Chiroplastica

4,6 / 5  - 399 opinii
Recepcja, poczekalnia Chiroplastica
Sala operacyjna Chiroplastica
Pokój, sala dla pacjentów Chiroplastica
Pokój, sala dla pacjentów Chiroplastica
Recepcja, poczekalnia Chiroplastica
Gabinet Chiroplastica
Recepcja, poczekalnia Chiroplastica
Pokój, sala dla pacjentów Chiroplastica
Gabinet zabiegowy Chiroplastica
Sala operacyjna Chiroplastica
Sala operacyjna Chiroplastica
Sala operacyjna Chiroplastica
Sala operacyjna Chiroplastica
Sala operacyjna Chiroplastica
Recepcja, poczekalnia Chiroplastica
Kadra Chiroplastica
Sala operacyjna Chiroplastica
Recepcja, poczekalnia Chiroplastica
Recepcja, poczekalnia Chiroplastica
Sala operacyjna Chiroplastica
Sprzęt medyczny Chiroplastica
Recepcja, poczekalnia Chiroplastica
Sala operacyjna Chiroplastica
Sala operacyjna Chiroplastica
Recepcja, poczekalnia Chiroplastica
Kadra Chiroplastica
Gabinet zabiegowy Chiroplastica
Chiroplastica - logo

Opis placówki

Ośrodek Chiroplastica to nowoczesna placówka świadcząca pacjentom usługi medyczne na najwyższym pozomie. Oferujemy zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii ręki, a także medycyny estetycznej i dermatochirurgii estetycznej. Udzielamy konsultacji pacjentom wymagającym leczenia chirurgicznego ręki i nadgarstka, a także przeprowadzamy innowacyjne zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych technik i urządzeń medycznych. Zakres wykonywanych przez nas usług jest bardzo szeroki, począwszy od zabiegów odbarczania nerwów poprzez zabiegi rekonstrukcyjne aparatu ścięgnistego, a skończywszy na mikrochirurgii rekonstrukcyjnej i operacjach takich jak np. mikrochirurgiczna rekonstrukcja nerwów obwodowych.

Oferujemy leczenie chirurgiczne żylaków kończyn dolnych oraz przepuklin pachwinowych. Zajmujemy się także wykonywaniem drobnych procedur chirurgicznych w obrębie aparatu paznokciowego (np. usuwamy wrastające paznokcie). Likwidujemy zmiany skórne, takie jak kaszaki, tłuszczaki i brodawki, usuwamy również zmiany w obrębie tkanki podskórnej. Korygujemy blizny, mając na względzie uzyskanie jak najlepszego efektu estetycznego. Większość oferowanych przez nas zabiegów wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, co znacząco zmniejsza okres rekonwalescencji i dolegliwości pozabiegowe pacjentów.

Oferujemy również profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Spłycamy zmarszczki twarzy i szyi, wykorzystując przy tym preparaty na bazie toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Powiększamy i modelujemy usta, wygładzamy skórę oraz poprawiamy jej elastyczność i jędrność. Powiększamy piersi, modelujemy łydki i pośladki. Dysponujemy wyłącznie produktami renomowanych marek – stosujemy preparaty Restylane, Botox, Macrolane, Surgiderm, Sculptra i wiele innych. Przeprowadzamy peelingi chemiczne, oczyszczając i nawilżając skórę leczących się u nas osób. Naszą klinikę odwiedzają zarówno pacjenci z Wrocławia, jak i okolic.

Chiroplastica jako jedyna klinika we Wroclawiu jest w posiadaniu urządzenia BodyJet do liposukcji i lipotransferów do różnych obszarów: piersi, pośladki,  łydek, modelowania brzucha, mięśni piersiowych większych.

Do naszej oferty dołączyły zabiegi likwidujące lokalne depozyty zbędnej tkanki tłuszczowej i modelujące sylwetkę – liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo 4D High Definition. Dzięki innowacyjnemu urządzeniu Vaser Lipo HD w trakcie jednego zabiegu można usunąć aż do 6 litrów tłuszczu i jednocześnie wymodelować konkretne obszary ciała. Procedura wykorzystująca technologię VASER (Vibration Amplification of Sound Energy at Resonance) umożliwia uwidocznienie mięśni i nadanie sylwetce wysportowanego wyglądu poprzez odsłonięcie konturów układu mięśniowo-szkieletowego. Zabieg można przeprowadzać m.in. na obszarze brzucha, ud, bioder i ramion, a także klatki piersiowej i pleców.

