Ultraderm

7,9 / 10   •   Dobra   •  161 opinii
 • Recepcja, poczekalnia Ultraderm
 • Recepcja, poczekalnia Ultraderm
 • Wnętrza, wystrój Ultraderm
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi Ultraderm
 • Gabinet zabiegowy Ultraderm
 • Gabinet zabiegowy Ultraderm
 • Gabinet zabiegowy Ultraderm
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi Ultraderm
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi Ultraderm
 • Gabinet konsultacyjny Ultraderm
Kowale, ul. Andromedy 3
 • Konsultacja chirurgiczna • 150 zł
 • Konsultacja dermatologiczna • 150 zł
 • Konsultacja dietetyczna • 150 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Klinika Ultraderm to mieszcząca się w powiecie gdańskim nowoczesna placówka medyczna oferująca pacjentom szereg usług z zakresu chirurgii estetycznej i ogólnej, a także zabiegi medycyny estetycznej poprawiające wygląd i kondycję skóry, likwidujące zmarszczki i pierwsze oznaki starzenia, które są wykonywane w oparciu o nowoczesne preparaty i rozwiązania technologiczne. Wszystkie procedury przeprowadzają lekarze z wieloletnim stażem praktycznym: lek. med. Grzegorz Kaźmierowski, specjalista chirurgii i medycyny estetycznej, dr n. med Artur Ruciński, specjalista urolog, lek. med. Tomasz Pluciński, chirurg proktolog i konsultant chirurgii ogólnej, lek. med. Jacek Porada, specjalista ginekologii i medycyny estetycznej oraz lek. med. Ewa Zoch, specjalista dermatolog-wenerolog.

W ramach oferty zabiegów z medycyny estetycznej proponujemy pacjentom iniekcje z toksyny botulinowej, która poprzez blokowanie przewodnictwa nerwowo-mięśniowego powoduje wygładzenie zmarszczek mimicznych. W ten sposób można zniwelować duże zmarszczki poprzeczne na czole, kurze łapki i zmarszczki między brwiami (lwia zmarszczka) oraz w okolicach górnej wargi czy nosa. Botoks jest z powodzeniem wykorzystywany także w leczeniu nadpotliwości stóp, dłoni i pach oraz w leczeniu bruksizmu (zgrzytania zębami), a także szczelin.

W celu poprawy wyglądu i kondycji skóry proponujemy pacjentom pielęgnacyjny zabieg kosmetyczny złuszczający martwy naskórek i stymulujący procesy regeneracyjne skóry, czyli mikrodermabrazję twarzy oraz szyi i dekoltu – także w połączeniu z peelingami chemicznymi. Usunięty w ten sposób martwy naskórek pozwala na skuteczniejsze działanie zastosowanych preparatów i substancji odżywczych.

W ofercie Ultraderm znajduje się również szeroki wybór peelingów medycznych oraz zabiegi depigmentacyjne (Cosmelan), pozwalające na usunięcie przebarwień skóry spowodowanych działaniem promieni słonecznych czy wpływem hormonów. Wykonujemy także zabiegi mezoterapii igłowej okolic twarzy, szyi wraz z dekoltem oraz głowy. Mezoterapia pozwala na precyzyjne dostarczenie substancji odżywczych w miejsca zmienione chorobowo. W ten sposób można niwelować wiotkość skóry, rozstępy czy cellulit, a także przeciwdziałać nadmiernemu wypadaniu włosów.

W klinice pacjenci mogą się poddać zabiegom karboksyterapii, czyli wprowadzeniu pod skórę leczniczego dwutlenku węgla, który przyspiesza przepływ krwi, stymuluje skórę do produkcji kolagenu oraz przyczynia się do rozbijania komórek tłuszczowych. Zabieg poprawia stan, wygląd i napięcie skóry, likwiduje cienie pod oczami, cellulit oraz działa pomocniczo w walce z tkanką tłuszczową.

