Lifemedica

4,2 / 5  - 788 opinii
Recepcja, poczekalnia Lifemedica
Gabinet zabiegowy Lifemedica
Recepcja, poczekalnia Lifemedica
Recepcja, poczekalnia Lifemedica
Gabinet zabiegowy Lifemedica
Gabinet zabiegowy Lifemedica
Gabinet zabiegowy Lifemedica
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Lifemedica
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Lifemedica
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Lifemedica
Recepcja, poczekalnia Lifemedica
Wygląd zewnętrzny Lifemedica
Lifemedica - logo

Opis placówki

Przychodnia wielospecjalistyczna Lifemedica przyjmuje pacjentów od stycznia 2015 roku. Jest poszerzeniem działalności medycznej placówki Clinica Dermatologica – nasza decyzja była odpowiedzią na potrzeby pacjentów z problemami dermatologicznymi, którzy wymagali szybkiej konsultacji ze specjalistami różnych dziedzin medycyny.

W naszej placówce świadczymy kompleksowe usługi medyczne w ramach ponad 30 specjalizacji. W kilkudziesięciu gabinetach przyjmują wykwalifikowani lekarze, którzy udzielają niezbędnych konsultacji, stawiają trafne diagnozy, wykonują badania ambulatoryjne oraz przeprowadzają profesjonalne leczenie.

Udzielamy pomocy medycznej pacjentom w ramach poradni dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Posiadamy poradnie świadczące szereg usług medycznych z zakresu chirurgii ogólnej i ortopedii, a także oferujące zabiegi w obrębie fizjoterapii i rehabilitacji medycznej. Udzielamy pomocy m.in. z zakresu chorób zakaźnych, schorzeń laryngologicznych oraz dermatologicznych. Oferujemy możliwość konsultacji z psychologiem klinicznym lub psychiatrą, a także udzielamy pomocy psychicznej chorym na nowotwory poprzez konsultacje z psychoonkologiem.

Kobiety uzyskają porady i opiekę ginekologiczną oraz położniczą, z kolei mężczyźni mogą liczyć na profesjonalną pomoc urologiczną. Zajmujemy się również chirurgią naczyniową i kardiologią. Pacjenci borykający się z problemem w utrzymaniu odpowiedniej wagi mogą zwrócić się do naszego dietetyka, a przy nadciśnieniu tętniczym – do hipertensjologa.

Pracują u nas pediatrzy, a także specjaliści z zakresu nefrologii, ortopedii oraz neurologii dziecięcej. Najmłodsi pacjenci mogą również liczyć na profesjonalną pomoc alergologa, chirurga oraz endokrynologa dziecięcego. Przyjmuje u nas także urolog dziecięcy oraz psychiatra dla dzieci.

Dysponujemy również laboratorium diagnostyki molekularnej i immunologicznej z punktem pobrań, gdzie każdy pacjent może szybko i sprawnie poddać się różnorodnym badaniom. Ułatwieniem dla leczących się u nas chorych jest również dobrze wyposażona apteka, mieszcząca się na terenie kliniki.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Z myślą o wysokim standardzie leczenia naszych pacjentów, trafnej diagnozie oraz skutecznej rehabilitacji wyposażyliśmy klinikę w sprzęty najnowszej generacji, które pomagają lekarzom w ich praktyce. Wśród wykorzystywanej przez nas aparatury medycznej znajdują się, między innymi:

 • Sprzęt rehabilitacyjny BTL – urządzenia do fizjoterapii za pomocą lasera, ultradźwięków, pola magnetycznego oraz prądów. Zapewniają kompleksowe, szybkie i skuteczne leczenie.

 • Aparat USG GE – aparat ultrasonograficzny umożliwiający przeprowadzenie pełnego zakresu badań USG.

 • Aparat do diatermii radiofalowej – sprzęt do zabiegów laryngologicznych, w tym do nowoczesnego leczenia chrapania.

