Inne placówki w pobliżu Rybnika

DUO MEDICA

Katowice, ul. Grabowa 1D (39 km od Rybnika)
9,6 / 10  •  Znakomita  •  589 opinii

Mój zabieg odbywał się w etapach. Najpierw usunięcie chorych zębów w szczęce, po około miesiącu podwyższenie zatok i założenie 4 implantów, po około dwóch miesiącach usunięcie chorych zębów w żuchwie, podwyższenie zatok i założenie 4 implantów. Od września zaczął się ostatni etap uzupełnienie na implantach i od początku grudnia mogę się cieszyć ładnym uśmiechem. Wszystkie zabiegi odbywały się bezboleśnie przy dużej empatii personelu i profesjonalizmie dr Ciapińskiego... ~ Krystyna B. (Implanty zębowe, dr n. med. Daniel Ciapiński)

  • Implanty zębowe Thommen Medical 3000 zł
  • Konsultacja implantologicznazadzwoń

Lekarze wykonujący implanty zębowe w Rybniku

W Rybniku posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 12 różnych placówkach. Usługa implanty zębowe w Rybniku jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Piotr Puchała

stomatolog

w Artyści Uśmiechu

10 / 10

Implanty zębowe Rybnik - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe w Rybniku na podstawie cenników z 12 placówek. Najniższa cena to 561 zł za wszczepienie implantu natomiast najwyższa cena w Rybniku wynosi do 5000 zł (implanty zębowe Straumann).

Ile kosztuje implanty zębowe w Rybniku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe w Rybnik placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe w Rybniku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 37 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Rybnika, w miejscowościach: Żory, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Ruda Śląska, Zabrze, Świętochłowice, Kędzierzyn-Koźle, Bytom, Cieszyn, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Mysłowice, Oświęcim, Bielsko-Biała, Będzin oraz Strzelce Opolskie.

Więcej na temat implanty zębowe

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…