W klinice Ultraderm pacjenci mają możliwość skorzystania z laserowych zabiegów usuwających niedoskonałości, blizny potrądzikowe czy przebarwienia i różnego rodzaju zmiany skórne. Nasi specjaliści zajmują się zabiegami z zakresu dermatochirurgii – usuwają znamiona (także o charakterze nowotworowym), brodawki i kaszaki, ponadto podejmują się wykonywania procedur chirurgicznych w obrębie twarzy. Przeprowadzają zabiegi plastyki i rekonstrukcji płatka ucha, korekcję nosa oraz chirurgię zmian brwi i powiek. W ramach oferowanych procedur wykonują również zabiegi usuwania zmian skórnych twarzy i przeszczepy skóry.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów poszerzyliśmy ofertę o zabiegi powiększania i modelowania piersi oraz pośladków przy pomocy biokompatybilnego preparatu Aquafilling Bodyline. Preparat ma postać żelu i aplikuje się go w wybrane partie za pomocą specjalnej kaniuli. Dzięki małoinwazyjnej procedurze pacjent może powrócić do normalnych zajęć około 48 godzin po zabiegu. Taki sposób modelowania sylwetki jest znakomitą alternatywa dla chirurgicznych procedur wszczepiania implantów.

W ramach świadczeń z zakresu chirurgii ogólnej specjaliści przeprowadzają zabiegi wszywania Esperalu, korekcji wrastającego paznokcia oraz usuwania kaszaków, tłuszczaków oraz torbieli.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów oferujemy także konsultacje, porady i leczenie schorzeń skóry o rozmaitej etiologii. W naszej klinice kładziemy szczególny nacisk na wczesne wykrywanie niebezpiecznych zmian skórnych. Nieinwazyjna i bezbolesna dermatoskopia to badanie, które pozwala ocenić stan skóry całego ciała, a w przypadku podejrzanych zmian skórnych lekarz ma możliwość pobrania wycinka i przesłania go do laboratorium celem wnikliwej analizy pod mikroskopem. Pacjenci mają możliwość skorzystania z porady lekarza dermatologa oraz poddania się zabiegom krioterapii (wymrażania) bądź elektrokoagulacji zmian skórnych, w tym brodawek zwykłych, łojotokowych albo rogowacenia słonecznego.

Ofertę kliniki Ultraderm uzupełniają świadczenia z zakresu proktologii i flebologii estetycznej. Pacjenci mają możliwość usunięcia kłopotliwej dolegliwość, jaką są żylaki odbytu, metodą gumkowania, elektrokoagulacji, z wykorzystaniem fal radiowych czy skleroterapii (ostrzykiwania żylaków substancjami powodującymi zamykanie światła naczyń krwionośnych i obumieranie guzków). Oferujemy także zabiegi usuwania kłykcin, fałdów brzeżnych odbytu i pomoc w leczeniu zakrzepicy okołoodbytniczej oraz szczelin odbytu. Mamy możliwość usuwania polipów i zmian skórnych z okolic odbytu. Po zabiegach pacjenci mogą liczyć na pomoc personelu i bezpłatne kontrolne badania pozabiegowe oraz zmiany opatrunków.

Nasi specjaliści zajmują się także usuwaniem żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii piankowej, oraz przy użyciu lasera. Przeprowadzają małoinwazyjne zabiegi miniflebektomii żył w znieczuleniu miejscowym, wykonywane przy użyciu specjalnych szydeł chirurgicznych, po uprzednim wykonaniu niewielkich nacięć na skórze.

Nasi specjaliści przeprowadzają także kwalifikacje do zabiegów operacyjnych oraz udzielają fachowych porad i konsultacji. Pomagają w doborze specjalnych pończoch uciskowych oraz monitorują stan pacjentów, którzy byli poddani zabiegom w naszej klinice.

Ultraderm oferuje również zabiegi z zakresu urologii estetycznej, w tym operacje stulejki, powiększanie penisa (poprzez iniekcje z kwasu hialuronowego bądź przeszczep tkanki tłuszczowej) oraz laserową korekcję penisa, usuwanie guzów napletka czy kaszaków moszny. Ponadto przeprowadzamy miniinwazyjne zabiegi wazektomii (podcięcia i podwiązania nasieniowodów).

Pacjentki, które nie są zadowolone z wyglądu swoich miejsc intymnych, mogą skorzystać z bogatej gamy zabiegów ginekologii estetycznej, które mają na celu rewitalizację miejsc intymnych, poprawę satysfakcji z życia seksualnego lub szybszy powrót do formy po porodzie. Oferujemy zabiegi laserowe, w tym lifting krocza, zabiegi labioplastyki, czy laserowe leczenie nietrzymania moczu oraz zabiegi na bazie iniekcji z kwasu hialuronowego.

Nowością w naszej ofercie są konsultacje i zabiegi ambulatoryjne w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W ramach współpracy z lekarzem specjalistą tej dziedziny medycyny oferujemy Państwu leczenie zmian zwyrodnieniowych, urazów sportowych i innych. Przeprowadzany wiskosuplementację kwasem hialuronowym oraz terapię osoczem bogatopłytkowym.