 • W ramach dermatologii:

 • Laser Vectus – laser amerykańskiej firmy Palomar, przeznaczony do zabiegów usuwania zbędnego owłosienia (laserowej epilacji), a także do redukcji przebarwień skórnych.

 • Laser Palomar Emerge – laser frakcyjny firmy Palomar, wykorzystywany w zabiegach odmładzania skóry (tzw. resurfacing) oraz redukcji powierzchownych niedoskonałości. Efektywność w redukcji zmarszczek wokół oczu (kurzych łapek) potwierdza certyfikat FDA.

 • Endermologia LPG – system firmy LPG o wielofunkcyjnym działaniu: od redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej, przez zniwelowanie cellulitu, po przywrócenie skórze utraconej elastyczności i jędrności. Jego praca polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną poprzez masaż podciśnieniowy (mechaniczna stymulacja skóry).

 • Geneo + – urządzenie firmy Pollogen przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji skóry. Rewitalizuje i odżywia ją od wewnątrz, wykorzystując biologiczne mechanizmy organizmu.

 • Surgen – platforma zabiegowa firmy Pollogen przeznaczona do nieinwazyjnej odnowy skóry. Zabieg z jej użyciem ujędrnia i wygładza skórę oraz likwiduje zmarszczki, dając efekt liftingu. 

 • Pollogen Legend – wielofunkcyjne urządzenie, które łączy w sobie trzy innowacyjne technologie. Zabiegi z jego zastosowaniem ujędrniają skórę twarzy i całego ciała, redukują lokalne depozyty tkanki tłuszczowej, likwidują rozstępy i cellulit oraz zmarszczki.

 • Laser Harmony XL – wielofunkcyjna platforma Harmony XL firmy Alma Lasers, wykorzystywana w szeregu zabiegów dermatologicznych oraz estetycznych.

Udogodnienia dla pacjentów

Dobre samopoczucie odwiedzających nas pacjentów jest dla nas priorytetem. Przykładamy wszelkich starań, by czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie. W trosce o ich czas, zdrowie i indywidualne potrzeby przygotowaliśmy szereg udogodnień, które przyczyniają się do spełnienia powyższych założeń:  

 • Konsylia medyczne – w razie potrzeby pacjenci są konsultowani przez grono specjalistów z różnych dziedzin w celu postawienia jak najlepszej diagnozy. Nie tylko ułatwia to dobór najlepszej metody terapii, lecz również znacznie skraca czas oczekiwania na leczenie oraz umożliwia chorym kontakt z wszystkimi lekarzami w jednym budynku.

 • Obsługa zagranicznych pacjentów – przyjmujemy pacjentów z kraju, a także osoby przyjeżdżające do nas z zagranicy. Gwarantujemy im obsługę na najwyższym poziomie, zapewniając pomoc lekarzy, którzy porozumiewają się w języku angielskim, francuskim oraz niemieckim.

 • Laboratorium DrWenerolog.pl – na terenie kliniki znajduje się najwyższej klasy laboratorium diagnostyki molekularnej i immunologicznej z punktem pobrań. Dzięki temu pacjenci mogą na miejscu szybko i sprawnie wykonać wszystkie niezbędne badania laboratoryjne, oszczędzając czas.

 • Przyjemne, klimatyzowane wnętrza – korytarze i gabinety naszej przychodni są urządzone w nowoczesnym stylu, z miłą dla oka aranżacją ścian i nastrojowym oświetleniem. W celu zwiększenia komfortu przebywających u nas gości wyposażyliśmy klinikę w system klimatyzacji.

 • Przytulna poczekalnia – czas oczekiwania na konsultację bądź zabieg pacjenci spędzają w przytulnej poczekalni z miękką kanapą oraz możliwością obejrzenia telewizji.

 • Wi-Fi dla pacjentów – na terenie przychodni dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy internet. 