Poszerzyliśmy swoją ofertę o zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, w tym labioplastykę, polegającą na modelowaniu/wypełnianiu kwasem hialuronowym większych warg sromowych i/lub chirurgicznym/laserowym zmniejszeniu warg sromowych mniejszych. Przeprowadzamy również zabiegi wypełniania punktu G, nawilżanie i rewitalizację pochwy ze zwężeniem (waginoplastyka) kwasem hialuronowym oraz zwężenie ujścia pochwy kwasem hialuronowym. W naszym gabinecie można także poddać się laserowemu uwydatnieniu łechtaczki. Powyższe zabiegi można łączyć.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Mamy świadomość, że rozszerzanie palety wykonywanych zabiegów wiąże się z potrzebą nieustannego zgłębiania wiedzy i zapoznawania się z najnowszymi technikami zabiegowymi. Nasz personel sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje oraz przechodzi kolejne szkolenia i kursy, dzięki czemu zdobywa uprawnienia do stosowania innowacyjnych metod leczenia. Nieustająca chęć do uczenia się umożliwia nam stopniowe zwiększanie zakresu świadczonych usług i wykorzystywanie nowoczesnych urządzeń. Wśród posiadanej przez nas aparatury medycznej znajduje się, między innymi:

  • Vaser Lipo HD – urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo 4D High Definition. Zostało zaprojektowane do modelowania sylwetki mężczyzn i kobiet poprzez odsysanie tkanki tłuszczowej, a następnie wykorzystywanie odessanego tłuszczu do uzupełniania obszarów, w których występuje jego deficyt – m.in. w biuście, na pośladkach czy na twarzy. Aparatura jest wyposażona w bardzo cienkie kaniule, dzięki którym można modelować okolice takie jak podbródek i ramiona. Zastosowanie techniki VASER Lipo pozwala na uzyskanie efektu ujędrnienia i obkurczenia skóry (fale ultradźwiękowe), niemożliwego do osiągnięcia przy użyciu standardowych metod liposukcji.
  • Artroskop – giętkie, cienkie urządzenie medyczne wykorzystywane podczas badania diagnostycznego znanego pod nazwą artroskopia. Służy nam do wziernikowania stawu. Podczas badania jest wprowadzane do jamy stawu po wcześniejszym wykonaniu odpowiedniego nacięcia skóry. Artroskop ma postać elastycznej, cienkiej rurki wyposażonej w źródło światła.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Dobre samopoczucie pacjentów i ich zadowolenie z jakości usług są dla nas absolutnym priorytetem. Przykładamy wszelkich starań, by czuli się u nas w pełni swobodnie, a pobyt w klinice był dla nich przyjemnością. W celu zapewnienia odwiedzającym nas osobom poczucia bezpieczeństwa i wygody przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień.

  • Nowoczesny gabinet – wszystkie konsultacje i zabiegi przeprowadzamy w znakomicie wyposażonym nowoczesnym gabinecie, przy wykorzystaniu zaawansowanej technologicznie aparatury medycznej. Nasi pacjenci mają pewność, że znajdują się pod opieką profesjonalisty, dla którego praca to prawdziwa pasja.

  • Indywidualne podejście do pacjenta – każda odwiedzająca nas osoba jest traktowana indywidualnie. Terminy zabiegów ustalamy wspólnie z pacjentem w trakcie konsultacji, mając na względzie dobranie jak najbardziej dogodnej dla niej daty.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Chiroplastica we Wrocławiu.

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Chiroplastica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy,

Więcej o usługach w Chiroplastica

Nasz ośrodek specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii ogólnej oraz dermatochirurgii. Udzielamy konsultacji pacjentom, którzy wymagają chirurgicznego leczenia w zakresie ręki. Przeprowadzamy diagnostyczną i leczniczą artroskopię nadgarstka, a także wykonujemy złożone zabiegi chirurgiczne, takie jak odbarczanie nerwów i operacje rekonstrukcyjne aparatu ścięgnistego. Zajmujemy się również mikrochirurgią rekonstrukcyjną, oferując pacjentom m.in. mikrochirurgiczną rekonstrukcję nerwów obwodowych. 

W ramach usług z zakresu medycyny estetycznej oferujemy spłycanie zmarszczek mimicznych i dynamicznych przy wykorzystaniu preparatów na bazie toksyny botulinowej (Dysport, Botox) oraz kwasu hialuronowego (Surgiderm, Restylane, Macrolane). Przy pomocy wypełniaczy powiększamy i modelujemy wargi pacjentów, poprawiamy wygląd grzbietów dłoni, a także modelujemy piersi, pośladki i łydki. Z kolei preparaty na bazie toksyny botulinowej służą nam do niwelowania zmarszczek twarzy i szyi, korekcji „dziąsłowego uśmiechu” oraz do terapii osób z asymetrią dynamiczną w obrębie skóry twarzy. Przeprowadzamy również zabieg Sculptra oraz modelujemy sylwetkę poprzez lipolizę iniekcyjną.