Świadczymy usługi z zakresu rehabilitacji i fizykoterapii. Do oferty należy m.in. terapia falami uderzeniowymi. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych dostępnych na rynku tego typu urządzeń, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić skuteczność leczenia i komfort użytkowania. Terapia falami uderzeniowymi jest zalecana również w redukcji cellulitu, rozstępu oraz w ujędrnianiu skóry.

Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą kliniki Ultraderm.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Klinika Ultraderm posiada w swoim wyposażeniu niezbędny sprzęt, który daje nam możliwość przeprowadzenia szeregu procedur medycznych. Wśród nich znajdują się:

 • Laser Perfectus II firmy ULTR LestheZone – nowoczesny system laserowy z czterema funkcjami pozwalającymi na wykonanie szeregu zabiegów o różnym charakterze: chirurgicznych, frakcyjnych, liftingu kosmetycznego twarzy oraz świadczeń z zakresu ginekologii estetycznej.
 • Ultrasonograf Chinson Q5 – mobilny ultrasonograf do rutynowej diagnostyki o wysokiej rozdzielczości z trybem Color Doppler.
 • Oświetlacz zabiegowy halogenowy ze światłowodem naczyniowym oraz światłowodem do badań endoskopowych.
 • Światłowodowy oświetlacz naczyniowy – wykorzystywany do obrazowania żył przed, w trakcie i po zabiegach skleroterapii.
 • RADIO CUT – precyzyjne urządzenie wykorzystujące energię fal radiowych do przeprowadzania małoinwazyjnych, bezkrwawych zabiegów plastyki powiek oraz korekcji warg sromowych.

 • Aparat do terapii falami uderzeniowymi BTL 6000 SWT Topline POWER – zaawansowane technologicznie urządzenie oddziałuje bezpośrednio na leczoną tkankę, co umożliwia ergonomiczny kształt aplikatora.


Udogodnienia dla pacjentów

Klinika Ultraderm powstała z myślą o pacjentach, którzy chcą się leczyć na najwyższym poziomie. To dla nich przygotowaliśmy kilka udogodnień:

 • Przestronne i komfortowe wnętrza – nasza placówka została zaaranżowana tak, aby zapewnić pacjentom maksymalny komfort oraz poczucie bezpieczeństwa i intymności w trakcie wszystkich procedur medycznych.
 • Przytulna poczekalnia – na zaplanowane wizyty i zabiegi pacjenci oczekują w jasnej, przytulnej poczekalni, gdzie mogą przejrzeć aktualną prasę, napić się kawy czy herbaty lub wody.
 • Dwie formy rejestracji – pacjenci mogą się umawiać na wizyty zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem formularza elektronicznego.
 • Dogodne formy płatności – w naszej placówce respektujemy karty płatnicze, a nasi klienci mają możliwość skorzystania z ratalnych form płatności.
 • Bezpłatne wizyty kontrolne po zabiegach – pacjenci, którzy zdecydują się na wykonanie w naszej placówce dowolnego zabiegu, mają prawo do bezpłatnych kontroli pozabiegowych oraz nieodpłatnych zmian opatrunków.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Ultraderm Kowale.

 • Terapie uzależnień

  Leczenie alkoholizmu
  Wszycie Esperalu
  na rok;
  cena z lekiem;
  szwy rozpuszczalne
  800
 • Konsultacje

 • Konsultacje lekarskie online

 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Urologia

 • Dermatologia

 • Ortopedia

 • Ginekologia estetyczna

 • Antykoncepcja

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

 • Laryngologia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Onkologia

 • Medycyna estetyczna

 • Leczenie bólu

 • Diagnostyka i badania

 • Wizyty domowe


Opinie z internetu

Placówka Ultraderm została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 8 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 161 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

