Eurodent Stomatologia

Rzeszów, ul. Leska 4 (140 km od Lublina)
9,7 / 10  •  Znakomita  •  52 opinii
 • Implanty zębowe od 3000 zł
 • Wszczepienie implantu od 3000 zł
 • Mini implanty zębowe OBI 700 zł
lek. dent. Tomasz Niżański

lek. dent. Tomasz Niżański

stomatolog, implantolog, protetyk stomatologiczny

Nie ulega wątpliwości, że implanty stomatologiczne stanowią obecnie najlepszą metodę uzupełniania ubytków w uzębieniu. A gdyby tak można byłoby wykonać ten zabieg, nie narażając pacjenta na ból i inne dolegliwości pozabiegowe? Wszystkie te problemy rozwiązuje nowatorski system MGuide, który pozwala na wszczepienie implantów bez konieczności nacinania i odwarstwiania dziąsła. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych szablonów chirurgicznych. Lek. dent. Tomasz Niżański opowie jak przebiega implantacja techniką MGuide i kiedy warto zdecydować się na tę metodę.

zobacz film o zabiegu »
 • Konsultacja implantologiczna 200 zł
Implanty zębowe metodą nawigacji MGuide

O pięknym uśmiechu często mówi się jak o wizytówce człowieka. Nic dziwnego – pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, a ubytki w uzębieniu potrafią je zepsuć. Dowiedz się, na czym polega nowoczesna metoda wszczepiania implantów MGuide – bez cięcia, stresu i bólu!

Lekarze wykonujący implanty zębowe w Lublinie

W Lublinie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa implanty zębowe w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Urszula Zaremba

stomatolog

w New Look Clinic

lek. dent. Elżbieta Bandurak

stomatolog

w New Look Clinic

Implanty zębowe Lublin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe w Lublinie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 3400 zł za wszczepienie mikroimplantu natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 4000 zł (wszczepienie implantu).

Ile kosztuje implanty zębowe w Lublinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe w Lublin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe w Lublinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Wszczepienie mikroimplantu
  Lublin, Tomasza Zana 27

  od 3400 zł
  do 3800 zł

 • Wszczepienie implantu
  Lublin, Diamentowa 29B
  Wszczepienie implantu - Cena obejmuje całościowy szablon zabiegowy, odsłonięcie implantu, śrubę gojącą, kształtowanie dziąsła, zdjęcie szwów, wskazania pozabiegowe, opiekę pozabiegową - 3 500 zł Wszczepienie implantu – przy użyciu cyfrowej implantologii nawigowanej, tzn. szablonu chirurgicznego drukowanego w drukarce 3D Cena obejmuje całościowy szablon zabiegowy, odsłonięcie implantu, śrubę gojącą, kształtowanie dziąsła, zdjęcie szwów, wskazania pozabiegowe, opiekę pozabiegową - 4 000 zł

  od 3500 zł
  do 4000 zł

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Implanty zębowe w Lublinie - gdzie najlepiej?

Implanty zębowe to elementy kształtem przypominające śruby, które zastępują korzenie własnych zębów. Najczęściej wykonane są z tytanu. Są one stosowane w celu uzupełnienia utraty jednego lub większej ilości zębów. Wśród ich zalet wymienia się eliminacje dolegliwości, związanych z tradycyjnym leczeniem protetycznym, bardzo dobre dopasowanie do łuku zębowego oraz brak konieczności piłowania sąsiednich, zdrowych zębów. Zazwyczaj pełne leczenie implantologiczne obejmuje trzy wizyty, a przeprowadza je specjalista implantolog. Sam zabieg wszczepienia jednego implantu trwa ok. 25 minut.

Leczenie implantologiczne w Lublinie – gdzie można szukać pomocy

Leczenie implantologiczne w Lublinie można przeprowadzić w Centrum Medycznym „Implantologia Stomatologia”. W placówce stosowane są implanty ceramiczne z tlenku cyrkonii (WhiteSky), implanty firm Straumann, Synthes i Stryker oraz implanty tymczasowe IPI. Dzięki współpracy z firmą Nobel Biocare (pierwszej takiej w kraju), centrum ma w swojej ofercie projektowanie implantów indywidualnie dla każdego pacjenta (jest ona skierowana szczególnie dla osób nieposiadających już własnych zębów, z trudnymi warunkami anatomicznymi). Istnieje możliwość przeprowadzanie zabiegu z zastosowaniem implantów Zygoma (zygomatycznych), które skracają czas leczenia i rehabilitacji protetycznej u osób z rozległymi zanikami kostnymi szczęki. Oferta placówki obejmuje również odbudowę bezzębia szczęki lub żuchwy za pomocą systemu „All-on-4”, który opiera na rehabilitacji całego bezzębia szczęki żuchwy zaledwie czterema implantami (w każdej ze szczęk).

Implanty zębowe wszczepić można także w Centrum Stomatologii Kompleksowej ALDENT. Zabieg poprzedzony jest diagnostyką z wykorzystaniem tomografii komputerowej CT. W procedurach z zakresu implantologii w placówce wykorzystywany jest fizjodyspenser implantologiczny oraz mikroślinik implantologiczny, który pozwala na precyzyjne umieszczenie implantów w kości. W placówce stosowane są m.in. implanty ze złotką szyjką, oferta obejmuje również implanty MDI (miniimplanty firmy IMTEC), które wykorzystywane są do stabilizacji protez całkowitych oraz odbudowy pojedynczych zębów.

Odbudowę braków zębowych za pomocą implantów przeprowadza również dr n. med. Krzysztof Krakowiak, specjalista stomatologii ogólnej. Uczestniczył w wielu kursach, w tym kursie chirurgicznym „Możliwości poprawy łoża implantologicznego w połączeniu z rehabilitacją implantoprotetyczną” oraz kursie ortodontycznym o tematyce „Mikroimplanty jako wzmocnienie zakotwiczenia". Był również uczestnikiem obrad w VI Międzynarodowym Kongresie Implantologii Stomatologicznej OSIS. Przeprowadza zabiegi z zastosowaniem systemu DIEM, dzięki któremu możliwe jest dokonanie uzupełnienia protetycznego w dniu planowanego usunięcia zęba. Stosuje m.in. implanty jednoczęściowe Nobel Direct oraz Repleace Select.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

Więcej na temat implanty zębowe

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…