Rybak Clinics Wrocław

10 / 10   •   Rewelacyjna   •  15 opinii
 • Klinika Rybak Clinics Wrocław
 • Klinika Rybak Clinics Wrocław
 • Klinika Rybak Clinics Wrocław
 • Klinika Rybak Clinics Wrocław
 • Gabinet konsultacyjny Rybak Clinics Wrocław
 • Klinika Rybak Clinics Wrocław
 • Pokój, sala dla pacjentów Rybak Clinics Wrocław
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 56a/ lok. 2
 • Konsultacja flebologiczna • od 200 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Rybak Clinics to nowoczesna klinika będąca częścią wielospecjalistycznego centrum medycznego Ars ESTETICA. Klinika wyposażona jest w urządzenia medyczne najnowszej generacji, a jej zespół tworzy doświadczona kadra specjalistów z zakresu flebologii i proktologii. Wszystkie zabiegi są poprzedzone dokładnym wywiadem lekarskim oraz zaawansowaną diagnostyką. (np. USG Doppler w przypadku niewydolności żylnej kończyn dolnych lub anoskopią czy rektoskopią w przypadku diagnostyki proktologicznej).

Rybak Clinics oferuje kompleksowe leczenie żylaków kończyn dolnych. W codziennej pracy specjaliści kliniki wykorzystują szereg technik zabiegowych – zarówno klasycznych, jak i małoinwazyjnych. Ważne miejsce na liście oferowanych terapii zajmuje leczenie hybrydowe. Każdorazowo dobiera się technikę leczenia indywidualnie do potrzeb danego pacjenta, mając na względzie osiągnięcie jak najlepszych rezultatów.

Wśród usług flebologicznych oferowanych w klinice istotne miejsce zajmuje laseroterapia. Rybak Clinics posiada zaawansowane technologicznie systemy laserowe, w tym platformy Fotona SP Dynamis, Cynosure Cynergy czy V-LASER. Zabiegi z użyciem lasera sprawdzają się przy zamykaniu naczynek, dlatego wykonuje się je u pacjentów z teleangiektazjami (potocznie zwanymi „pajączkami”), wenulektazjami, naczyniakami czy rumieniem. Są to procedury estetyczne, przeprowadzane bez znieczulenia, pod kontrolą doświadczonych specjalistów. Zabiegi tego typu pozwalają na pozbycie się wszelkich drobnych zmian w obrębie małych naczyń krwionośnych.

W przypadku stwierdzenia niewydolności żylnej przeprowadzane jest laserowe usuwanie żylaków EVLT. To zabieg endowaskularny, w którym za pomocą specjalnego cewnika do światła żyły wprowadza się włókno laserowe, który za sprawą emitowanej energii świetlnej, powoduje obkurczenie i zwłóknienie chorej żyły.

W ofercie kliniki znajduje się również leczenie żylaków parą wodną, które umożliwia leczenie żylaków o bardzo krętym przebiegu. Dzięki lepszej penetracji, procedura sprawdza się również w przypadku żył płytko położonych pod skórą. Zabieg polega na wprowadzeniu do żyły cewnika, przez który dostarczana jest para wodna. Rezultatem terapii jest obkurczenie, a następnie zamknięcie chorej żyły. 

Kolejną propozycją jest leczenie z użyciem fal radiowych EVRF, czyli wewnątrzżylna termoablacja radiowa (obliteracja wewnątrzżylna). Polega na wprowadzeniu do żyły sondy, przez którą dostarczana jest energia radiowa o wysokiej częstotliwości, generowana przez specjalne urządzenie. W wyniku tego procesu następuje kontrolowane podgrzanie ścianek żyły, a następnie ich zamknięcie. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, w warunkach ambulatoryjnych.

W ofercie kliniki znajdują się także klasyczne metody leczenia żylaków, w tym skleroterapia. Procedura polega na wprowadzeniu do chorego odcinka żyły specjalnego preparatu, który zasklepia, a w rezultacie zamyka ścianki chorego naczynia. Preparat wstrzykiwany jest przy pomocy bardzo cienkiej igły, dzięki czemu sama procedura jest minimalnie inwazyjna.

Kolejny zabieg to miniflebektomia (tzw. szydełkowanie żyły), nierzadko uzupełniająca leczenie laserem czy parą wodną. To procedura zaliczana do chirurgicznych metod leczenia żylaków kończyn dolnych, polega na usuwaniu chorych żył przy pomocy mikronacięć wykonanych specjalnymi szydłami chirurgicznymi. Wielkość tych nacięć jest niewielka, dzięki czemu nie jest wymagane zakładanie szwów.

Drugim filarem działalności Rybak Clinics jest proktologia. W leczeniu żylaków odbytu (hemoroidów) klinika stosuje pełen zakres metod, począwszy od klasycznej techniki tzw. gumkowania (metoda Barrona), przez skleroterapię, a skończywszy na terapii z zastosowaniem laserów czy fal radiowych. W Rybak Clinics dostępna jest również metoda klejenia hemoroidów. Wykorzystujemy systemy laserowe w leczeniu szczeliny odbytu oraz kłykcin kończystych. Zakres świadczonych usług obejmuje również plastykę odbytu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • USG Doppler – aparat ultrasonograficzny z funkcją Doppler. Pomocny w wykrywaniu nieprawidłowości w krążeniu krwi żylnej (zatory, zwężenia, zakrzepy) oraz w ocenie przepływu krwi.

 • Vein Viewer – urządzenie umożliwiające uzyskanie obrazu żył zlokalizowanych na głębokości od 5 mm do 8 mm pod skórą. Wykorzystywane w przypadkach, gdy nie można obserwować zmian gołym okiem oraz ewentualny obszar znajduje się zbyt płytko, by móc użyć metod ultrasonograficznych.