7,9
/ 10
Dobra
161 ocen z 3 źródeł
4,7 / 5  (18 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(15)
(15)
Bardzo dobra:
(2)
(2)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(1)
(1)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
2,7 / 5  (25 ocen placówki na Google.pl)
4,5 / 5  (118 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Do kliniki Ultraderm umawiam głównie na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz urologii. Wykonuje się tu zabiegi tj, mezoterapia czy procedury z wykorzystaniem wypełniaczy (m.in. powiększanie ust), zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej, ogólnej i ortopedyczno-urazowej oraz urologii i ginekologii estetycznej czy mikrochirurgii. Przeprowadzane jest m.in. leczenie żylaków, hemoroidów, wykonywana jest labioplastyka, powiększanie piersi, wazektomia. W zakresie medycyny estetycznej przyjmuje dr Grzegorz Kaźmierowski - chirurg, lekarz medycyny estetycznej, flebolog, który oferuje szeroki zakres zabiegów, od klasycznych wycięć znamion, poprzez zróżnicowane procedury laserowe, procedury chirurgii estetycznej i flebologicznej oraz ginekologii estetycznej. Pan doktor z wyróżnieniem zdał egzamin specjalizacyjny II stopnia z chirurgii ogólnej, uzyskując trzeci najlepszy wynik w kraju na 100 zdających. W zakresie urologii w klinice konsultuje dr Artur Ruciński - począwszy od diagnostyki po leczenie chorób męskich narządów, kamicy dróg moczowych, nowotwory układu moczowo-płciowego, andropauzę i inne. Klienci chętnie dzielą się opiniami. O doktorze Kaźmierowskim mówią solidny, rzeczowy fachowiec, nie bagatelizuje objawów, prawdziwy lekarz z powołania, traktuje każdego życzliwie, w sposób rzeczowy tłumaczy procedury leczenia, człowiek „z sercem na dłoni”. Natomiast wypowiadając się o dr Rucińskim podkreślają, że jest fachowcem, który zna się na swojej robocie jak mało kto. Dodatkowym atutem jest serdeczne podejście i dobry kontakt z pacjentem co przy tego typu wstydliwych schorzeniach jest dla bardzo ważne." - Anna K. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

5,0
Szybko i sprawnie
Agnieszka , 13 lutego 2018
5,0 - Agnieszka
Odpowiedziano na wszystkie moje pytania
Zabieg: 
Powiększanie piersi Aquafilling Bodyline (styczeń 2018)
Lekarz: 
lek. Grzegorz Kaźmierowski
 
Szczegóły
5,0
Szybko, sprawnie i profesjonalnie
Bart86 , 23 października 2017
5,0 - Bart86
Mogłoby być taniej:)
Fachowa obsługa, bardzo dobry kontakt od początku zaaranżowania spotkania, aż po opiekę po zabiegu
Zabieg: 
Wazektomia (wrzesień 2017)
Lekarz: 
dr n. med. Artur Ruciński
 
Szczegóły
5,0
Profesjonalnie i komfortowo
Domilando (Miszewko) , 15 września 2017
5,0 - Domilando
Brak wydzielonego parkingu, brak pomieszczenia dla pacjenta przed zabiegiem
Terminowość, czystość, dobra informacja zwrotna
Zabieg: 
Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu (wrzesień 2017)
Lekarz: 
lek. Grzegorz Kaźmierowski
 
Szczegóły
5,0
Piotr , 12 lipca 2017
5,0 - Piotr
wszystko jak do tej pory rewelacyjnie i konkretnie
Dotyczy: 
Konsultacja urologiczna (lipiec 2017)
Lekarz: 
dr n. med. Artur Ruciński
 
Szczegóły
5,0
Jestem zadowolona...polecam )
Magdalena , 20 stycznia 2018
5,0 - Magdalena
Czysto, schludnie, przyjemnie
Zabieg: 
Powiększanie piersi Aquafilling Bodyline (styczeń 2018)
Lekarz: 
lek. Grzegorz Kaźmierowski
 
Szczegóły
5,0
Polecam
Sylwia , 10 listopada 2017
5,0 - Sylwia
Kompetencje, fachowość, podejście do pacjenta.
Zabieg: 
Powiększanie piersi Aquafilling Bodyline (listopad 2017)
Lekarz: 
lek. Grzegorz Kaźmierowski
 
Szczegóły
4,0
Mega polecam
Ostrowski , 15 października 2017
4,0 - Ostrowski
Nie podobała mi się jedna rzecz, a konkretnie Lekarz przyjmujący mnie, który miał przeprowadzić że mną rozmowę, podsunął umowę i tyle. Byle następny klient, to mi się bardzo nie podobało.
Placówkę oceniam bardzo dobrze, łatwy dojazd, miła obsługa.
Zabieg: 
Wazektomia (sierpień 2017)
Lekarz: 
dr n. med. Artur Ruciński
 