 • Apteka – znajdująca się w budynku przychodni. Ułatwia pacjentom szybki dostęp do leków przepisanych przez naszych specjalistów.

 • Parking – znajduje się tuż przy budynku. Obowiązują na nim miejskie bilety parkingowe do godz.15:00.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Lifemedica w Gdańsku.

Konsultacje

Urologia

Dermatologia

Antykoncepcja

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Lifemedica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Lifemedica

Jako przychodnia wielospecjalistyczna świadczymy usługi w obrębie wielu dziedzin medycyny. Między innymi, wykonujemy zabiegi ambulatoryjne z zakresu chirurgii ogólnej, w tym m.in. podcięcie wędzidełka wargi i języka czy nacięcie ropnia.

Świadczymy usługi w obrębie chirurgii naczyniowej. Prowadzimy poradnię leczenia żylaków, w której przeprowadzamy zabiegi laserowego usunięcia żylaków kończyn dolnych (EVLT) oraz skleroterapię. Jako jedni z pierwszych na Pomorzu uruchomiliśmy również metodę klejenia żylaków VenaSeal.

W ramach ortopedii i chirurgii ręki wykonujemy procedury m.in. nakłucia stawu poprzez aspirację oraz wstrzyknięcia leku. Stale rosnącą popularnością cieszą się również zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego PRP ( Platelet Rich Plasma), skuteczne w leczeniu m.in. skręceń kolana, przewlekłych urazów ścięgien oraz szeregu innych urazów. Terapia z użyciem osocza bogatopłytkowego należy aktualnie do najbardziej efektywnych metod małoinwazyjnych regeneracji uszkodzonych tkanek miękkich. Wchodzące w skład osocza czynniki wzrostu stymulują procesy odbudowy stawów, ścięgien i mięśni, a także przyspieszają gojenie się ran.

pracowni diagnostyki obrazowej przeprowadzamy USG narządów wewnętrznych oraz USG ortopedyczne. Wykonujemy biopsje cienkoigłowe tarczycy i węzłów chłonnych pod kontrolą USG. Przeprowadzamy również badania USG bioderek niemowlęcych. W zakres świadczonych usług wchodzą ponadto badania USG stawów oraz USG Doppler – ultrasonografia dopplerowska, stosowana w celu rozpoznawania schorzeń żył (w tym przewlekłej niewydolności żylnej czy zakrzepicy żylnej).

Pełny zakres zabiegów można znaleźć w zamieszczonym poniżej cenniku:

Opinie z internetu

Placówka Lifemedica została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.2 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 788 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,2

788 ocen
(z 4 źródeł)
4,6 / 5  (5 ocen placówki na Kliniki.pl)
3,2 / 5  (32 ocen placówki na Google.pl)
3,9 / 5  (7 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (744 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Lifemedica to nowoczesna placówka wyposażona w sprzęt najwyższej klasy. Dysponuje własnym gabinetem zabiegowym, gdzie wykonywane są zabiegi, a także własnym laboratorium, w którym można wykonać pełen zakres badań ambulatoryjnych. Placówka zapewnia kompleksowe podejście do leczenie na płaszczyźnie wielu specjalizacji min. chirurgii naczyniowej, ginekologii, neurologii, endokrynologii, psychiatrii. Po przeprowadzanej kampanii społecznej, mającej na celu uświadomienie mężczyznom jak ważne są badania profilaktyczne, mam wrażenie że coraz więcej wizyt umawiam do urologów. Szczególnym zainteresowaniem w tej placówce cieszy się lek. Michał Jung. Doktor uzyskał tytuł specjalisty (FEBU) w 2014 roku. W zakresie jego specjalizacji leży m.in. leczenie i zapobieganie wszystkim chorobom układu moczowego i schorzeniom urologicznym, w tym leczenie chorób nerek, nadnerczy, moczowodów, nietrzymania moczu, impotencji oraz leczenie nowotworów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, a także Fellow of the European Board of Urology (FEBU). Zgodnie z opiniami jego klientów, Pan doktor to wspaniały lekarz, prawdziwy fachowiec. Jest konkretny, kompetentny i empatyczny. Daje skierowania na dokładne badania. Odpowiada na każde pytanie. Wzbudza zaufanie pacjentów. Poświęca klientowi tyle czasu ile dana wizyta wymaga. Podsumowując: wspaniały, świetny, ludzki i bardzo fachowy lekarz." - Ewa A. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)