 • Lasery Nd:YAG oraz Nd:YAG/KTP – do zamykania naczynek wykorzystujemy wszechstronne platformy laserowe, stosowane zarówno w terapii drobnych naczynek (czerwonych), jak i większych żył (fioletowych i niebieskich). Do wyposażenia Rybak Clinics należą nowoczesne lasery naczyniowe takie jak Cynosure Cynergy, Laser Fotona SP Dynamis czy V Laser.

 • Laser CO2 – system laserowy wykorzystywany w zabiegach m.in. leczenia kłykcin kończystych, szczeliny odbytu i plastyki odbytu.


Udogodnienia dla pacjentów

 • Najwyższa jakość usług – konsultacje i zabiegi w Rybak Clinics przeprowadzają doświadczeni lekarze, wykorzystujący w codziennej pracy światowej klasy urządzenia.

 • Bezpłatna opieka pozabiegowa – priorytetem jest zdrowie pacjenta i pomyślne zakończenie leczenia. Klinika oferuje bezpłatną opiekę pozabiegową, w ramach której zaprasza pacjentów na wizyty kontrolne do roku czasu od dnia zabiegu.

 • Dogodne formy płatności – poza płatnością gotówką, w Rybak Clinics mogą Państwo uiścić należność przy użyciu karty, jak również rozłożyć opłaty na dogodne raty.

 • Parking


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Rybak Clinics Wrocław we Wrocławiu.

 • Konsultacje

  Konsultacja flebologiczna
  300 zł - u dr Wojciecha Rybaka
  od 200 do 300 
 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Rybak Clinics Wrocław została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 15 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

10
/ 10
Rewelacyjna
15 ocen z 2 źródeł
5,0 / 5  (5 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (10 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Kadrę kliniki stanowią wykwalifikowani specjaliści flebologii i proktologii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Wszyscy członkowie zespołu regularnie uczestniczą w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych, poszerzając zakres wiedzy i wymieniając się nią z innymi specjalistami. Rybak Clinics współpracuje z uznanymi autorytetami w dziedzinie flebologii, dzięki czemu pacjenci mają gwarancję wysokiej jakości usług na każdym etapie pobytu w placówce. 

dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

9,5 / 10

Dr n. med. Wojciech Rybak jest specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej, flebologii i medycyny estetycznej, lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu ukończył w 2004 roku, uzysku... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

dr n. med. Diana Kupczyńska

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

9,2 / 10

Dr n. med. Diana Kupczyńska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, lekarzem w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej. Studia medyczne ukończyła w 2011 roku, obecnie pracuje na stanowisku lekarza-rezydenta Katedrze i ... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Bogumił Bednorz

chirurg ogólny, flebolog, proktolog, chirurg onkolog

Lek. Bogumił Bednorz jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej. Zawodowo jest związany z Oddziałem Proktologii i Poradnią Proktologiczną Dolnośląskiego Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu. Współpracował z renomowanymi prywatnymi i p... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Maciej Antkiewicz

flebolog

8,0 / 10

Lek. Maciej Antkiewicz jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Na co dzień jest jednym z pracowników Katedry i Kliniki Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wroc... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Lek. Maciej Mazur jest absolwentem Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Obecnie jest w trakcie podyplomowych studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz odbywa staż specjalizacyjny z zakresu... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Rybak Clinics Wrocław.

dr n. med. Wojciech Rybak

dr n. med. Diana Kupczyńska


Filmy

Hybrydowe leczenie żylaków
Żylaki u kobiet w ciąży - najczęstsze pytania
Miniflebektomia - najczęstsze pytania
Leczenie żylaków parą wodną - najczęstsze pytania
Pokaż więcej filmów

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 19:00)

Adres placówki

Rybak Clinics Wrocław
ul. Powstańców Śląskich 56a/ lok. 2
53-333 Wrocław

Godziny otwarcia

 • poniedziałek9:00-19:00
 • wtorek9:00-19:00
 • środa9:00-19:00
 • czwartek9:00-19:00
 • piątek9:00-19:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Rybak Clinics mieści się przy ul. Powstańców Śląskich 56A/2, we Wrocławiu. Lokalizacja kliniki (2,5 km od centrum miasta) zapewnia dobre skomunikowanie z całym regionem. Od najbliższego przystanku klinikę dzieli niespełna 450 m, Dworzec Główny PKP mieści się w odległości 2 km, zaś Międzynarodowy Port Lotniczy Wrocław SA dzieli od kliniki około 13 km.


Najczęstsze pytania o placówkę Rybak Clinics Wrocław

 • Jak oceniana jest placówka Rybak Clinics Wrocław?

  Placówka Rybak Clinics Wrocław została oceniona przez pacjentów jako Rewelacyjna. Średnia ocena wynosi 10,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 15 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Rybak Clinics Wrocław we Wrocławiu?

  Placówka Rybak Clinics Wrocław z Wrocławia posiada w cenniku usług 17 pozycji, m.in z zakresu: diagnostyka i badania , chirurgia naczyniowa i flebologia oraz konsultacje - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Rybak Clinics Wrocław?

  Rybak Clinics Wrocław znajduje się we Wrocławiu, Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 56a/ lok. 2. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 71 305 50 67

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Rybak Clinics Wrocław?

  Placówka Rybak Clinics Wrocław z Wrocławia otwarta jest średnio 10 godzin dziennie, w poniedziałki od 09:00 do 19:00, we wtorki od 09:00 do 19:00, w środy od 09:00 do 19:00, w czwartki od 09:00 do 19:00, a w piątki od 09:00 do 19:00. W weekend placówka jest zamknięta.