Skleroterapia żylaków Rzeszów i okolice

Bezpośrednio w Rzeszowie nie dysponujemy placówką wykonującą skleroterapia żylaków, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Rzeszowa. Skleroterapia żylaków można przeprowadzić m.in. w LUX MED Mielec w Mielcu (48 km od Rzeszowa) w cenie 437 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Skleroterapia żylaków najbliżej Rzeszowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą skleroterapia żylaków najbliżej Rzeszowa na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 900 zł za skleroterapia piankowa pod kontrolą USG natomiast najwyższa cena w Rzeszowie wynosi do 1215 zł (skleroterapia piankowa).

Ile kosztuje skleroterapia żylaków w najbliższej odległości od Rzeszowa?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi skleroterapia żylaków najbliżej Rzeszowa:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen skleroterapia żylaków najbliżej Rzeszowa

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Skleroterapia piankowa
  Mielec, Wojska Polskiego 3(49 km od Rzeszowa)
  Skleroterapia żylaków kk. dolnych piankowa - dwie sesje 1 215 zł Skleroterapia żylaków kk. dolnych piankowa - jedna sesja 1 120 zł

  od 1120 zł
  do 1215 zł

 • Skleroterapia piankowa pod kontrolą USG
  Mielec, Wojska Polskiego 3(49 km od Rzeszowa)
  Skleroterapia żylaków kk. dolnych piankowa pod kontrolą USG - 900 zł

  900 zł

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny skleroterapia żylaków w innych miastach.

Skleroterapia żylaków w Rzeszowie - gdzie najlepiej?

Skleroterapia jest jedną z metod leczenia żylaków, polegającą na ostrzykiwaniu naczyń żylnych środkami farmakologicznymi, które powodują ich zwłóknienie, a następnie wyłączenie naczyń z układu żylnego. Wykorzystywana jest najczęściej przy tzw. pajączkach, żylakach nawrotowych, pooperacyjnych i żylakach z niewydolnym pniem żyły odpiszczelowej oraz odstrzałkowej. Wśród metod ostrzykiwania żylaków kończyn dolnych wyróżnia się skleroterapię piankową, która polega na wstrzyknięciu preparatu spienionego metodą Tessariego (połączenie leku z powietrzem lub dwutlenkiem węgla), a także skleroterapię płynną, polegającą na podaniu preparatu w formie roztworu. Skleroterapia może zostać wykonana także przy zastosowaniu oświetlacza naczyniowego i aparatu ultrasonograficznego. Zabieg jest bezbolesny i trwa od 10 do 50 minut.

Ostrzykiwanie naczyń żylnych na nogach w Rzeszowie

Skleroterapia naczyń żylnych kończyn dolnych znajduje się w ofercie lek. med. Arkadiusza Puzia, specjalisty chirurgii ogólnej, który prowadzi w Rzeszowie prywatny Gabinet Medycyny Estetycznej. Jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. W zakresie leczenia poszerzonych naczyń żylnych, oprócz skleroterapii, wykorzystuje także metodę laserową.

Na zabieg skleroterapii można się umówić również w Ośrodku Chirurgii Plastycznej Dr Macieja Kuczyńskiego. Placówka specjalizuje się m.in. w chirurgii naczyniowej, a żylaki kończyn dolnych leczone są w trakcie zabiegów laserowych EVLT (Endo Venous Laser Therapy), metodą skleroterapii piankowej, a także podczas zabiegów operacyjnych (np. stripping metodą Babcoka, miniflebektomia metodą Mullera). Ośrodek dysponuje aparatem ultrasonograficznym GE LOGIQ 9, który umożliwia wykonanie badań naczyniowych.

Również lek. med. Wojciech Kowalewski, chirurg ogólny i specjalista chorób naczyń, przeprowadza zabiegi obliteracji żylaków kończyn dolnych. Umiejętności zawodowe doskonalił podczas kursów i szkoleń specjalistycznych, np. „Podstawy kompresyjnej skleroterapii” oraz „Kurs skleroterapii”, organizowany podczas XI Międzynarodowej Konferencji Naukowo Szkoleniowej „Postępy w Chirurgii Naczyń”. Wielokrotnie uczestniczył w kongresach i konferencjach naukowych z zakresu flebologii, m.in. w V Międzynarodowym Kongresie Polskich Towarzystw Naczyniowych i Konferencji Naukowej „Flebologia Estetyczna”. Posiada doświadczenie w zamykaniu poszerzonych naczyń i pajączków, wykonuje też USG duplex doppler żył i tętnic kończyn dolnych.

Więcej na temat skleroterapia żylaków

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…