Szczegóły
5,0
Polecam
Piotr , 26 września 2017
5,0 - Piotr
czystość ... profesjonalizm ... bezpieczeństwo
Zabieg: 
Leczenie stulejki chirurgiczne (sierpień 2017)
Lekarz: 
dr n. med. Artur Ruciński
 
Szczegóły
5,0
Polecam
Wiesiak , 18 września 2017
5,0 - Wiesiak
miła i sprawna obsługa, szybko podjęta decyzja
Zabieg: 
Usunięcie kaszaka (sierpień 2017)
 
Szczegóły
2,0
Pan doktor nie szanuje czasu pacjentów
Przemysław N , 15 listopada 2017
2,0 - Przemysław N
Niestety ale nawet nie miałem okazji porozmawiać z Panem Doktorem. Na umówioną wizytę przybyłem 5 minut przed czasem. Wszedłem do "kliniki" i ku mojemu zdziwieniu nie ma tam żadnej recepcji tylko poczekalnia i drzwi do gabinetów... Zapukałem do wszystkich drzwi po kolei i za jednymi poczekalni usłyszałem "proszę". Okazało się że leżała tam pacjentka w trakcie zabiegu, która poinformowała mnie że Pan Doktor wyszedł na chwilę... Okay... Czekałem w 20 minut po czym wyszedłem... Szanowny Pan Doktor nie szanuje cudzego czasu - co udowodnił spóźniając się na konsultację... Nikt nie raczył mnie nawet poinformować o tym ponieważ nie ma tam żadnej recepcji i żadnych pracowników... Zresztą po zobaczeniu tej "kliniki" nie wykonałbym tam żadnego poważnego zabiegu... Ludziom ceniącym swój czas i pieniądze odradzam.
Czystość w „klinice”
Dotyczy: 
Konsultacja chirurgiczna
Lekarz: 
lek. Grzegorz Kaźmierowski
 
Szczegóły

Zespół

Do zespołu kliniki Ultraderm należą doświadczeni specjaliści, którzy systematycznie pogłębiają swoją wiedzę i doskonalą umiejętności, aby móc zaoferować pacjentom leczenie na najwyższym poziomie. W skład zespołu lekarskiego wchodzą: lek. med. Grzegorz Kaźmierowski – specjalista chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej, dr n. med. Artur Ruciński – specjalista urologii, lek. med. Tomasz Puciński – specjalista chirurgii ogólnej oraz lek. med. Jacek Porada – specjalista ginekologii i medycyny estetycznej. Wszyscy mają za sobą długoletni staż pracy i wiele pomyślnie przeprowadzonych zabiegów.

lek. Grzegorz Kaźmierowski

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

9,2 / 10

Lekarz medycyny Grzegorz Kaźmierowski jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku, którą ukończył w 1997 roku. W 2006 roku zdał z wyróżnieniem egzamin specjalizacyjny drugiego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, uzyskując trzeci najlepszy wynik w ... więcej »

Zadzwoń: 58 585 pokaż numer

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 22:00)

Adres placówki

Ultraderm
ul. Andromedy 3
80-180 Kowale

Godziny otwarcia

 • poniedziałek8:00-22:00
 • wtorek8:00-22:00
 • środa8:00-22:00
 • czwartek8:00-22:00
 • piątek8:00-22:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Klinika Ultraderm znajduje się w miejscowości Kowale przy ul. Andromedy 3 w gminie Kolbudy – nieopodal Obwodnicy Trójmiasta. Odległość od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku wynosi 12 kilometrów, zaś od centrum Gdańska około 8 kilometrów.


Najczęstsze pytania o placówkę Ultraderm

 • Jak oceniana jest placówka Ultraderm?

  Placówka Ultraderm została oceniona przez pacjentów jako Dobra. Średnia ocena wynosi 7,9 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 161 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Ultraderm Kowale?

  Placówka Ultraderm Kowale posiada w cenniku usług 323 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , konsultacje lekarskie online , terapie uzależnień , laryngologia oraz diagnostyka i badania - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Ultraderm?

  Ultraderm znajduje się Kowale, Kowale, ul. Andromedy 3. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 58 585 57 51

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Ultraderm?

  Placówka Ultraderm Kowale otwarta jest średnio 0 godzin dziennie, w poniedziałki od 08:00 do 22:00, we wtorki od 08:00 do 22:00, w środy od 08:00 do 22:00, w czwartki od 08:00 do 22:00, a w piątki od 08:00 do 22:00. W weekend placówka jest zamknięta.