Zajmujemy się chirurgicznym opracowywaniem blizn powstałych w wyniku trądziku, oparzeń bądź operacji. Usuwamy zmiany skórne oraz zmiany w obrębie tkanki podskórnej (z przeprowadzeniem badania histopatologicznego). Można się do nas zgłosić z brodawkami, kaszakami i tłuszczakami. Usuwamy także wrastające paznokcie, wykonujemy biopsje w obrębie aparatu paznokciowego oraz biopsję macierzy. Przeprowadzamy matricektomię, wycinając macierz całkowicie bądź częściowo. Usuwamy również płytkę paznokciową.

Co leczymy

W klinice Chiroplastica pacjenci mogą liczyć na kompleksowe leczenie w ramach chirurgii ręki. Zajmujemy się terapią osób cierpiących na reumatoidalne zapalenie stawów w zakresie dłoni, leczymy zespoły bólowe oraz niestabilność nadgarstka. Pomagamy chorym z ganglionami, chorobą De Quervaine’a i przykurczem Dupuytrena. Leczymy łokieć golfisty oraz łokieć tenisisty.

W zakres oferowanych przez nas usług medycznych wlicza się terapia pacjentów z uszkodzeniem kompleksu chrząstki trójkątnej, a także osób cierpiących na zespół kanału cieśni nadgarstka i zatrzaskujące palce. Na profesjonalne leczenie mogą u nas liczyć również pacjenci z zespołem kanału Guyona oraz zespołem rowka nerwu łokciowego.

Przy pomocy peelingów chemicznych pomagamy osobom borykającym się z bliznami potrądzikowymi i przebarwieniami pozapalnymi. Leczymy łojotok i brodawki łojotokowe. Niwelujemy rogowacenie słoneczne i posłoneczne uszkodzenia skóry. Leczymy także żylaki kończyn dolnych oraz przepukliny pachwinowe. Stosujemy terapię złożoną z serii iniekcji toksyny botulinowej u pacjentów cierpiących na nadpotliwość dłoni, pach i stóp.

Opinie z internetu

Placówka Chiroplastica została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.6 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 399 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,6

399 ocen
(z 4 źródeł)
4,6 / 5  (123 ocen placówki na Kliniki.pl)
4,5 / 5  (18 ocen placówki na Google.pl)
4,3 / 5  (17 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (242 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Chiroplastyka jest kliniką specjalizującą się w chirurgii ogólnej, chirurgii ręki i medycynie estetycznej. Klienci, których umówiłam do tej Kliniki nie mogą się nachwalić Dr n. med. Ahmeda Elsaftawego, zarówno za jego profesjonalizm, jak i empatyczne podejście do Pacjentów. O ile przed wizytą w klinice zdarza się, że słyszę obawy w głosie Klienta i pada pytanie czy lekarz jest Polakiem, o tyle po wizycie u Pana Doktora, wszyscy są po prostu zachwyceni. Jeżeli chodzi o ortopedię to nieocenionym specjalistą przyjmującym w Klinice jest Lek. Paweł Stajniak. Równie mocno chwalony jak Dr n. med. Ahmed Elsaftawy. Klinika oferuje bardzo popularny ostatnio zabieg podania komórek macierzystych w naprawdę przystępnych cenach i z krótkim czasem oczekiwania." - Anna K. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)

Opinie pacjentów

Elżbieta S
14 lutego 2018
5,0

Cudowne podejście do pacjenta

5,0 - Elżbieta S
Zostałam przyjęta przez Pana doktora z wielką empatią. Udzielono mi pomocy w tym samym dniu, co dla osoby mieszkającej poza Wrocławiem było bardzo ważne. Tam czuje się, że lekarz jest dla pacjenta, a nie pacjent dla lekarza. Empatia, niesamowita technika chirurgiczna. Pierwszy raz w życiu nie czułam bólu przy zdejmowaniu szwów.
Zabieg:  
Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha (luty 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Ahmed Elsaftawy
 
Szczegóły
Bartosz
25 listopada 2017
5,0

Operacja przepukliny.

5,0 - Bartosz
uprzejmość personelu, czystość, dobra informacja na temat zabiegu, troskliwa opieka.