Mezoterapia igłowa

Mezoterapia polega na dostarczeniu skórze odpowiednio dobranych substancji odżywczych i regenerujących poprzez wstrzyknięcie ich na głębokość około 2-3 milimetrów. Dzięki temu, iż docierają one do głębszych warstw skórnych, rezultatem zabiegu jest znaczna poprawa wyglądu cery  …więcej »

Zabiegi nićmi liftingującymi

Zmarszczki na czole i opadające policzki to wskazania do zabiegu z wykorzystaniem nici liftingujących. Procedura polega na wszczepieniu pod skórę rozpuszczalnych nici, które stopniowo stymulują syntezę kolagenu i sprawiają, że skóra staje się gładsza i bardziej jędrna  …więcej »

Modelowanie twarzy

Wolumetria twarzy to zabieg, którego celem jest skorygowanie owalu twarzy i przywrócenie jej młodszego wyglądu. Dzieje się to za sprawą wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego, który jest wstrzykiwany w głębokie warstwy skóry. Efekty są natychmiastowe i utrzymują się od 1 do 1,5 roku  …więcej »

Powiększanie ust kwasem

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Procedura cieszy się powodzeniem zwłaszcza wśród posiadaczek wąskiej lub asymetrycznej czerwieni wargowej. Zabieg pozwala uwydatnić usta oraz nadać im właściwy kształt  …więcej »

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to szybki i małoinwazyjny sposób na przywrócenie skórze gładkości oraz elastyczności. Zabieg zapewnia natychmiastowe efekty, jednak po upływie roku należy go powtórzyć, ponieważ w tym czasie kwas hialuronowy ulega wchłonięciu  …więcej »

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to małoinwazyjna metoda modelowania wybranych części ciała. Zabieg polega na podaniu zastrzyków z substancji powodującej rozpuszczanie komórek tłuszczowych. Mimo iż nie prowadzi on do całkowitej utraty tkanki tłuszczowej, znacząco wspomaga jej zminimalizowanie  …więcej »

Usuwanie zmarszczek botoksem

Podany podskórnie botoks (toksyna botulinowa) uniemożliwia kurczenie się mięśni, dzięki czemu zapobiega powstawaniu zmarszczek. Rezultaty zabiegu zaczynają pojawiać się 3 dni po iniekcji i utrzymują do 6 miesięcy. Procedura nie wymaga podania znieczulenia miejscowego  …więcej »

Laser frakcyjny

Lasery frakcyjne z powodzeniem wykorzystuje się w walce ze zmianami skórnymi takimi jak zmarszczki, blizny czy przebarwienia. Efekty zabiegu są widoczne po kilku dniach, a do codziennych czynności można powrócić zaraz po zakończeniu procedury  …więcej »

Laserowe usuwanie naczynek

Laseroterapia to jeden z najczęściej stosowanych sposobów zamykania popękanych naczynek, czyli tak zwanych pajączków. Te mogą pojawić się na nogach, policzkach oraz w okolicach nosa. Aby osiągnąć jak najlepsze możliwe rezultaty, zabieg należy powtórzyć do 3 razy  …więcej »

Laserowe usuwanie tatuażu

Robiąc tatuaż musimy mieć świadomość, iż pozostanie on z nami do końca życia. Co jeśli po latach zechcemy się go pozbyć? W takiej sytuacji z pomocą przychodzi laser. Warto pamiętać, że pojedynczy zabieg nie usuwa tatuażu, jednak po kilku sesjach coraz bardziej on blednie, aż w końcu znika  …więcej »

Laserowe usuwanie rozstępów

Najskuteczniejszym sposobem na usuwanie rozstępów jest obecnie zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego. Nie tylko przyspiesza on proces gojenia i przebudowę kolagenu, ale pozwala również pozbyć się starych, odbarwionych już zmian, które są oporne na inne metody  …więcej »

Laserowe usuwanie blizn

Laserowe usuwanie blizn to nieinwazyjna, nowoczesna metoda redukowania widoczności blizn przy zminimalizowaniu związanego z zabiegiem bólu oraz zmniejszeniu ryzyka powikłań. W ten sposób usunąć można m.in. blizny potrądzikowe oraz pooperacyjne  …więcej »

Laserowe usuwanie przebarwień skóry

Laser jest z powodzeniem stosowany do niwelowania zarówno płytkich, jak i głębokich zmian pigmentacyjnych. Warto jednak pamiętać, że efekty laserowego usuwania przebarwień skóry widać dopiero po jej regeneracji, czyli po upływie od czterech do sześciu tygodni od zabiegu  …więcej »

Laserowe usuwanie zmarszczek

Spłycanie zmarszczek i bruzd laserem natychmiastowo pobudza produkcję kolagenu oraz namnażanie komórek w głębszych warstwach skóry, dzięki czemu nabiera ona zauważalnie większej sprężystości i elastyczności. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu  …więcej »

Usuwanie brodawek / kurzajek

Jedną z najnowocześniejszych metod usuwania kurzajek i brodawek wirusowych jest zabieg z użyciem lasera CO2. Do zalet takiej procedury zaliczamy precyzję i duże bezpieczeństwo, które wynika z faktu, iż jest to procedura zupełnie nieinwazyjna  …więcej »

Usuwanie znamion i pieprzyków

Znamiona barwnikowe to nie tylko problem estetyczny. Ze względu na to, iż mogą one ulec zezłośliwieniu, zaleca się ich niezwłoczne usunięcie. Zmian tego rodzaju można pozbyć się np. przy użyciu lasera, który zapewnia precyzję i sprawia, że czas gojenia się rany nie przekracza dwóch tygodni  …więcej »

Leczenie nadpotliwości

O nadpotliwości mówimy, gdy dochodzi do nadmiernej produkcji potu przez gruczoły. Jeśli specjalne antyperspiranty nie pomagają, warto pomyśleć o profesjonalnej terapii. W leczeniu nadmiernej potliwości wykorzystuje się m.in. iniekcje preparatów toksyny botulinowej oraz laser  …więcej »