Skleroterapia żylaków Gdynia i okolice

Skleroterapia w leczeniu żylaków kończyn dolnych znajduje częste zastosowanie m.in. ze względu na swoją małą inwazyjność. Zobacz listę 7 klinik w Gdyni, które posiadają ten zabieg w swojej ofercie i wygodnie umów się na wizytę konsultacyjną.

Bezpośrednio w Gdyni nie dysponujemy placówką wykonującą skleroterapia żylaków, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 7 innych klinik z okolicy Gdyni. Skleroterapia żylaków można przeprowadzić m.in. w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. w Gdańsku (18 km od Gdyni) w cenie 550 zł lub w Centrum Dermatologiczno-alergologiczne "Derm-Al" w Sopocie (8 km od Gdyni) gdzie cena za skleroterapia żylaków wynosi 500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Skleroterapia żylaków najbliżej Gdyni - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą skleroterapia żylaków najbliżej Gdyni na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 400 zł za skleroterapia piankowa natomiast najwyższa cena w Gdyni wynosi do 2000 zł (skleroterapia piankowa).

Ile kosztuje skleroterapia żylaków w najbliższej odległości od Gdyni?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi skleroterapia żylaków najbliżej Gdyni:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen skleroterapia żylaków najbliżej Gdyni

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny skleroterapia żylaków w innych miastach.

Skleroterapia żylaków w Gdyni - gdzie najlepiej?

Zabieg skleroterapii przeprowadza się w przypadku żylaków nóg (umiejscowionych w żyłach siatkowych, w pniach żyły odpiszczelowej i odstrzałkowej lub w żyłach dodatkowych przednich i tylnych), teleangiektazji i żylaków nawrotowych a także żylaków po zakrzepowym zapaleniu żył oraz żylaków zagrożonych krwawieniami i wylewami. Zabieg trwa od 10 do 30 minut w zależności od rozległości leczonych żył. Proces gojenia zajmuje z kolei od 4 tygodni do 6 miesięcy.

Oferta gabinetów w Gdyni

Na skleroterapię płynem żylaków nóg można udać się do poradni Art Vein - oddziału mieszczącego się w Gdyni Śródmieściu. Oprócz zabiegu skleroterapii, leczenie żylaków na nogach przeprowadzane jest tutaj także za pomocą innych metod, wśród których można wymienić miniflebektomię, klejenie żył za pomocą metody Vena Seal, leczenie żył za pomocą termoablacji EVRF a także małoinwazyjną metodę leczenia żylaków ClariVein oraz laserowe usuwanie zmian naczyniowych (nie tylko kończyn dolnych ale również zmian naczyniowych na twarzy czy dekolcie).

Lekarzem, zajmującym się na terenie Gdyni ostrzykiwaniem żylaków nóg, jest lek. med. Michał Zdunek, specjalista chirurgii ogólnej (od 2012 roku) oraz chirurg naczyniowy (specjalizacja od 2016 roku), który doświadczenie z tej dziedziny medycyny zdobywał podczas pracy w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym, mieszczącym się w Gdańsku. Oprócz zabiegu skleroterapii przeprowadza także bezoperacyjne leczenie żylaków za pomocą echoskleroterapii oraz w czasie konsultacji flebologicznych wykonuje badania USG Doppler żył kończyn dolnych.

Skleroterapia naczyń żylnych kończyn dolnych oferowana jest także przez Gabinet Dermatologii i Kosmetologii Derm-Art. Placówka ta ma w swojej ofercie ostrzykiwanie żylaków na nogach za pomocą specjalnego płynu - polidokanolu. Ponadto można poddać się tutaj także elektrokoagulacji rozszerzonych naczyń na twarzy.

Więcej na temat skleroterapia żylaków

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…