami

Klinika Pawlikowski oferuje usługi medyczne z zakresu chirurgii naczyniowej. Lekarze pomagają tutaj pacjentom, mającym problem z pajączkami oraz drobnymi żylakami na nogach poprzez zabiegi metodą skleroterapii. Jednym z lekarzy zajmującym się takimi zabiegami jest lek. Bartosz Pawlikowski, specjalista dermatologii i wenerologii. Beauty Centrum Estetyki posiada w swojej ofercie zabiegi z chirurgii naczyniowej, m.in. jest to skleroterapia naczyń kończyn dolnych. Ponadto lekarze leczą tutaj także przewlekłą niewydolność żylną i limfatyczną, żylaki kończyn dolnych i owrzodzenia goleni oraz miażdżycę tętnic kończyn dolnych.

Pacjenci szukali zabiegu skleroterapia żylaków w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat skleroterapia żylaków