Implanty zębowe Szczecin

Szczecin to miasto, w którym znajduje się wiele klinik stomatologicznych oferujących swoim pacjentom implanty zębowe. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie wszczepisz je najtaniej, zapoznaj się z poniższą listą 3 gabinetów lekarskich i klinik. Porównaj ich oferty i zapoznaj się z profilami lekarzy, by wybrać najlepszą dla siebie placówkę. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na wizytę za pośrednictwem naszego portalu!

Lekarze wykonujący implanty zębowe w Szczecinie

W Szczecinie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa implanty zębowe w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

dr n. med. Małgorzata Stanosz-Ząbek

stomatolog

w Gabinet Stomatologiczny Dental

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Kacper Koryzna

implantolog

w Koryzna Clinic Stomatologia i Implantologia

Implanty zębowe Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe w Szczecinie na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 1900 zł za implanty zębowe Osstem natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 3700 zł (implanty zębowe Straumann).

Ile kosztuje implanty zębowe w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Implanty zębowe Straumann
  Szczecin, Niepodległości 44

  od 3000 zł
  do 3700 zł

 • Implanty zębowe Alpha Bio

  od 2600 zł
  do 2600 zł

 • Implanty zębowe Osstem
  Szczecin, Niepodległości 44
  Założenie implantu Osstem - Narrow Ridge MS RBM - 1900 zł; Założenie implantu Osstem - TS2 - 2500 zł; Założenie implantu Osstem - TS3 - 2500 zł

  od 1900 zł
  do 2500 zł

 • Implanty zębowe Direct
  Szczecin, Wojska Polskiego 223a

  od 2000 zł
  do 2000 zł

 • Implanty zębowe Astra Tech
  Szczecin, Niepodległości 44
  3500 zł - implant i wspornik - jednoetapowo

  3000 zł

 • Implanty zębowe Bego
  Szczecin, Niepodległości 44

  2000 zł

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Implanty zębowe w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Implanty stomatologiczne to jedyny sposób na odtworzenie prawidłowych funkcji żucia i naturalnie wyglądającego zęba. W odróżnieniu od ruchomej protezy, implanty zębowe, które wykonane są z tytanu, są trwałym i wytrzymałym rozwiązaniem, a odpowiednio pielęgnowane mogą służyć pacjentowi przez całe życie.

Gabinet zabiegowy w Gabinet Stomatologiczny Dental Gabinet zabiegowy w Gabinet Stomatologiczny Dental

Gdzie po implanty w Szczecinie?

Chcąc wszczepić implanty w Szczecinie, można wybrać się do kilku placówek. Jedną z nich jest Gabinet Stomatologiczny Dental położony w zachodniej części miasta. Pracujący tu specjaliści są w stanie zaproponować swoim pacjentom implanty zębowe Direct, a także zabiegi takie jak podniesienie dna zatoki szczękowej metodą otwartą czy operacyjne usunięcie pozostawionego korzenia. Zabiegi z zakresu implantologii w swojej ofercie ma również położony w dzielnicy Turzyn Dom Lekarski Centrum Medyczne. Pacjenci mają tu do wyboru implanty zębowe Dentsply Friadent lub implanty zębowe jednoczęściowe Champions.

Kliniki stomatologiczne w zachodniopomorskim

Braki w uzębieniu można uzupełnić również w Gabinecie Zdrowego Uśmiechu "Biała Szuflada". Ośrodek ten posiada siedziby w Szczecinie na Starym Mieście oraz w oddalonym o około 80 km Choszcznie. Inne problemy, z jakimi można odwiedzić tutejszych specjalistów, to m.in. choroby zębów i przyzębia czy kamień nazębny.

Inne szczecińskie placówki, w których wszczepia się implanty, to:

 • Kor-Dent (Stare Miasto)
 • Nowy Impladent (Nowe Miasto)

Pozostałe szczecińskie placówki

Gabinet zabiegowy w Gabinet Stomatologiczny Dental Gabinet zabiegowy w Gabinet Stomatologiczny Dental

Utracony ząb lub większe braki w uzębieniu to problem, z którym możemy zwrócić się do specjalistów Stomatologii na Podzamczu. Jako pierwsza klinika implantologiczna w Szczecinie korzysta ona z Systemu Wirtualnego Planowania Leczenia Simplant, a ofertę stanowią implanty jednoczęściowe oraz krótkie implanty Bicon do odbudowy kości wyrostka zębodołowego czy podnoszenia dna zatoki szczękowej. Kompleksowe leczenie implantologiczne  i implantoprotetyczne, jakie oferuje placówka wspiera ponadto nowoczesna diagnostyka.

Dental Implant Aesthetic Clinic to kolejna placówka, gdzie w trwały sposób odtworzymy brakujące zęby. Oferta obejmuje implanty zębowe cyrkonowe (Zeramex) oraz tytanowe. Cyrkon, jak wyjaśniają specjaliści, idealnie nadaje się do zastosowanie w zakresie widocznych zębów przednich z uwagi na swój biały kolor i nie daje przebarwień na przejściu korona-dziąsło. W obydwu przypadkach materiał jest biozgodny i nie wywołuje reakcji alergicznych. Na jego bazie odbudowuje się indywidualnie koronę zęba z łącznikiem lub bez. Ponieważ wszczepienie implantu jest uzależnione od zachowania wystarczającej objętość kości, oferta obejmuje zabiegi jej rekonstrukcji.

Zaawansowane technologie korekty uśmiechu z długotrwałym efektem oferuje także Klinika Dental Art. Zlokalizowana w samym centrum Szczecina, realizuje zabiegi implantologiczne z wykorzystaniem szwajcarskiej technologii Straumann w zakresie wszczepienia implantu, podniesienia dna zatoki szczękowej oraz augmentacji kości. Zabiegi implantologiczne i implantoprotetyczne wykonuje tu dr n. med. Barbara Stawska, członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej – European Associacion of Dental Implantology.

Ile kosztują implanty zębowe w Szczecinie?

Ceny implantów zaczynają się już od 2000 zł za implanty zębowe Direct. Wszczepienie implantu firmy Zimmerdental może kosztować nawet 5000 zł.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Więcej na temat implanty zębowe

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…