Opinie pacjentów

Paulina
17 lutego 2018
5,0

Miejsce godne polecenia

5,0 - Paulina
Bardzo miła obsługa, profesjonalni lekarze. Schludnie, przyjemnie i czysto.
Dotyczy:  
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (luty 2018)
Lekarz:  
lek. Przemysław Konczalski
 
Szczegóły
Marta
3 grudnia 2017
4,0

Klinika ok

4,0 - Marta
klinika jest dość mała, wąskie korytarze
klinika ok, personel uprzejmy,
Zabieg:  
Laserowe leczenie żylaków nóg (listopad 2017)
 
Szczegóły
Marzena
11 maja 2018
5,0

Mila atmosfera i kompetencja

5,0 - Marzena
Lekarz ,który wie co robi jest przy tym mily ,rowniez pani pielegniarka z poczuciem humoru, zabieg przez to byl mniej uciazliwy
Zabieg:  
Laserowe leczenie żylaków nóg (kwiecień 2018)
Lekarz:  
lek. Przemysław Konczalski
Paulina
8 kwietnia 2018
5,0

Lifemedica opinia

5,0 - Paulina
Mila obsluga. Piekny wystroj
Zabieg:  
Laserowe leczenie żylaków nóg (marzec 2018)
Lekarz:  
lek. Przemysław Konczalski
 
Szczegóły
Łukasz
23 kwietnia 2019
4,0

Opinia

4,0 - Łukasz
N/a
Fachowe podejscie i dostępność sprzętu
Dotyczy:  
Konsultacja flebologiczna (kwiecień 2019)
Lekarz:  
lek. Przemysław Konczalski
 
Szczegóły

Zespół

Zespół medyczny Lifemedica jest złożony z wybitnych specjalistów wielu dziedzin medycyny. W trakcie terapii ściśle ze sobą współpracują, dzięki czemu mogą oferować pacjentom kompleksowe leczenie oraz interdyscyplinarne podejście do ich problemów. Członkami zespołu są m.in.: chirurdzy, urolodzy, dermatolodzy czy endokrynolodzy. Należą do niego również lekarze posiadający specjalizację dziecięcą, np. chirurg i urolog dziecięcy, nefrolog dziecięcy czy endokrynolog dziecięcy.  

Nasza kadra medyczna może się poszczycić zarówno solidnym wykształceniem, jak i bogatym doświadczeniem praktycznym. Współpracujący z nami lekarze są cenieni w środowisku medycznym, a także cieszą się dużym zaufaniem pacjentów.

Lek. med. Michał Jung jest absolwentem studiów medycznych, ukończonych w gdańskiej Akademii Medycznej w 2003 roku. Dalsza nauka i zdobywane umiejętności przyniosły mu tytuł specjalisty z urologii – egzamin specjalizacyjny z tej dziedziny zdał w 2014 r... więcej »

Zadzwoń: 58 585pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Lifemedica.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

58 585pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 16:00)

Adres placówki

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk

Godziny otwarcia

 • poniedziałek21:00-7:00
 • wtorek21:00-7:00
 • środa21:00-7:00
 • czwartek21:00-7:00
 • piątek21:00-7:00
 • sobota16:00-8:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Klinika mieści się w centrum Gdańska, na II oraz III piętrze budynku Polon Park, w bliskim sąsiedztwie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od Dworca Głównym PKP dzieli nas niespełna 3 km, natomiast od międzynarodowego lotniska (Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy) – ok. 12 km.