Skleroterapia żylaków Poznań

Leczenie żylaków nie musi być długotrwałe i bolesne. Pacjenci mogą obecnie skorzystać z wielu nieinwazyjnych metod walki z tym problemem. Jednym z nich jest skleroterapia. Oto lista 4 klinik w Poznaniu, które posiadają ten zabieg w swojej ofercie. Zapoznaj się z ich ofertą i wygodnie umów się na wizytę.

Venavita

Poznań, ul. Kurpiowska 8
9,2 / 10  •  Znakomita  •  480 opinii

Podobało nam się profesjonalne i fachowe doradztwo, miły Pan Doktor który odpowiadał na wszelkiego rodzaju pytania, bardzo konkretnie i na temat . ~ Krzysztof

  • Mikroskleroterapia pajączków od 300 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowymzadzwoń

Inne placówki w pobliżu Poznania

Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska, Plac Armii Poznań 3 (31 km od Poznania)
8,6 / 10  •  Bardzo dobra  •  106 opinii

Zabieg przebiegł pomyślnie... Miła atmosfera przy zabiegu można się swobodnie odstresowac... Narazie jest dobrze a na pełen super efekt myślę że trzeba jeszcze trochę poczekać. ~ Gosia (Skleroterapia żylaków, dr n. med. Krzysztof Galbas)

  • Skleroterapia żylaków 2500 zł
  • Mikroskleroterapia pajączków 600 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 220 zł

Lekarze wykonujący skleroterapia żylaków w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa skleroterapia żylaków w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez flebologa.

lek. Krzysztof Błachowiak

chirurg ogólny

w Venavita

9,4 / 10
dr n. med. Krzysztof Nowak

chirurg onkolog

w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Skleroterapia żylaków Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą skleroterapia żylaków w Poznaniu na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 300 zł za mikroskleroterapia pajączków nóg natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 1000 zł (skleroterapia piankowa).

Ile kosztuje skleroterapia żylaków w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi skleroterapia żylaków w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen skleroterapia żylaków w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 52 innych miastach. Sprawdź ceny skleroterapia żylaków w innych miastach.

Skleroterapia żylaków w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Skleroterapia to zabieg, który trwa krótko, jest bezbolesny, skuteczny i bezpieczny. W jego trakcie lekarz wstrzykuje do zmienionych chorobowo naczyń specjalny roztwór, który powoduje zamknięcie, a następnie całkowity zanik żylaka.

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Teleangiektazje a żylaki

Należy pamiętać, że żylaki to nie to samo, co teleangiektazje, czyli popękane naczynka na nogach. Tak zwane pajączki często są jednym z pierwszych sygnałów sugerujących zaburzenia krążenia w kończynach dolnych. Zamiast czekać aż rozwiną się z nich żylaki, warto jak najszybciej odwiedzić specjalistę, który zaproponuje odpowiednie leczenie. Jeśli popękanych naczynek jest na tyle dużo, że powodują one defekt kosmetyczny, warto rozważyć usuwanie pajączków na nogach. Zwykle zabieg ten przeprowadza się z użyciem lasera lub w procesie mikroskleroterapii.

Leczenie żylaków w Poznaniu

Jeśli w porę nie zdecydujemy się na zamykanie naczynek na nogach, po jakimś czasie mogą przerodzić się one w żylaki. Wówczas konieczne będzie przeprowadzenie badań (w tym USG Dopplera), które wykażą w jakim stopniu zaawansowania znajduje się choroba. To właśnie od tego lekarz uzależni zaproponowany sposób leczenia żylaków. We wczesnych stadiach schorzenia skuteczna jest skleroterapia, którą oferuje wiele placówek w Poznaniu. Jedną z nich jest położone w dzielnicy Grunwald Centrum Laserowe. Pacjenci, którzy chcą poddać się skleroterapii w dzielnicy Nowe Miasto i Wilda mogą udać się na wizytę do Centrum Medycznego NeoMedica, które dołączyło do nas pod koniec 2018 roku. Konsultacje kwalifikacyjne, badanie USG Doppler oraz zabiegi przeprowadza tam chirurg naczyniowy z wieloletnim doświadczeniem, dr n. med. Jacek Chmielecki.

Skleroterapia. Ceny w Poznaniu

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Kolejnym miejscem, które może zaproponować swoim pacjentom skleroterapię jest Mandala Clinic. Ośrodek ten znajduje się w leżącej w pobliżu Śródmieścia malowniczej dzielnicy Wilda. Ostrzykiwanie żylaków przeprowadza tu dr n. med. Wojciech K. Turkiewicz - chirurg ogólny i flebolog. Specjalista ten wykonuje także zabiegi wewnątrzżylnej terapii laserowej CoolTouch CTEV, będącej małoinwazyjną i praktycznie bezbolesną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych. Także w Gabinetach Lekarskich Grochowska 9 (dzielnica Grunwald) można poddać się skleroterapii. Inne oferowane przez tą placówkę zabiegi to m.in. leczenie żylaków parą wodną, operacja oraz miniflebektomia, czyli tak zwane szydełkowanie żył. Ceny skleroterapii w Poznaniu zaczynają się zwykle od 250-300 zł.

Pozostałe placówki w Wielkopolsce

Poznań to nie jedynie miasto w województwie wielkopolskim, w którym można poddać się skleroterapii. Zabieg ten w swojej ofercie mają także:

  • Centrum Medyczne MedHeart (Kórnik), które oferuje także zabiegi laserowe i chirurgiczne.
  • Szpital Medicus Bonus (Środa Wielkopolska), gdzie żylaki usuwane są także parą wodną, a także z pomocą kleju wewnątrznaczyniowego.
  • Medicus Bonus (Wągrowiec), które oferuje swoim pacjentom także miniflebektomię.

Pacjenci szukali zabiegu skleroterapia żylaków w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat skleroterapia żylaków

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…